Jump to content
FAS Goran
Djole_M

Renault Megane III

Recommended Posts

Kod mene je stariji model navigacije, Carminat Tom tom i stariji tip radija. Mada sam na Scenicima viđao šareno... Jel ti preko nje ide bluetooth?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da Bluetooth ,imam dole slot za memo karticu i usb ulaz ,na kartici su mape e sad dal je starija ili novija verzija nemam pojma

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bluetooth ide preko radija, znači navigacija nema veze sa time. Ti imaš noviji sistem! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je popularni R-Link, sada zastupljen u Renaultu, prethodni je bio Tom Tom LIVE (od 2012god, sto se i nije pokazalo kao najbolje rešenje, pogotovo za update mapa) , cestitke na kupovini auta :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odradjen mali servis ....
Ulje,filter ulja i filter vazduha oko 7.000,00 din

 

rm001.jpgrm002.jpgrm003.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio slike na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

zamenicu ga ja inace po fabrici treba da se skine pola inst.table kod suvozaca a ima i druga varijanta nesto slicno kao kod GP-a ja cu ovu drugu varijantu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4.2.2019. at 9:07 PM, PremieRacing said:

 

Screenshot_2019-02-04-21-06-27-634_com.facebook.lite.png

Jesi li uzimao ovu krpu?Ako jesi,kakvi su utisci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Djole_M

 

Pozdrav,

Gde bi odradio ciscenje dpfa i kako, kako si zadovoljan generalno autom, pogotoco prostorom, udobnoscu sedista i za sta je taj jezicak na pomocnim komandama za radio ispod volana, srednje dugme je za telefon i mute , a ovo ispod toga?

:)

 

 

Edited by neshaoct
dodao tag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za smanjivanje jačine zvuka...

Inače iza je "točkić" za menjanje pesama/šetanje po meniju i odabir koji mene ubija koliko je "ćudljiv"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li tako i na tvom "nevidjenom" Scenicu :P ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes vala! Nekoliko puta mi došlo da isčupam i poklonim ručicu u paramparčad! 

A za neviđeno-kriv sam! Jurio sam oko stana, zovem na piće!:D

 

Inače ta ručica je istovetna i kod Megana IV, onog koji se sviđa @Ivan.

Kad sam bio na test vožnji 500L čovek iz salona mi je rekao da su promenili komande na volanu upravo zbog žalbi na točkiće, valjda vremenom upada prašina pa postaju "neosetljiviji" i brljave!

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj jezicak sa donje strane, za sta je on, to kod mene nema, nemam ni dva tastera strelice kod rolera iza?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da prostiš, koji jezičak? Ako te ne mrzi pokaži na slici!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas odrađen 3. "mali servis" ,auto isti kao i prvog dana 100% fabrika ....
fcbacbbd767491b0f85fccec3be557e1.jpg

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto nikako da uhvatim vr€mena za kupovinu alu felni a i generalno ovaj auto nešto i ne "sređujem" reših danas makar nešto oko njega da uradim ....ništa preterano ,investicija od 800 rsd. Kad stavim ratkapne kao da ništa nisam ni radio ali .....možda i budu neke alu nikad se ne zna .Pozdrav IMG_20200403_103902.jpgIMG_20200403_105239.jpgIMG_20200403_134654.jpgIMG_20200403_134709.jpgIMG_20200403_123011.jpgIMG_20200403_141716.jpgIMG_20200403_141657.jpg

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno je ispalo :) 

Cime si farbao kociona klesta, jesi li ih skidao ili na licu mesta?

Da li si razmisljao org. celicnim 16" sa 5 kraka i ratkapnama, deluju bas dobro, kao alu felna

Share this post


Link to post
Share on other sites

[mention=3087]nitro[/mention] izvini tek sad sam video ,felne farbane crnim sprejom ono klasika Kenda a klešta farbana nitro bojom četkom na licu mesta....nije loše ispalo

 

 

Mali update, red je da mu nabacim malo aluminijuma .... i pokušaj da bude drugačiji u moru belih Megana e524ae0a27e02eaa7fb9a6f41b3925d3.jpge3a2da6dcd0258384a91191fc44e02e7.jpg71f02bdd7ff6286af4c33420849aaa03.jpg1de6a7607dcec84cf46c52a1c47cd551.jpg21c939977b1091840780eb90a409f8dd.jpg

 

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da će ga udomiti skorije,planira da kupi Lancia Musu

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...