Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Al' se neki stisnete :P sa slikama sa mora...imate idealno okruženje da slike ispadnu extra i sa običnim telefonom.

Kad (ako) :D bude Alfa prvi put videla more, ima da slikam sveeee... B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je bilo 85% otvorenog puta...
Inace po lokalu kad vozim (posao kuca) srecan sam kad je potrosnja 6l... Po gradu i ne merim vise, tu ume da ode i na 7.5 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E skoro sam menjao servo pumpu i sad se cuje da zuji kad motam volan...u mestu najvise naravno... Jel moguce da je tako brzo riknula i druga? Jeste polovna stavljena ali opet...  :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm ulje bilo ispod minimuma...
Malo, pola cm, nisam znao da toliko utice..
Dolio ulja (sreca pa ga imao kuci) upalio auto sa otvorenim cepom posude i namotavao volan levo desno... Praticemo situciju :)
Pitanje je gde je to ulje otislo kad nemam naznake ulja ispod auta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je poznato na mareama. Ako gubiš ulje za servo, potrebno je zameniti cevi za servo, one idu skroz ispred hladnjaka mislim. 

Ne vidi se barica da curi, ali malo po malo ode ulje. 

Naravno, pre svega proveri spojeve da ne curi na njima negde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad sam radio, creva su koštala oko 2500 din komplet. Majstor skinuo moja, odneli na Medak kod nekog ko radi taj creva. E sad, kod koga tačno ne znam, nisam nosio ja, već brat, a bilo je poodavno, čim sam kupio auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato i kazem da moram da izvidim situaciju imala je letva blagog lufta, ali nije bila za zamenu jos... Mozda i na letvu ode...

Zezaju ga godine a ja prelazim dobru kilometrazu sa njim...ali ako, dobro se drzi jos :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo danas da zamenim filtere vazduha... I rekoh aj kad sam tu da vidim servo ulje... Op prazna cantra skoro :D masna manzetna na letvi koliko sam uspeo da vidim...fali mi kanal u pm...
Sutra cu zvati Ivana da vidim sta mi je ciniti...i registracija mi je za 20ak dana pa nisam siguran sta cu raditi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
27 minutes ago, Djuk85 said:

masna manzetna na letvi koliko sam uspeo da vidim...

Jel to znači da neće moći da prođe samo sa zamenom cevi za servo od 20 evra...već je letva odslužila svoje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@milos66 je imao na lageru nove ili šta već letve po pristupačnoj ceni.

Marko je bio zadovoljan sa njom na Lybri. E sad Marka više nema na forumu... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam oglas i povoljnije su dosta od reparacije... Neki u Sremcici trazi 150e za reparaciju i to ako mu odnesem letvu :)
Bice tako... ili ta nova ili cu polovnu uzeti...
Hvala vama na pomoci i informacijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva bre nova, kakva reparacija. Ako ne curi mnogo,dolivaj. Ako je mnogo , uzmi polovnu i teraj. Neces da vozis ta kola jos X god sigurno

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Djuk85 said:

Neki u Sremcici trazi 150e

Ja sam cuo za servis u SU koji radi mislim za 8000 RSD ili 80 evra reparaciju letve volana. To 150 je mnogo. 

Pogledaj po netu, a mislim da je neko i ovde pominjao taj servis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok :) polovna je 30e...
Sto rece kolega, necu ja njega jos dugo voziti... I sad se lomim dal da ga registrujem uopste... Smislicu vec, ima dana..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...