Jump to content
FAS Goran
OMP

P: Ford Focus Mk2 1.6 tdci

Recommended Posts

Auto je iz CH i kupljen od vlasnika u cijem je posedu bio zadnjih 5 godina, vozen do 12.04. ove godine kada je i odjavljen.
Auto je 2004. godiste a prva registracija je januar 2006., motor 1.6 tdci 80kw, kilometraza je 228k sa urednom servisnom knjizicom, poslednji servis na 213k i kako mi je receno ulje je uvek sipano 5w30, sto je bitno za ove motore. Veliki servis na 175k.

Na autu su all season gume dot 2016. sa 6-7mm sare, akumulator exide stavljen u septembru prosle godine, kocnice napred nove (plocice i diskovi) pozadi solidne.

Enterijer izuzetno lepo ocuvan sto slike ne mogu lepo ni da prikazu, nije dubinski pran samo usisan i obrisana prasina ali nigde nista osteceno, pocepano i sl. jako lepo cuvan auto. na autu sve radi (sem prekidaca gepeka, otvara se samo preko kljuca) ima lepu opremu sa digitalnom klimom koja radi.

Motor radi jako lepo i mirno, turbina ne zvizdi, ne dimi na auspuhu ni pri jacem gasu, jako lepo vuce, kvacilo mekano i odvaja kako treba, zamajac odlican nema nikakvih zvukova ni tresenja pri paljenju i gasenju. U voznji odlican,utegnut, nista ne lupka, krcka i sl.

Spolja lepo ocuvan, boja lepa rekao bih neka perla sa blagim prelamanjem, gledao sam ga i na dizalici i odozdo je odlican, bez korozije i tragova nekih ostecenja. na svim staklima su 4.

Auto je ocarinjen i uradjen AMSS pregled, kupcu ostaje samo registracija.
Cena 2800 sa mogucom manjom korekcijom, kontakt na pm ili 062 421 076


IMG_8987.jpg

IMG_8988.jpg

IMG_8989.jpg

IMG_8990.jpg

IMG_8991.jpg

IMG_8992.jpg

IMG_9008.jpg

IMG_9009.jpg

IMG_8986.jpg

IMG_8993.jpg

IMG_8994.jpg

IMG_8995.jpg

IMG_8996.jpg

IMG_8997.jpg

IMG_8998.jpg

IMG_9000.jpg

IMG_9001.jpg

IMG_9002.jpg

IMG_9014.jpg

IMG_9003.jpg

IMG_9005.jpg

IMG_9010.jpg

IMG_9011.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala , shodno godinama i vise nego dobar, nisam se do sada sretao sa ovim fokusima niti sam ih nesto zagledao ali moram priznati da mi je skroz zanimljiv cak mi se i svidja iako nisam ljubitelj fordova :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...