Jump to content
FAS Goran
bane1321

Toyota Auris 1.6 vvti 132ks LUNA Japaner

Recommended Posts

Treca fotka je odlicna - da nije mozda u pitanju vidikovac Crnjeskovo? Deluje mi kao klisura Race i Bajina Basta u pozadini?

Ako jeste, uz neizbeznu Banjsku stenu u blizini, kao i vrh Kablara, meni licno jedan od najlepsih vidikovaca nase Srbije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam čuo da su Hondaši još gori, tamo možeš i batine da dobiješ :rolleyes:

I da li je tamo kod vas u sekti dozvoljeno da moderator vozi drugu marku, kao na primer što Boki vozi Audi? 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

@djomla

Pusti me ne znam di bijem!

 

@Ivan

 Da, jeste Crnjeskovo, zaista je prelep vidikovac, možda i lepši od Banjske stene. A taj dan se sve potreslo lepo, pa je slika još bolja!

Inače, oduševili smo se Solotušom, vodopadom i crkvom iznad!

 

@marko.jovanovic

Gde bre dozvoljeno, pa oma bi ga obesili!

Pročitah da se skoro neko zamerio moderatorima, bila opasna čistka!

Zato im je dnevni prosek poseta kao tročasovni ovde!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo sam se u zadnje vreme naložio na AliExpress, pa su pale ove ukrasne kapice za ventile! Drže se već mesec dana! Još ih nisu namirisao klinci iz kraja!:ph34r:

IMG_20181007_112156.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze na aliju svasta da se iskopa.Stikeri ITA zastave se kod mene drze preko dve godine i idalje su kao prvog dana.Strob za trece stop svetlo i dalje radi bez greske.Svasta ima kod tih Kineza  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@werp690

Ovo je druga stvar za auto koju sam tamo narucio, prva su bile folije za rukohvate, ali sa njima nisam bio zadovoljan!

Uglavnom kupujem klinkama kopije LEGO friends kockica…

Kanim se da narucim led sijalice za kratka I duga svetla (kod mene je jedna sijalica), izadju oko 13e, znam da ce lepse izgledati, ali da li ce biti I korisno videcu!

Evo sad cekam isporuku jedno 5 pakovanja ovih kapica, jer su me svi smarali da I njima uzmem!

 

Inace… Presao 8000!

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, bane1321 said:

Malo sam se u zadnje vreme naložio na AliExpress, pa su pale ove ukrasne kapice za ventile! Drže se već mesec dana! Još ih nisu namirisao klinci iz kraja!:ph34r:

IMG_20181007_112156.jpg

 

Baš su dobre kapice... A koji kraj je u pitanju   :innocent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Htedoh da uzmem onu sa autobotima, ali sam se uplašio za tehnički pregled, pa sam uzeo tursko "čudo" za japansko "čedo"! Lassa Snoways 3!:ph34r:

 

IMG_20181024_102531.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostaju još gumene patosnice...

U velikoj sam dilemi, uzeću sigurno tipske, ali da li uzeti 3500 na Kupindu iz Niš, 4200 Is NS, 5700 Auto style ili 54e u originalu!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgore što samo ove "skuplje" u BG mogu da pomirišim!!

Sviđaju mi se u NS zato što zadnja pokriva celo pod, a pritom se rastavlja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koleza sve navedene su tipske, najgore mi je sto ne mogu da ih uporedim uzivo, jer vecina se porucuje iz Nisa ili NSa.

U Beogradu sam nasao u Vojvode Stepe, 4800 pa navise, u Autostyleu 5800 I oridjidji u Toyoti 58e oko 6800!

Prvo sam hteo da uzmem ove iz Nisa, ali lik koji prodaje nije bas komunikativan….

U autostyle patosnice imaju deo za odmoriste za nogu, a zadnje su spojene, jer kod mene nema one grbe na podu, skroz je ravan. U NS su spojene, ali se mogu I razdvojiti...

Plasim se da narucim ove najjeftinije, a one ispadnu tezak bofl I jos smrde pride, samo za d..e da se ujedem posle!

Iskreno, ne daje mi se skoro 7 iljada za cetiri parceta gume!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavljene patosnice... Jutros se prošetao do Kit Komerca na Mirijevu, pokazali mi neke za Clia, poručio za Auris, preuzeo, legle ko budali šamar! Cena 3830! Mirišu na vanilu :wub:

Nisu plitke, bokovi su oko 1 cm visoki, imaju fiksatore, mekane ko dekin i savitljive! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekamo fotke i utiske kad stignu. Cena je odlicna u poredjenju sa ovim sto sam gledao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolike su cene servisa u ovlašćenim za ovaj benzinac i na koliko km.se rade 

Edited by dach@

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan @shomispc

Evo malo slika za vas! Namontirao, ne osećaju se, ne smetaju kod pedala! Malo su prljave, sorry!

 

@dach@

Po zvaničnom cenovniku koji sam dobio pre kupovine servis iznosi 115e. Međutim u razgovoru u jednom od servisa, uz popust za članove Toyota kluba ponudili su mi cenu oko 10000 rad. 

Servisi su na godinu dana / 15000km

IMG_20181026_185934.jpg

IMG_20181026_185951.jpg

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije lose, taman bi mogao da promenim ove moje letnje koje sam dobio uz auto, vozaceva mi se pojela solidno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...