Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018

Recommended Posts

Juce je bilo uglavnom 2.15 na ARG, 3.6-4.0 za CRO, 3.6 nereseno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sram te bilo, Nejmare - Loša gluma i nefer potezi velikog majstora

 

wwww.jpg

 

Reprezentativac Brazila Nejmar ponovo je bio u cetru pažnje na meču protiv Kostarike. Naime, on je naočigled svih aktera meča njegove selekcije i ''tikosa'' simulirao jedanaesterac. Sudija je pokazao na belu tačku, ali nakon pomoći VAR tehnlogije opravdano je preinačio odluku.

 

rgrgr.jpg

 

Nejmar je u velikom delu meča zaista delovao bespomoćno, pa je pribegao metodi foliranja. Sudija Bjorn Kujpers je nakon poništenog penala zaboravio da glavnom glumcu Brazila uruči žuti karton, ali je to uradio par minuta kasnije kada je vidno iznervirani fudbaler Pari Sen Žermena bacio loptu nakon prekinute igre. Najkuplji fudbaler na planeti, postigao je gol u 97. minutu, ali je glumom i pokušajem da iznudi penal svoj nastup stavio u drugi plan. U pruloženim fotografijama možete se uveriti koliko je Nejmarov potez zaista bio nesportski i on ne priliči fudbaleru takvog kalibra.

 

egre.jpg

 

Naša reprezentacija 27. juna imaće priliku da stane na crtu Brazilu od 20 časova, a bilo bi zanimljivo videti kako bi Nemanja Matić i saigrači reagovali na ovakve sramne poteze Nejmara.

 

preuzeto sa - sport.blic.rs

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma Nejmar je meni uvek bio antipatican i ne tako dobar fudbaler,nista spec,za cenu njegovu,na ovom prvenstvu mnnogo vise boljih igraca,pa hrvati su ocitali lekciju argentini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu...šteta za par igrača koji su se trudili i igrali na ovoj utakmici.

Ne kontam to da se postigne gol, i onda se povučeš (faktički smo se povukli odmah na početku utakmice jer smo dali gol na samom startu) protiv jedne Švajcarske. Sad nek' se ''vade'' protiv Brazila :wacko:

 

Sergej jedan od najgorih, Matić isto neprimetan, Stojke nas spasio par puta...inače bi bilo svašta. Jedna Švajcarska nam drži loptu 70% utakmice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

vratiti ih momentalno kuci. zabrana igranja reprezentacije narednih 10 godina. odmah doneti tu uredbu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da a sergej i matic najskuplji,a najgori na utakmici,lose odigrano,bas lose drugo poluvreme i trebao je Prijovica da ubaci,

sa brazilom necu ni da gledam

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam poslednji put gledao fudbalsku reprezentaciju 1998. i kad je Mijat overio precku, nesto je krcnulo, i rekao sam - Ne's ti vise trositi zivce na preplacene primadone bez mu*a. To srca nema, gubitnicki mentalitet, a najvise para im se uvek davalo.

 

Ostale sportove pratim tu i tamo, ali ove... Nikad.

I sad se smejem. Bombarduju me informacijama sa svih strana, izgorese ljudi po fejsu...

Ko voli fudbal, neka navija za Brazil, da resi bede ove papke, pa da na miru gledate ostatak prvenstva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno zasto nije gledao snimak za taj faul, vec je sudjeno na prvenstvu za povlacenje. Ocigledno da se nekima zmuri..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...