Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Kada pogledas cenu popravke i mogucnost servisiranja ZF menjaca u Srbiji, saltas deluje mnogo bolje.

Barem dok nasi ne nadju neki workaround.

Share this post


Link to post
Share on other sites
40 minutes ago, igor0511 said:

Da si slikao Merivu/Zafiru i onu pomicnu klupu pa o ajd' :lol:

 I tvoja klupa u Delti se pomice ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@cika_kole mislio sam na naslon za ruku koji je velicine klupe :)

Em ogroman, pomera se bezmalo pola metra, a ispod prostor za stvari koje ja nosim na more.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaa to je nesto drugo. meni inace naslon odgovara, posto vozim polu lezeci, tako da mi je cela ruka preko naslona, samo mi fali frizider malo veci ispod. sad stane jedna limenka, a pre su mogle dve. izduzili ovi iz coca cole limenke i jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, totti said:

Paceri sa klotarama, je l' to pričate o ovim štelovanjima? emoji3.png

Vidi.... klima, servo i 120 konja min je obavezno. Za dodatnu opremu moz' se dogovaramo. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predjeno preko 1500km od kupovine i moj utisak je kao da smo uzeli nov auto (cuk cuk da ne izbaksuziram :) ).

 

Uradjen je mali servis reda radi i opran auto. Ispod haube bukvalno nisam ni zavirio, cak ni da proverim tecnost za brisace.

 

Tako da jos samo jedna potvrda za mene da se drzim forumaske kupoprodaje koliko god je moguce :)

 

Evo i jedna slika cisto onako. Jeste da place za felnama, ali sto da montiram kada primarni vozaci ne bi ni primetili iste :D

 

 

20180530_092630-01.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci mi kakva je delta kod vožnje na autocesti. Ja recimo vozim Alfu 147 druge generacije sa motorom 1.9 JTD 115 KS. Do 110 km/h je zvuk ok, ali već na 120 počinje buka (vrti se na 2500 okretaja). Preko toga počinje poveće brujanje motora, čuju se gume, vjetar... toliko da ti brzo dosadi ako moraš vozoti na duži put.

 

Kakva je tvoja delta na autocesti? Da li pri brzini od 130-150 km/h puno bruji motor, čuje li se vjetar i ostali vanjski zvukovi? Da li auto trese i skakuće ili imaš osjećaj kao da ploviš po moru?

 

Pretpostavljam da ti na 130 km/h vrti na 220 okretaja, a na 150 km/h na 2650 okretaja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DrAnte izvini sto ne odgovaram, nekako sam prevideo pitanje.

 

Zadovoljan sam jako zvucnom izolacijom. U kombinaciji sa 16" felnama je bas necujna na autoputu do 170-180km/h. Dosta utice i 6.brzina sto je sahranjivalo mog Stila JTD, jednostavno na 140 kao da ce da poleti.

Ovde je oko 2400rpm 140km/h i milina je za voznju.

Ne skakuce niti se ljulja (ipak nije mrsav auto), ali nije ni kao Leon koji moze i uz u biz Bubanj Potok na punom gasu. Delta je vise direktorski auto, nista ne smeta, ali nije za kidanje i peglanje.

 

Ako te zanima jos nesto pitaj :)

 

Palo je i malo sredjivanja.

Ispolirani farovi, ofarbane sve ogrebotine, zamenjeno polomljeno macije oko i jos ostaje ugradnja parking senzora.

 

20180720_201906.jpg20180720_201854.jpg20180720_201835.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bucan je svaki dizel na 3000rpm.

Doduse kada ti je 3000rpm 180-190km/h bas te briga da li se dere, putnici svakako ne uzivaju :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/20/2018 at 9:20 PM, igor0511 said:

 jos ostaje ugradnja parking senzora.

 

20180720_201906.jpg20180720_201854.jpg20180720_201835.jpg

Igore, koliko kosta ugradnja parking senzora?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam narucio senzore sa Aliexpress-a i prvi slobodan vikend cu da se igram sa tim, tako da 9$ ukupno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...