Jump to content
FAS Goran
bane1321

Toyota Auris 1.6 vvti 132ks LUNA Japaner

Recommended Posts

@igor0511

Ma imao sam hill holder i Bravou, ali je uvek "hvatao", a sad mi se uključi na blagoj kosini, a neće na strmijoj!:huh:

 

@dach@ 

Hvala, prelepo izgledaju. Poslao sam ti pp!

 

Ostaje još zastavica, ali tu moram gospoju da ubedim!! :ph34r:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostaju do septembra još dve stavke, gume zimske, il' što neki kažu pneumatici i gumene patosnice i to je to!

 

IMG_20180520_125133.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

2500...

Vratio se sa terena, pa celi vikend nisam izlazio iz njega. Oprao ga danas I izvoskirao, al opet pade kisa... Mada bio je musav od deset dana stajanja na parkingu ispred kasarne.

 

Cekam da ga negde na duzoj relaciji provozam nocu, da vidim kakvi su mu farovi. Komsija je za svoju Corrolu narucio sa Alija neke led sijalice, svetle ko besne, pa razmisljam da uradim isto.

 

Polako razgledam zimske pneumatike, nasao sam fantasticne felne, ali ove godine cu tesko da ih uguram u budzet!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za hill holder, samo nagazi malo jace kocnicu na uzbrdici i aktivirace se svaki put. Tako je bar kod kolege na Coroli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3000!!!

 

IMG_20180614_153711.jpg

 

Hill holder je počeo da sluša!

Uživanje u vožnji ne opada, potrošnja oko 7, mešovito!!

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pala prva reklamacija!

Naime, pre par nedelja kad sam usao u auto, primetio sam da su nosaci naslona za glavu matirali (oni sjajni metalni nosaci), otisao u Toyotin servis da ih pitam kako da ih ocistim, oni slikali, napravili zahtev za reklamaciju I poslali Toyoti. Meeedjutim, cike iz Toyote rekle da to nije njihova greska! Ok, Kazem ja, nekako cu ocititi ispolirati. Elem proslog utorka me zove cura iz servisa da mi javi da je reklamacija, ipak, uvazena, jer su isto videli na jos jednom Aurisu I da ce mi novi nasloni stici u toku ove nedelje. Naravno to nije bilo tacno, jer su isti stigli u petak!!:rolleyes: U ponedeljak su montirani, ki nov! Kaze cena je 108 000 dinara za dva naslona!

Tolko o odnosu u kvalitetu Toyote I FIATA!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam i mislio. Hteo sam da kažem da svi Japance dižu u nebesa, a Fiat pljuju, a situacija je drugačija!

 

Mislio sam da su samo WV vozači fanatici, dok se nisam učlanio na Toyota forum!!!

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bre ovde možeš da kažeš šta oćeš, da pljuješ i Fiat i sa gazda Nešom da se svađaš! Aj probaj tamo da kažeš da je 1.6 motor trom!!! Ili ne daj bože da je Toyota omanula!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...