Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: Mercedes B180CDI Executive 2010

Recommended Posts

Prodajem ovaj odlican primerak Mercedesa koji je bez ulaganja. Pre registracije je bio na pregledu u ovlascenom servisu Mikom i ustanovljeno je da je jako dobar primerak i da mu je originalna kilometraza.
Ja sam ga bio uvezao i prodao skolskom drugaru ali se pojavio jedan jos mladji auto na kog je on bacio oko i lako smo se dogovorili oko zamene jer znam da je ovo dobar auto.

U jako lepoj je boji i uzivo izgleda mnogo lepse. Motor pali i radi kako treba i ne baca nikakve dimove na auspuh niti smrdi iz auspuha kao posledica neke neispravnosti,turbina ne zvizdi ni najmanje, plivajuci zamajac je besprekoran. Registrovan je do 01.02.2019 a uradjen mu je servis i posto imate skoro nove letnje gume apslolutno vam je ovo auto- SEDI I VOZI. Uz auto se dobijaju dva originalna kljuca.
Generalno ovo je auto kakav trazimo, a vase je da dodjete i uverite se da je sve kako sam napisao.

 

U ponudi imam jos jedan Mercedes B180 Sport automatik 2008 u sivoj boji koji ide na ime kupca.

Kontakt telefon je 063-10-20-110 a sto se tice cene ona je na PA 7999€ a ovde mogu odmah da kazem da je poslednja cena 7700 i to je odlicna cena s obzirom da je auto dugo registrovan i da zaista nema ulaganja.

 

1.JPG2.JPG3.JPG

4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG

8.JPG9.JPG10.JPG11.JPG

12.JPG13.JPG14.JPG15.JPG

16.JPG17.JPG18.JPG19.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa u ponudi vise nemam sivi Mercedes B180CDI jer sam danas dobio kaparu od ljudi koji su dosli da vide belog  a presli na sivog jer je bio sa automatskim menjacem sto je njima vise godilo. Iako je beli lepsi i ,po meni, mozda malo boljem stanju  njima je bas automatik presudio da se odluce za sivog a verovatno i cena jer je ipak bio jeftiniji jer je i stariji 2 godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak moram jos malo dole al sta da se radi. 

 

7500.

 

A danas sam ispratio jos jednog sivog B180CDI 2008 ali koji nije restajling. Dok ljudi zovu za ovaj beli ja prodajem druge jeftinije a ovaj je bolji od njih ali i skuplji plus registrovan i servisiran.

Zakljucak? Ma samo da je sto jeftinije.

 

6.JPG1.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Često zaboraviš da napišeš kolika je ta originalna kilometraža. Slučajnost? Možda i nije slučajnost ako je kilometraža blizu ili prelazi magičnih 200.000, onda je bolje da “zaboraviš” da napišeš.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i na PA moze da se vidi na slikama, pa je obavezno da se napise kilometraza vozila zbog kupaca koji se ne zamaraju zumiranjem instrument table.

 

Video sam i ja tu kilometrazu, ali valjda nije problem da se napise koja je to kilomeraza kad se vec pominje da je originalna..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da nije problem ali sam kopirao tekst sa PA a u tekstu tamo ne morm da napisem  koliko je presao.

Kao sto vidis odmah citava frka izbije zbog  bilo cega sto ja napisem.:lol:

Sada je presao 195k km i to je garantovana kilometraza proverena u ovlascenom servisu Mikom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep mercedes.Jeste da je beli bolje odrzavan i sve to,ali meni je nekako sivi lepsi,stvar ukusa verovatno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze katanac!

I konacno posle vise od godinu dana se proda  odlican primerak cija prodaja trpi zbog raznoraznih krseva sa povoljnijom cenom.

Dosao kupac i odvezao ga kod majstora i u voznji sam majstor kaze da je top a na dijagnostici jedna greska  gde treba da se promeni jedan senzor koji sam dao uz auto.

Majstor dade zeleno svetlo i ja ispratih Mercedes.

Idemo dalje!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...