Jump to content
FAS Goran
bane1321

Toyota Auris 1.6 vvti 132ks LUNA Japaner

Recommended Posts

On 29.4.2018. at 9:19 PM, bane1321 said:

Presao oko 400 km, za sada utisci vis nego pozitivni!

Razlike u odnosu na Bravo:

Bolje:

  • Ugladjeniji auto, 
  • bolja zvucna izolacija
  • vise prostora nazad
  • bolja klimatizacija
  • bolji menjac
  • bolja sedista
  • bolji materijali u kabini

 

Losije:

  • hill holder radi samo unapred,
  • dizajn, koliko god da je lep, Auris je dva koplja ispod Bravoa
  • gepek

 

Pravi penzionerski auto. Ispravlja sve greske vozaca, mozda dosadan, ali pruza sigurnost I uzivanje.

 

WP_20180429_08_50_28_Pro.jpgWP_20180428_22_37_26_Pro.jpg

WP_20180429_08_50_42_Pro.jpgWP_20180429_08_50_53_Pro.jpgWP_20180428_22_36_20_Pro.jpg

WP_20180428_22_37_09_Pro.jpgWP_20180429_08_51_04_Pro.jpg

WP_20180429_08_53_51_Pro.jpgWP_20180429_08_51_31_Pro.jpgWP_20180428_22_36_35_Pro.jpg

Bane, izvini sada, za moje kasno paljenje i pljuvanje po Aurisu, samo kako možeš da kažeš da je ovaj enterijer lep???? Vozio sam se pre neki dan u Car & Go, u Corolli, to je valjda isti klinac. Meni je ono ODVRATNO.

Bravo mk2 je pojam lepote i stila za ovog kosookog deliju. Najjače su mi rešetkice na sredini, iznad multimedije, kao da su izvađene iz Dodge Charger 1973g:

Toyota Corolla 2016:

nydn-2017-toyota-corolla-xse-black-seats

Dodge Charger 1973:

mopp-1304-02-1973-dodge-charger-interior

A liči malo i na Volgu GAZ 2410:

gEAAAgEsv2A-960.jpg

Inače, ceo utisak auta je bez veze. Prednje sedište je bez veze, sedi se kao u Puntu 2, visoko i kratak je sedalni deo. Enterijer mi je odvratan, šta znam, ne bi bih ja to vozio.

P.S.

edti:

bitno je da je ovo dosadno, siviloooo, nemaaa ništaaaa....

autowp.ru_volkswagen_golf_r32_5-door_3.j

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam proveo pola dana u jednom potpuno novom na navaku, utisak nije los, ali multimedija u sredini je cudna sa onim poljima umesto pravih dugmica i starinski digitalni sat desno. Srecom ima komandi na volanu. Ostalo OK, pravi moderan konfekcijski auto. Spoljasnost je super. 
Bane, tvoj izgleda super, interesantna boja, lepe felne... 
U zdravlju da ga vozis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg, znam da covek vozi reno, listao forum bzvz i ne videh da je isti clan, a pogotovo nisam isao 3-4 str unazad da vidim je prodao pre god dana... :)
Bane, izvini sto sam stao na zulj! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@marko.jovanovic

Pališ bre ko Trabant, a ne Vau Vau!

 

Loše si me shvatio, rekao sam da je enterijer kvalitetan (materijal, spojevi...), za instrumente sam rekao da mi se baš sviđaju - sama tabla je drugačija od one na Koroli, cajgeri su u dubokim kućištima. Takođe, što si i citirao, napisao sam da je dizajn Brava dva koplja iznad!

Sedišta nisu baš, ali su bolja od onih u dynamic Bravou!

Korola se sklapala u Turskoj, Auris u Engleskoj, te će ti svi neutralni posmatrači reći da je Auris kvalitetniji u nekim detaljima, svi sem Toyota sektaša.

Uglavnom ja sam "kliknuo" sa celom tom pričom oko enterijera, koji dosta ljudi pljuje, jbg svako ima svoj ugao gledanja. Isto kao što mnogi ovde pljuju Vau Vau...

 

@Dale

Ma nema brige, ionako su zadnje dve-tri stranice kao kod kafanske teme!

Inače slažem se sa tvojim utiskom o multimediji! 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...