Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: Seat Leon 1,6TDI SW 2014

Recommended Posts

Stigao je i ovaj prelepi Seat Leon koji je prvi put registrovan 16.10.2014 tako da je s kraja godine ako nekom znaci.

Motor 1,6TDI sa 105 ks nosi ovu sasiju iznenadjujuce dobro i radi apsolutno besprekorno a mali je potrosac pa mu trenutno na bordu stoji prosecna potrosnja od 5,5L.

Kilometraza od 150808 km je garantovana i potkrepljena originalnom servisnom knjizicom gde se vidi da je odrzavan u ovlasenom servisu te se po broju sasije sve moze proveriti. Nije lupan i havarisan i upravo ovakav je stigao za sta imam i slike iz inostranstva kao dokaz.

Od opreme ima dvozonsku automatsku klimu,led svetla napred i nazad,parking senzore,tempomat,ABS,ESP,bord kompjuter,kozni volan,naslon za ruku,chrome lajsne na krovu,maglenke,usb ulaz,blutut,alufelne 16" sa novim GoodYear letnjim gumama  DOT 2117 i td.

Auto nije poliran,spolja je samo opran a enterijer je bukvalno samo usisan. Nije nikad cigara zapaljena u njemu pa jos uvek ima miris novog auta.Ko ne veruje a zivi u NS neka dodje i uveri se da je tako.

Uz auto se dobijaju dva originalna kljuca.

Auto ide na ime kupca sa placenim troskovima i homologacijom koja potvrdjuje da je auto 2014 godiste.

Ovo je jedan od najsacuvanijih automobila sto sam dosad imao i ne volim da kazem da je auto kao nov ali ovaj je veoma blizu.

Vredi videti.

Kontakt telefon je 063-10-20-110 a sto se tice cene neka bude 9600 s tim sto moze da se i koriguje za kes placanje.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

11.JPG

12.JPG

13.JPG

14.JPG

15.JPG

16.JPG

17.JPG

18.JPG

19.JPG

20.JPG

21.JPG

22.JPG

23.JPG

24.JPG

25.JPG

26.JPG

27.JPG

28.JPG

29.JPG

30.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je uopste i bitno, Leon karavan ima oznaku ST, ne SW.

A auto izgleda :thumbup: nadam se da ce i moj biti takav sa tom kilometrazom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad smo isli po Stila od Duleta da kupimo video sam i ovog Seata. Neki put se zapitam gde Dule nabavlja ovako dobra kola :) auto je stvarno u salonskom stanju, i mnogo lepsi uzivo nego na slikama, pogotovo unutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rezervisano a najverovatnije i prodato.

Stari kupac koji je od mene uzeo vec par auta  je najverovatnije uzeo i ovaj  a u zamenu sam mu uzeo Mercedes B180 CDI 2010 ,koji je takodje uzeo od mene, i doplatu.

Mecka je u odlicnom stanju  i sa pravih 193k km i zato sam je i uzeo a prodace se jer sam i nju prodao bez oglasa na Polovnim automobilima.

Doduse prekjuce mi je stigla jos jedna Mecka B180CDI 2008 ali u jos jacem paketu opreme Sport.

Cekam utorak da pravim fakturu i da odradimo ostatak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze katanac! :sleeping:

Samo sam mu rekao da mi baci komentar kad dodje kuci i zvoni mi telefon a onda padaju hvalospevi.:lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...