Jump to content
FAS Goran
zecabg

Naknadno ugrađivanje navigacije ili multimedije za Fiat 500/500L/500X - Blue & me moduli za FCA grupaciju vozila

Recommended Posts

Ko nema fabrički ugrađenu multimediju ili navigaciju za Fiat 500, 500L, 500X - postoji rešenje!

 

1.  Emu box -  VP2  MM- 80 EUR sa fiat konektorom i prelazom na EU, mikrofonom za bt kablom za usb i instalacijom.

2.  Emu box -  VP2  NAV- 100 EUR sa fiat konektorom i prelazom na EU, mikrofonom za bt, kablom za usb i instalacijom.

3.  Modul za  rikverc kameru -  VP2 - 330 eur - sa modulom, kamerom i instalcijom podrzava modele MM i NAV

4.  Emu box -  VP3  NAV- 130 EUR sa fiat konektorom i prelazom na EU, mikrofonom za bt, kablom za usb i instalacijom. Podrzava modele VP3 - VP4, NA, MX, CA, EU

 

Svi članovi Fiat-lancia Club Serbia sa važećom članskom karticom ostvaruju 10% popusta na navedene cene

Svi članovi Fiat-Lancia Club Serbia Foruma ostvaruju 5% popusta na navedene cene

 

Profesionalni servis za fabričke auto navigacije i blue & me module za FCA grupaciju vozila.

 

Tema ostaje otvorena za Vaša pitanja na koja će odgovarati Zeca preko korisničkog naloga @zecabg

 

Ilije Stojadinovica 65, Lokal 3, Filmski grad, Beograd

Radno vreme: Ponedeljak‑Petak 09:00‑17:00

011/2310-626

066/101050

066/101051

Sajt: http://www.expert-service.rs/

Email: zeca@eunet.rs

 

 

Edited by neshaoct
preciziranje & formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da pohvalim coveka, apsolutni car, precizan tacan definitivno najpedantniji elektronicar koga sam u zivotu upoznao. Ugradio Uconnect 5 iz modela Alfa MiTo 2016 u stariju Alfa MiTo 2010, odradio update multimedije, sve radi od senzora , samo da napomenem da sam obisao more ljudi u Beogradu i jedino je on znao sta radi. Jos jednom svaka cast

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li imate nešto od SAT-NAV multimedije za fiat 500,i da li posle ugradnje,ostaju u funkciji svi dugmići na volanu,zajedno sa mikrofonim od Blue Me handsfree uređaja,kao i postojeći USB konektor?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja da se javim da pohvalim Željka na vrlo pedantno odrađenom poslu, danas sam imao tu sreću da sam naišao na praviog profesionalca u svom poslu. Uradili smo zamenu fabričke multimedije, za model sa navigacijom (VP2 ECE NAV DAB), i mogu samo da potvrdim da je sve uspešno prošlo, i kilometri ne blinkaju (posle malo čačkanja), a sva prethodna funkcionalnost je i dalje prisutna (BT, MF volan, trip/clock...).

 

Svaka preporuka, čisto ako neko ima nekih dilema da li da se oproba i svrati do njegovog servisa :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima, moram da postavim jedno mozda glupo pitanje.

Da li je moguce ugraditi originalnu multimediju za Fiat 500 sa novih modela u Fiat 500 iz 2015.(stariji model)? 

 

5BC594CA-0419-4D8F-80B3-DCEEEA66FC58.jpeg9098CB87-54B0-4F4E-9BAD-8492AEAB282D.jpeg

 

@zecabg

 

 

 

Edited by neshaoct
dodao tag

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lepotandondolan

 

Mislim da se razlikuju ... ?

 

Ali mozete doci do servisa da proverimo imamo oba modela navigacija i VP3 i VP4 

 

Razlika je sigurno u CAN paketima - protokolima ali bih voleo jos jednom proveriti na autu.

 

Zeca

 

 

Edited by neshaoct
dodao tag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo bih da pitam, da li originalna navigacija sa 500L moze da se ugradi u 500L koji ima onaj ruzni fabricki ugradjen Pionirov radio?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdravo svima, moram da postavim jedno mozda glupo pitanje.

Da li je moguce ugraditi originalnu multimediju za Fiat 500 sa novih modela u Fiat 500 iz 2015.(stariji model)? 

 

5BC594CA-0419-4D8F-80B3-DCEEEA66FC58.thumb.jpeg.7d3e2584f37fa9c3446da259bd91e548.jpeg9098CB87-54B0-4F4E-9BAD-8492AEAB282D.thumb.jpeg.09db88b6b64df950ed0dda5d10139546.jpeg

 

[mention=19292]zecabg[/mention]

 

 

 

 

Mislim da postoji razlika u otvorima na tabli,nov model u odnosu na stari, odnosno nema mesta gde da stane navigacija sa novog 500 modela, na stari model.

 

 

 

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani,

Da li prodajete i ugradjujete multimediju sa opcijom screen mirror,za Fiat 500 (2007-2016),koliko kosta sa ugradnjom(bela instrument tabla)?

Takodje bih voleo i neku sliku uredjaja da pogledam,

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav svima!

Imao sam problem sa multimedijom u mom Fiat 500l ,2014 god ,gde mi je,sudeci po mirisu pregoreo kuler ili nesto slicno. Da li postoji mogucnost servisiranja istog?

20220708_173426.jpg

Kupio sam drugi,polovan,ali trazi kod protiv kradje,koji prodavac naravno nema,tako da samo problem za problemom :(

Edited by Alabaster

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,imam uconect iz 2017 godine,nema navigaciju,pitanje ako kupim uconect sa navigacijom jel ce moci da se ugradi bez problema ili moram da gledam koju kupujem,ili ne moze da se ugradi uopste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...