Jump to content
FAS Goran
Tommy92

P: alu felne 15" 4x98 Alfa Romeo

Recommended Posts

Prodajem 4 kom aluminijusmkih felni sa Alfa Romeo 164. Velicina je 15', promer rupa 4x98. Ja sam ih kupio za svog Punta, ispalo je da su mi velike kad se stavi guma. Platio ih ja 100e.

Oprao sam ih detaljno i ostavio, sad su mi visak, posto sam kupio druge 14" za svoj auto.

Cena za ove 4 alu felne je 8.000 din, mozete mi poslati pp ako vas interesuju.    

                

CAM00399.jpgCAM00400.jpg

CAM00401.jpgCAM00402.jpgCAM00403.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji  je  ET  i koliko J je širna ovih felni ? Razmišljam o tome da ih uzmem za zimske gume, ako mi odgovaraju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vicent Veruj mi da ne znam to. Ako ti znas neku tabelu gde to pise ili nekako da izracunam ili neko ko to zna nek napise...

Ne znam dal pise na felnama to

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piše negde na felnama, verovatno sa unutrašnje strane.
ET je obično 34 do 43 i to je izbačenost točka u odnosu na osovinu a "J" je širina felne gde naleže pneumatik i obično je 6,5 ili 7J.

Послато са LG-G3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala za to,to nisam znao. Pogledacu za vikend, ne mogu ranije zbog posla. U subotu ti javljam

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

On 7/25/2018 at 6:25 AM, vicent said:

Piše negde na felnama, verovatno sa unutrašnje strane.
ET je obično 34 do 43 i to je izbačenost točka u odnosu na osovinu a "J" je širina felne gde naleže pneumatik i obično je 6,5 ili 7J.

Послато са LG-G3
 

trebalo bi da su 6j et40 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj nek ti covek pogleda pa nek ti javi ;) Ali ja mislim da je 6j i et40

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne odgovara mi ET. Šurina u J može i da prođe ali uvučenost pod karoseriju ne. Gume su mi 195-50-15, ako nije odgovarajuća felana, kače !
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pise 6JX15H2 - 40 koliko sam ja uspeo da procitam. Alfa Romeo Speedline model

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...