Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Nema je ni f10/11 i kao i kod Delte tako ni ovde to ne vidim kao manu. Ako se ne varam nema ni 159-ka. 

Pozicija mu je na pravom mestu i realno ni ne vidim ko i kada to pomera. Evo u Doblu je imam i vozimo ga i ja i kolega i ni jedan od nas ne pomera a razlika u visini nam je pa sigurno 30cm. 

Takođe Deltu vozimo i supruga i ja gde razlika takođe ogromna pa opet niko od nas nema problem sa pozicijom. 

 

 

Ovo mi liči na zamerke pokojnog Alvirka ili njegovog naslednika...:thumbdown:

A da, samo da dodam, na slici je Leon a ne Delta....

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je i meni u Bravu bilo neobicno sto nema, podesavanje visine pojasa, ali nije preterano vazno.

 

Sa druge strane idiJotska pozicija naslona za ruku, i nemogucnost podesavanja po visini, je sasvim druga stvar. Maltene je potpuno beskoristan.

Bas sam hteo da potegnem to pitanje sa vlasnicima Brava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Axic verui mi da nisam to ni primetio. Sad sam isao da vidim da li zaista nema :D

Ima stvari koje mi bas nedostaju na kolima i koje moram da podesim cim sednem, ali pojase bas ne diram nikad, verovatno zato sto maksimalno spustim sediste pa mi nikad i ne smetaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ne trebaju mape jer imam online navigaciju :D

 

Razlikuju se debelo opreme na osnovu proizvodjaca. Na primer, kolegin Abarth 595 nema elektricno zaklapanje retrovizora i podesavanje sedista po visini, a ima gomilu delova od alkantare.

Leon FR (doduse sada uz doplatu) ima LED svetla, ali ih nema u Srbiji sa grejanjem sedista i parking senzorima.

A moja Delta nema neku opremu, a ima automatska svetla, samozatamnjujuci retrocizor i senzore za kisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno oprema zavisi od tržišta za koji je rađen... Pored "standardnih" active, dynamic, emotion I sport, video sam raaaznih kombinacija opreme na Bravićima! Takođe, auto kuće, u različitim periodima daju i različite dodatke na pakete gratis, pa i to čini sve još šarenijim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mislio da su Italijani najludji, kad ono sve isto :)

 

Recimo u Srbiji je Leon FR po defaultu skoro 2 godine isao sa 18" felnama, LED osvetljenjem i panoramom sto se u Nemackoj i Italiji doplacuje oko 3500e djuture i u proseku po 1300-1500e ponaosob. Valjda su videli da kod nas niko ne bi doplatio toliko za rupu na krovu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek je sa srecom Igore :)

Odlican update posle astre

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, bane1321 said:

Ma ljudi, ja sam imao to podešavanje na Bravou!

Delta nema, veruj mi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemaju oba moja automobila :)

Mozda utice i na rezultat na testu bezbednosti pa izbegavaju da stave, ko zna. Astraje imala to cudo, ali sam pro prvom sedanju u kola podigao na maksimum i vise nisam dirao.

 

@Sava hvala :)

Posle Astre im Delta dodje u rangu E klase :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma moze napred da se pomeri malo gornji deo, ali to je nedovoljno.

Suvise je pozadi naslon za ruku, i to meni koji nisam bas nizak, srednje visine, 186. Tek kad sedne neko nizi, ko mora da pomeri sediste napred....

 

Odvojena proca je sto nema podesavanje po visini. Meni je sediste na najnizem podesavanju, i dalje je nizak naslon za ruku. Lose projektovano, i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomerih upravo. Hvala!

Izgleda da niaam prvi koji nije znao za ovo s obzirom da na vodjici samo Super Mario fali koliko niie pomerana :D

 

Doduse ovo cak i gorom cini poziciju lakta jer je naslon ukoso tako da je sada kraj jos nizi.

Sto kaze kolega lose projektovano.

Podesavanje visine naslona bi resilo sve, ali da ne zanovetam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@totti sta je tu posebno? :D Leon ima isto + ozbiljan prostor za stvari tu.

 

Da si slikao Merivu/Zafiru i onu pomicnu klupu pa o ajd' :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ima o sta da se 'besi od muke kada vidi ove sa otvorenim krovovima, a on u akvarijumu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...