Jump to content
FAS Goran
Smireni

Nije prepravka, jeste prepravka

Recommended Posts

PRAVA TEMA  -- za neverne tome , nista vise ne moze od 1 januara sto nije u specifikaciji auta ili da ima NAS (domaci) sertifikat -- ali nista (sve je veoma poostreno - nazalost) gledajuci kompletnu spoljasnost kola , za unutra nije toliko jos drasticno.

 

Sve traze da se skine sa kola ili nema tehnickog pregleda -- EVO DA KUKAM MALO I OVDE kako neki moderatori kazu , mada sam ja ovo rekao iz stvarno dobre namere svima - da ljudi znaju jer sam i ja to saznao licno tek pre neki dan , a drzava nam je takva kakva je ............ :sick:.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je fenomen da ljudi i pored svih pooštravanja, drkanja na TP i ostalog i dalje kupuju automobile sa spojlerima, folijama, kukama..... I to bez ikakvog atesta itd.
Nije se ovoliko kukalo kad smo mi koji smo vozili na TNG morali da puknemo brdo para na ateste, zamenu opreme i ostalih sitnica. Tad je još bio signal da se ne zajebavaju.
I sada, kad je prošlo nekoliko meseci od pooštravanja TP, narod se i dalje zajebava, pa kad ih vrate sa TP onda kukanje.
Ima stvari koje nemaju logike i kose se sa zdravim razumom plus kad se to iskombinuje sa pogrešnim tumačenjem ovih sa TP i njihovom ne stručnosti, može samo šlog da nas strefi.
Ali sad, ima da ćutimo i trpimo, jer drugačije ne može.

Bole, nije ovo konkretno upućeno tebi, nego uopšteno mislim.

Sad samo čekam da se pojavi još neko sa "napucanim" sveže kupljenim autom pa da počne da kuka kako ga vraćaju i drkaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

knezevicu ja sam moju skolu platio , bas zato i svuda pisem da ljudi znaju -- manite se toga , a gledaju svaku sitnicu spolja.

naicice te na neku budalu na tehnickom a zakon je...be i njih iskreno mnogo vise od januara i bice caos.

znam da nije meni nista licno upuceno i hvala ti na tome.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, knezevic76 said:

Meni je fenomen da ljudi i pored svih pooštravanja, drkanja na TP i ostalog i dalje kupuju automobile sa spojlerima, folijama, kukama..... I to bez ikakvog atesta itd.
Nije se ovoliko kukalo kad smo mi koji smo vozili na TNG morali da puknemo brdo para na ateste, zamenu opreme i ostalih sitnica. Tad je još bio signal da se ne zajebavaju.
I sada, kad je prošlo nekoliko meseci od pooštravanja TP, narod se i dalje zajebava, pa kad ih vrate sa TP onda kukanje.
Ima stvari koje nemaju logike i kose se sa zdravim razumom plus kad se to iskombinuje sa pogrešnim tumačenjem ovih sa TP i njihovom ne stručnosti, može samo šlog da nas strefi.
Ali sad, ima da ćutimo i trpimo, jer drugačije ne može.

Bole, nije ovo konkretno upućeno tebi, nego uopšteno mislim.

Sad samo čekam da se pojavi još neko sa "napucanim" sveže kupljenim autom pa da počne da kuka kako ga vraćaju i drkaju.

 

Fazon je druze sto kupis nov auto i nije legalan. Moj komsija je ovlasceni uvoznik i prodavac Nissan vozila i oni moraju da atestiraju nov auto koji je dosao iz fabrike kad ima "dodatnu" opremu, pa sem ako nisi u fazonu da vozis najvecu klotaru, imas problem... Poznanik od mog druga ima Pezo 206, ne znam kako se model zvao ali je ona varijanta sa prosirenim branicima sto su izbacili za potrebe homologacije na reliju i nije mogao skroz fabricki auto da registruje jer je "specijalna" verzija, nego je morao da trazi potvrdu proizvodjaca i onda je prosao tehnicki i ko ce njemu da sad vrati pare za potvrdu, on mora da dokazuje da nije kriv sto je protivustavno jer nije na tebi da dokazujes da nisi kriv nego na tehnickom da si kriv...

 

Meni su jos po starom zakonu zamerali sto ja imam zadnje pojaseve jer to kao ne postoji fabricki a dosao auto sa njima iz fabrike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je fascinantnoj da pored svih šatro pooštravanja TP i dalje vidim "čitave" i potpuno neobeležene automobile!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...