Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: Opel Astra J 1.7 CDTI Cosmo SW 2013 Top stanje

Recommended Posts

Prodajem ovu prelepu Astru koja je zaista u top stanju.
U voznji je odlicna i bez ikakvih nepravilnosti,motor lako pali i lepo radi a na gasenju se ponasa kao benzinac.
Nema nikakvih dimova iz auspuha.
Auto ima 6 brzina i izuzetno je mali potrosac.Presla je garantovanih 184k km i sve je potkrepljeno originalnom i proverljivom servisnom knjizicom.
Veliki servis je uradjen na 156k km tako da tu nemate ulaganja a na autu su nove gume Dunlop tako da vam preostaje da uradite samo mali servis a cak ne morate ni njega da radite s obzirom da je poslednji servis radjen na 177800 km.
Diskovi i plocice su takodje novi.
Auto je u Cosmo opremi i ima kombinovana sedista sa kožom,kozni volan,17" alufelne,chrom lajsne,el.sklopive retrovizore,dvozonsku klimu,centralnu bravu,el.podizace stakala na svim vratima,senzor za dan i noc,senzor za samozatamnjivanje u vozackom retrovizoru,ESP,vazdusne jastuke,maglenke,tempomat,fabricku cd muziku,blutut,naslon za ruku...
Uz auto se dobijaju dva kljuca daljinca.
Ide na ime kupca sa placenim porezom i homologacijom koja potvrdjuje da je auto 2013 godiste.


Vredi videti a oko cene koja je 7899€ moze dogovor.

Kontakt telefon je 063-10-20-110 a koga nesto vise interesuje neka nazove i pita.

 

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG

5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG

9.JPG10.JPG11.JPG12.JPG

13.JPG14.JPG15.JPG18.JPG

19.JPG20.JPG21.JPG22.JPG

23.JPG24.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeleli ste sliku sa stranim tablicama? 

Izvolte i uzivajte. 

17EE0F89-1598-4358-98FE-4F544AC14C2D.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Legla kapara.

Nismo se dogovorili oko cene  a kapara je data da se auto ne proda  dok se kupac ne vrati s puta pa ide da se auto pregleda kod majstora  a ako bude sve u redu onda se dogovaramo oko cene a ako ne-vracam kaparu. Takav je dogovor.

Nekad i tako mora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i nije bas jer kapara se ne vraca  ali je stvar dogovora oko njenog vracanja a ja sam sam predlozio da bude tako jer ok su ljudi a volim kad dobri ljudi kupe dobar auto.

E sad dali ce biti majstor realan i dali ce oni biti realni sa korekcijom cene  to cu tek da vidim.

Ono sto je meni  vazno je da se njima auto svideo sto znaci da ce se svideti svakom ko bude dosao da je gleda jer vec voze ovakav auto ali koji je od njihovog rodjaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehe, dobar si.

Zakon o obligacionim odnosima predvidja da se kapara daje u momentu zakljucenja ugovora, dakle nema ugovora nema ni kapare. Kapara se po zakonu regulise bilo ugovorom o kapari bilo aneksom  kupoprodajnog ugovora, vi ste  sigurno potpisali ugovor o kapari?

Sve ono na sta drzava ne stavi sapu u vidu poreza u pravnom smislu jedva da postoji.

Inace lep auto, jes da nesto ne volim karavane  al" stoji mu boja

Edited by Dr Sidious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusti papir, u narodu se zna. Das kaparu i iz nekog razloga odustanes, zakasnis i sl., kapara ti propada. U slucaju da Dule npr.proda auto pre nego sto je taj covek dosao, onda bi Dule morao da vrati kaparu i to duplo :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
40 minutes ago, Dule 021 said:

Pa i nije bas jer kapara se ne vraca  ali je stvar dogovora oko njenog vracanja a ja sam sam predlozio da bude tako jer ok su ljudi a volim kad dobri ljudi kupe dobar auto.

E sad dali ce biti majstor realan i dali ce oni biti realni sa korekcijom cene  to cu tek da vidim.

Ono sto je meni  vazno je da se njima auto svideo sto znaci da ce se svideti svakom ko bude dosao da je gleda jer vec voze ovakav auto ali koji je od njihovog rodjaka.

"da li" se piše odvojeno osim ako nešto nisi dao nekome

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, MS PK said:

Pusti papir, u narodu se zna. Das kaparu i iz nekog razloga odustanes, zakasnis i sl., kapara ti propada. U slucaju da Dule npr.proda auto pre nego sto je taj covek dosao, onda bi Dule morao da vrati kaparu i to duplo :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока
 

I onda neko tuzi Dula i Dule izgubi na sudu, i jos plati troskove. Ne bi se Dule sudio zbog 100e. Ovo sam napisao jer je cesta zabuna u pogledu avansa i kapare, narocito kad kupujes stan gde su iznosi ohoho veci.

Kapara je znak da ce ugovor biti IZVRSEN a ne da ce TEK biti ZAKLJUCEN. Imaju sudovi dosta posla oko ovoga, naravno za vece iznose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze lock!

Bila Astra na pregledu u Opel servisu Čatalov i ocenjena  odlicno.

Kilometri pravi i samim tim danas je registrujemo.

Idemo dalje!;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...