Jump to content
FAS Goran
Zan Batist

Slanje delova autobusom

Recommended Posts

Zdravo ekipo,

prije mjesec dana kupio mi je brat aluFelne 14ice u Bg i svo to vrijeme pokusavam da organizujem transport.

Zvao sam 5 vozaca autobusa, niko nece da kaze konkretnu cijenu, tesko ide dogovor.

Da nije neki clan foruma šofer pa da mi transportuje felne za Podgoricu, častio bi ga?

 

Punto Mk2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitaću ćaleta da li bi njegove kolege vozile, on ne ide za CG, pa ti javim čim dobijem odgovor, trenutno je na putu.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ide li neko za Podgoricu ovih dana da mi donese set kvacila (kupio brat u AP Sport), castio bi ga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zan Batist

 

Mislim da je brže i sigurnije (bez cimanja na granici u smislu šta ako oduzmu) da se pošalje busom. Ovde pogledaš red vožnje autobusa za CG, izaberite onaj čija satnica i ruta vam najviše odgovara.

 

Neka brat zapakuje paket, a na ambalaži neka napiše tvoj broj telefona i lokaciju (da zapakuje da se ne vidi šta je, iako će kondukter/vozač svakako pitati šta je u pitanju, ali poenta je da oni znaju šta je u pitanju i da ne znaju svi ostali šta je. Cedulja sa brojem telefona i lokacijom prijema je obavezna). Brat treba da bude na BAS-u 10-15 minuta pre polaska i da kupi peron kartu. Uđe na odgovarajući broj perona, videće još barem 5 ljudi koji takođe stoje sa paketima za isti bus. Kad bus dođe, obično kondukter (nekada i vozač) sam krene da uzima pakete. Čast se daje odmah tu kad se daje paket, ili može da se kaže ''častiće brat dole kad uzme paket''. Pogleda tablicu busa i tebi javi npr. ''plava Lasta BG taj i taj, biće kod tebe oko 8 ujutro''. Ti onda treba da daš 10 evra kad ti daju paket...to ti je neki standard za takve pakete.

 

Pre nego što dođe do tvog mesta, verovatno ćete okrenuti fonom (na broj koji piše na cedulji zalepljenoj na paketu). Ti sam proceni kad ti odgovara...da li neki bus koji kreće kasno noću iz BG, pa je u CG baš rano...ili neki drugi termin....svakako na onom redu vožnje piše kad je gde.

 

 

Edited by neshaoct
dopuna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...