Jump to content
FAS Goran
dellas

BMW e60 525d M Sport

Recommended Posts

Indirektno si ti "kriv" za njihm. Jako su mi se dopale kada sam video tvoje slike na početku teme sa crnom peticom, posle sam viđao u gradu sa tim felnama, još iste boje kao moja pa sam znao tačno kako će izgledati i nisam se smirio dok ih nisam nabavio :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosao je bez problema, cini mi se :ph34r:

 

Edit: 

Nisam video poslednje poruke, izvinjavam se.

Edited by Semi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spremamo drugarov 535 za Mostar, pa se malo igramo preko GPS-a. Dve aplikacije su u pitanju, prilicno se podudaraju podaci i mislim da su relevantni. Uglavnom moj auto po GPS-u 0-100 7.5sek, 402m najbolje vreme 15.0 cime sam jako zadovoljan, sad bih i njega da izmerim na stazi :) Sto se 535 tice oko 14.5, cilj je da se dobrim remapom skine ispod 14s.

 

thumbnail.jpg

thumbnail_1.jpgthumbnail_2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicno,al mene zanima kakav je nosac za telefon,meni bi odgovarao jedan takav,gde ima da se kupi

musa ide oko 13 sekundi,al od 0 do 100:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nosac sam dobio na poklon i mnogo je dobar, radi na principu magneta, jedan deo zalepis na telefon (ispod maskice pa se ne vidi), a nosac u sebi ima magnet i samim tim drzi telefon u svim polozajima. Vrlo prakticno.

 

20180921_084914.jpg20180921_084921.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/20/2018 at 10:45 AM, dellas said:

Uglavnom moj auto po GPS-u 0-100 7.5sek, 402m najbolje vreme 15.0 cime sam jako zadovoljan, sad bih i njega da izmerim na stazi :)

Ti nema šta da se ubrzavaš, samo prijaviš 15 i uvek pun gas :D ...ima svaki put da budeš između 15.0 i 15.1 B) tj. taman koliko treba da dobiješ klasu bez ikakvih kalkulacija pri cilju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...I da imaš mnoooogo više sreće sa njim nego ja sa mojim švabom :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bogisha Hvala Bogi, nadam se da hoce, ne bi bilo dobro da se ponovi onakav maler :) P.S. Dodji po saobracajnu ;)

 

@Scentic Hvala drug!

 

Auto za sada stvarno dobro sluzi, prvih 15ak hiljada km bez vecih problema. U medjuvremenu sam ga pocastio sa led dugim svetlima.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krenuo da cistim sneg danas i kad sam stigao do pola setim se da je to bmw i da to ne moze po snegu i odustanem...

E75-B5757-F2-F8-4809-8179-346-C802-B159-

Medjutim uvece resim ipak da probam dal moze bilo kako...i MOZE ali samo ovako je zabavno :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fascinantno koliko mnogo ljudi zna da ne može zadnja vuča po snegu, a da nemaju nikakvo ili skoro nikakvo iskustvo, ali eto pričao im jedan taxista, imaju druga koji ne može da vozi po snegu i tako.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad pomenes bmw ,90% njih ce reci, zimi patkiras u garažu. Burazer iz DE ima e90 2.0i,celu jesen me je naređivao da necu moci zimi da pipnem sa E46,kad ono ide e46 bez problema,iako sara nije bas najbolja za zimu,kao kod sava guma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/19/2018 at 8:49 PM, dellas said:

@Bogisha Hvala Bogi, nadam se da hoce, ne bi bilo dobro da se ponovi onakav maler :) P.S. Dodji po saobracajnu ;)

 

@Scentic Hvala drug!

 

Auto za sada stvarno dobro sluzi, prvih 15ak hiljada km bez vecih problema. U medjuvremenu sam ga pocastio sa led dugim svetlima.

 

 

 

Koji LED set si uzeo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E75-B5757-F2-F8-4809-8179-346-C802-B159-B.thumb.jpg.45950dc15ca99471d99fca09e017443b.jpg ad350c2b2cc036dde53a4151c2fbb9a0.thumb.jpg.18aa71146eca89492d7f15415c120366.jpg

 

Mnogo se vi nesto vrzmate ispred cuvene Plave kapije ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 20.9.2018. at 10:45 AM, dellas said:

Spremamo drugarov 535 za Mostar, pa se malo igramo preko GPS-a. Dve aplikacije su u pitanju, prilicno se podudaraju podaci i mislim da su relevantni. Uglavnom moj auto po GPS-u 0-100 7.5sek, 402m najbolje vreme 15.0 cime sam jako zadovoljan, sad bih i njega da izmerim na stazi :) Sto se 535 tice oko 14.5, cilj je da se dobrim remapom skine ispod 14s.

 

thumbnail.jpg

thumbnail_1.jpgthumbnail_2.jpg

Koje ste aplikacije koristili ako sme da se zna, planiram u Osijek na prolece pa ce znaciti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DraganUS Led H7 CSP

@AbarthGP Nisam siguran drug, jedna je  drag racing mobile i dobra je za 0-100 a za 402 moras malo da se pomucis da dobijes tacno vreme na demo verziji, a drugu sam zaboravio.

@Ivan Ovi iz NS su sumnjivi sta love kod kapije ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...