Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018

Recommended Posts

idemo nasi samo napred,za besmrtnost,svi navijamo

bruka za svabe bas se obrukali,kakva blamaza,prvi u grupi od pozadi:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mi idu na qrac ovi navijači sa perikama, perjanicama, vaterpolo kapicama, šeširčinama, onim ogromnim naočarima...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo gledam izjave igraca i trenera kako smo dali sve od sebe i dodje mi da puknem od muke. Ni malo truda ali ni malo,trebali su srce da ostave na terenu pa makar izgubili 10:0 nije vazno. Kako ih nije sramota da izjave da su dali sve od sebe,mene sramota dok sam gledao izjave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glava me zabolela,a izjave sam za svaki slucaj (zbog zravstvenog stanja) preskocio

 

Nisam ja neki optimista, nisam nesto ocekivao spektakularno

al meni je ovo delovalo tuzno...

 

Edited by Stefan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro sad, meni više deluje da smo igrački limitirani. Nekoliko puta igrač koji prima loptu i nema nikog oko sebe u radijusu od 20 metara ne sme da se okrene licem ka golu i krene, već iz straha vraća pas unazad.
Ja sam od 20 i neke minute gledao na Hrt-u (ne mogu da slušam onu našu budalu), a i posle sam gledao njihovu analizu. Frapiralo me koliko su pozitivno pričali o nama (igri i igračima ponaosob), a pogotovo je prednjačio Joško Jeličić.
Sestra mi kaže da su i na austrijskoj televiziji imali slične komentare.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Pluto said:

Sergeja vise ne treba zvati da igra, 2 utakmice ga nije bilo na terenu
 

 

Mnoge igrace ne vidimo po 15 utakmica zaredom pa eto ih opet na spisku i u prvih 11.

Sergejevo vreme tek dolazi. Imao je najveci pritisak da nesto pokaze i uradi...a niko nista nije ni uradio ni pokazao pa tako ni on..imali smo Tadica povremeno, imali smo Mitrovica koji se mnogo trudio, imali smo Milenkovica koji ce biti strasan igrac, imali smo jedan dobar sut i slobodnog i to je to...

Me uvek moramo da trazimo krivca NAJVECEG i da se SVE svali na njega jer eto tako je valjda lakse. Ti si kriv, ti si kriv!

 

9 hours ago, dekirs said:

Muslin ne skida osmeh sa lica :D
 

 

Kao da bi on sa svojim Gudeljem i Stefanom Mitrovicem imao vise od 3 boda ili bi slucajno svojim maestralnim postavkama i taktikama ovim cirkuzantima od sinoc ucackao 3 komada...bi...sve se mislim

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/22/2018 at 10:52 AM, shomispc said:

Al opet, kad naši pa nisu razočarali :D 

Reko da citiram samog sebe kad se sve završilo :D 

 

Edit: zato je iz mog ugla ovaj lik pobedio

IMG-993b27d5c8ebc8fd0eac60878ec3177a-V.jpg

Edited by shomispc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi kao da zaboravljamo kako smo "lepršavo" igrali i u kvalifikacijama i kako smo "razbijali" protivnike.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije uopšte stvar u tome, imali su tim koji je napravio rezultat i "rasturili" su ga samo zato što trener nije hteo da mu govore ko mora na mundijal da bi se prodao. Draže bi mi bilo da je otišao tim koji je bio u kvalifikacijama i svaku utakmicu izgubio sa 10:0, nego ovo jajarenje Kokeze i menadžera..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jos kad bi znali kako je i zasto Banetu traka skinuta...
Dokle god su Karadzici i Kokeze tu, niko normalan nece doci i fudbaleri ce uvek razmisljati o svim sporednim stvarima samo ne o fudbalu.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz fk "Donje Brijanje" bi se vise trudili nego ovi nasi manekeni...Boli me dupe za sve ostale igraci su pokazali 0 truda u igri to je poenta. Jebes upravu i trenera poenta je su igrali kao babe od 90 godina. Otkud ce za drzavu da se trude kad nema para da se dzabe znoje ili slucajno povrede... Da su potpisali ugovor za Real od 20 miliona da vidis kako bi grizli. To je poenta price. TRUD 0! Takav smo mi narod kad je dzabe daj da otaljamo samo a kad te debelo plate onda grizes... Opet ponavljam da smo svaku gubili 10:0 ne bi mi bilo zao samo da su davali sve od sebe igraci. Znamo ne mogu vise i to je to a ne ovo pedersko igranje i manekenisanje. I jos se hvale kako su dali sve od sebe na intervjuima,pa doslo mi da razbijem televizor kad sam video izjave :wallbash:

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Milutinac said:

 

Mnoge igrace ne vidimo po 15 utakmica zaredom pa eto ih opet na spisku i u prvih 11.

Sergejevo vreme tek dolazi. Imao je najveci pritisak da nesto pokaze i uradi...a niko nista nije ni uradio ni pokazao pa tako ni on..imali smo Tadica povremeno, imali smo Mitrovica koji se mnogo trudio, imali smo Milenkovica koji ce biti strasan igrac, imali smo jedan dobar sut i slobodnog i to je to...

Me uvek moramo da trazimo krivca NAJVECEG i da se SVE svali na njega jer eto tako je valjda lakse. Ti si kriv, ti si kriv!

Sergejova izjava posle utkmice je bila “od 0 do 10 bi sebi dao ocenu 7.5, steta sto nisam dao gol”. Kako bi igrao kada bi sebe ocenio sa ocenom 2? On je trebao da bude kreatot igre i da salje lopte Tadicu i Ljajicu, ne daj Boze Mitrovicu. Sve to je radio Ljajic jer je morao da se vraca i pokriva njegovu poziciju. Matic je zbog njega sam cuvao tu sredinu i u nekim trenucima je pokrivao 2 igraca opet znog Sergeja. Takodje Muslin zbog njega i njegovog menadzera vise nije trener, a on nas je i doveo ovde i imao viziju da nesto uradi. Ne moze igrac od 90 miliona da igra sve tri utakmice cele i nista da ne uradi, juce ga Krstajic pita “da li mozes da nastavis” i on odgovara naravno govori da moze. Veljkovic i Kostic su na ovoj utakmici vise uradili od njega nego on na sve tri.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nije uopšte stvar u tome, imali su tim koji je napravio rezultat i "rasturili" su ga samo zato što trener nije hteo da mu govore ko mora na mundijal da bi se prodao. Draže bi mi bilo da je otišao tim koji je bio u kvalifikacijama i svaku utakmicu izgubio sa 10:0, nego ovo jajarenje Kokeze i menadžera..
Veruj mi na reč, jer ne pričam napamet... ali ako je neki naš trener sklon kombinacijama i menadžerisanju, to je onda Muslin.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...