Jump to content
FAS Goran
nestor

Fiat / Lancia / Alfa dijagnostika - adapteri, softver i primena (by Banetv)

Recommended Posts

^^^ Ne razumem? Sta isti "biip"?

Sta to znaci jel radi dobro ili?

3.3 je radio super, 3.5 i 3.6 isto tako rade nisam nista primetio ili se varam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ecuscan neće da se konektuje sa ecu iako je komunikacija u redu, evo na slikama kako izgleda. Verzija je 3.5 "registrovana". Jel grešim negde?

sq7002.jpg sq7003.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao sam na drugom laptopu i pustio scan i evo kako je sam podesio konekciju (ja sam čekirao high latency):

sq13105.jpg

Fora je što sav drugi softver radi super, scanmaster, scantool, a torque na android telefonu je vrh! Samo ecuscan neće. probao sam i 3.3 verziju i ništa. Ima neko ideju šta bi moglo biti, ili link za 3.6 verziju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Interesuje me koja bi mi kombinacija adaptera trebala za sledece modele:

Fiat Punto mk1 1100, 1998. (3 pinski konektor)

Fiat Brava 1.6 16v, 2001 (3 pinski konektor)

Fiat Stilo 1.6 16v, 2002 (obd konektor)

Hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji kabel mi je potreban da prikopcam mog punta za ovaj gore navedeni program.punto je 2002 godiste 1.2 16V boshov sistem u njemu.da liu programu gledam opciju onu za FIat punto 99 1.2 16v to je verzija puntica do one 2003 1.2 16v jel tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

modifikovani elm-327 ali moze i modifikovani kkl, zavisi sta zelis da kontrolises.u fes-u gledas opciju do 2003g ali ako nece da se poveze mozes probati i onu drugu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako nabaviti i šta je potrebno za Fiat Ecu Scan?

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li elm ili kkl moze da iscita dump sa dashboard-a i da novi prekalkulisani ponovo upise u isto..? punto mk2a

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam probao na autu, ali posle 20 minuta izadje iz programa ...

Jel novo ime Multiecuscan znači da će podržavati i ostale marke automobila, ili ih je samo neko pričepio za korišćenje fiat naziva.. ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ups malo sam prebrzo pisao! :unsure: I meni se ugasio pole 20 min! :wacko:

evo, probaj ovaj


http://www.forum.alfaholicy.org/attachments/147_156_166_gt/66326d1345451015-jtd_nowy_program_diagnostyczny_tylko_do_obslugi_jtd-multiecuscan_mhh.rar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jos nisam nasao 100% pouzdan loader za multi ECU Scan, Uglavnom ili ne rade ili rade polovicno. Ako netko ima zaista proverenu verziju neka je okaci.

Edited by Zvezdo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojasni malo u čemu je problem. Ovo što je savio gorang radi dobro.

Ono što sam ja stavio kod nekih radi 20 min ali kod mene i taj radi dobro.

Nemoj samo loader već sve što ima u arhivi. Za gorang instaliraj pa pre pozivanja programa ubaci ona dva fajla što su u folderu. Mora da radi.

Daj da ti pomognemo. Koje Windowse imaš?

Edited by Banetv

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, izgleda je bilo različitih verzija od iste 1.0, jedna ima datum 7. a druga 10. ... meni ovaj gore radi sa ovom 10. avgust

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao sam i na Win 7/32 Bit i na XPu doduse ne ove linkove nego neke druge. Sacekacu da izadje nova verzija pa cu da vidim onda. Koliko sam zakljucio sa ovim loaderima ovde 100% radi?

Evo probat cu!

Thxxx! :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao!

Instalirao program sa zvanicnog sajta, raspakovao sadrzaj sto je GORANG :unworthy: postavio, pokrenuo loader i....

Radi!

Probao odmah i na autu i za ovo kratko izgleda da 100% radi!!!!

HVALA :clap::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li da skidam ovaj novi program na sajtu? imam registrovanu FES 3.6 verziju s kojom sam zadovoljan. a ovo ni ne znam sta je i kako radi? nece valjda 50e da propadnu hehe? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...