Jump to content
FAS Goran
nestor

Fiat / Lancia / Alfa dijagnostika - adapteri, softver i primena (by Banetv)

Recommended Posts

pasvord je : banetv

unutra su dva kreka

manji krek je neki ruski a ovaj veći je moj

nisam stigao ni jedan da isprobam pa javite rezultate

ne zaboravite da radni rogram mora de se tačno preimenuje na "FiatECUScan2.exe"

Edited by Banetv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uspesno krekovan po tvom uputstvu,jedino nisam stigao da ga probam na kolima,verovatno sve radi .

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav za sve forumase

drugar kupio multiplu 2003g 1.6 16v koja ima fabricki ugradjen metan.pokusali smo da se konektujemo

sa modifikovanim elm 327 1.4v,koji inace radi perfektno na mom stilu.modifikaciju sam uradio sam zahvaljujuci

forumasima koji su uvek spremni da pomognu.hvala jos jednom.

medjutim ,sto se tice multiple nikako ne mogu da se konektujem na motor. koristim fes 2.6 registrovan i koji god motor odaberem

u fes-u a da je 1.6 16v od multiple izbacuje da je neispravan iso kod. napominjem da mi nije strano podesavanje com porta , vreme odziva i sve sto se podesava u kompu i fes-u.

svaka sugestija dobrodosla.

Pozdrav,

Ako je kombinacija metan i benzin fes 3.3 može čitati motor a ako je samo metan za sada samo abs i airbag.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav.javio mi je porukom da je njegova *bipower* i kad gledam u fes-u 3.3 free ima opcija za motor+abs+vazdusni jastuci.osnovno gorivo je metan a pomocno benzin.nisam siguran da ce mi fes 3.3 free dozvoliti da se povezem.u svakom slucaju cekam da se vrati iz bosne pa javljam sta sam uradio..pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro sam uzeo elm 327 i vrlo lepo radi sa FES 2.6 verziju na mojoj bravi .Ali ovih dana treba elm da kacim na skodi i na audiou ali nemam drugih programa.Moze li mi neko reci koji program da koristim osim FES i ako moze link ka njemu da je krekovan.Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam bas za elm 327, sta bi on mogao da iscita sa ScanMaster v2.za skodu i audija najbolje da nabavis 409.1 kkl.on je zahvalan i za VW, seata i ova dva koja si naveo. ScanMaster probaj da izguglas, nije tesko naci pa vidi sta mozes sa njim.

javi sta si uradio

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zulubr : meni se čini da je to jako dobra varijanta, pošto u pitanju je BT ELM, koji možeš i na PC i na telefon da kačiš (ima za Symbian, Android i Windows mobile programa koji rade... pitanje je kakvi su).

Čak i cena mi ne deluje prejako, s obzirom da ako se naručuje iz kine, bude od 35-45 eur po komadu BT ELM-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima jedan moj prijatelj TEXA dijagnostiku.ali je u njoj sve na italijanskom jeziku pa bi je on prodao.jel to nekom interesantno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema dok ne kupis.Imao sam 1.2 sa sifrom otkljucanu ali se strasno lose konektuje sa telefonom (probao sa Nokiom 5800 i Samsungom i9000 ista prica).

Share this post


Link to post
Share on other sites

e meni fes samo 20 min radi...kao ovo je free verzija ogranicena na 20 mi mi izbaci i mora da se ugasi progeam d...dal ja to nisam lepo kreovao ili sta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ti pise gore u zaglavlju "registered" ili "free"?

"Zamenski" fajl je potrebno prekopirati i preimenovati da se zove kao sto se zvao originalni "FiatECUScan2.exe"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...