Jump to content
bane1321

Toyota Auris 1.6 vvti 132ks LUNA Japaner

Recommended Posts

Ma ja sam vrlo zadovoljan, bezveze ušao u KIT, ustvari da ih pitam za sigurnosne šrafove (i tu su korektni 1500 rsd) onako, uzgred ih pitao za patosnice... I eto ih. Među jeftinijima, mirišu, a nisam bio put! Jedino što BiH voleo da su zadnje iz jednog  dela, da pokriju i središnji deo, but hebiga!

Fabričke tepih sam dobio uz auto, debele i kvalitetne!!

Edited by bane1321

Otišle noćas dve kapice ventila! Dosta su i izdržale!!!

I meni je sumnjiv od starta!

Mada su mi rekle komšije da se vrzmao još jedan lik oko auta da proba da izvadi USB sa playlistom!:ph34r:

Mada ne bi me čudilo da ih pronađem na nečijoj Idei, par stotina metara niže!! @marko.jovanovic

Špijuni su među nama!!!:ph34r:

Protiv C4 (modela kog ti imaš) ništa! Čak mi je najsimpatičniji od svih Francuza u C segmentu.

Protiv ovog što je zamenio njega imam! Srozali su C segment na kreaturu zvanu cactus a'la dačija! Ako je Tipo za klasu ispod Bravoa (što najiskrenije mislim), onda je Cactus za dve ispod C4!

Moram da menjam nadimke i zavaram tragove!

A ti @djomla samo se smeškaj! :rant:

Jedan mi skida kapice ventila, drugi me prati po forumima... Moram da pazim šta pišem, inače će @neshaoct da naruči ubojstvo!:ph34r:

Edited by bane1321
Jbni autocorrect

Deda je špijunsko oficirsko dete... genetika

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Stiglo još stvarčica za Japanca od braće Kineza!

IMG_20181115_165001.jpg

Edited by bane1321

Nisam mogao da izdržim, pa sam uz pomoć komšije i uličnog svetla namontirao. Rade i ne prijavljuju grešku. U pitanju je osvetljenje tablica. Setio sam se @Ivan i njegove priče o bespotrebnosti ramova za tablice, naime da bih zamenio sijalice, morao sam da skidam i tablice, pošto zbog prokletih ramova ne može da se otvori kućište!:wallbash:

A jelensku još nisam probao... Šta znam, valjda neće da prijavljuje grešku za nju!:rofl: