neshaoct 9781 Posted April 10, 2023 AutoMarket.hr: Renault Austral Novi model je dizajnerski i tehnološki napredniji od dosadašnje Renaultove game. Ovo su novi vetrovi iz Renaulta koji najavljuju neka nova vremena. Jura je isprobao Austral, model koji je kilometrima daleko od dosadašnjih Renault modela: Quote Share this post Link to post Share on other sites
neshaoct 9781 Posted April 23, 2023 MarekDrives: Renault Austral Renault Austral je zamena za Renault Kadjar. Uspeh Renoovog kompaktnog krosovera bio je toliko ogroman da su odlučili da ga ugase. Lansiran 2015. godine, Kadjar je bio logičan potez za ''ubiranje plodova'' iz saveza sa Nissan-om, koji je već imao veoma, veoma popularni Qashqai. Ali, dok je Qashqai nastavio da se dobro prodaje, Kadjar je (i to u dobroj godini) u Evropi zabeležio prodaju od tek polovine onoga što je japanski model uradio. Takođe, tada novi Kadjar je škripao i zveckao već samo od pogleda u njega. Renault je pokušao da objasni da je to bio pretprodukcijski model... Srećom, nekoliko godina kasnije Renault je značajno poboljšao kvalitet sa dobro poznatim modelima kao što su Clio i Megane, a manje poznati modeli kao što je Kadjar zamenjeni su novim - Australom: Quote Share this post Link to post Share on other sites
neshaoct 9781 Posted May 29, 2023 AutoShopMagazin: Renault Austral Quote Share this post Link to post Share on other sites
neshaoct 9781 Posted August 29, 2023 AutoMotoShow: Renault Austral Quote Share this post Link to post Share on other sites
neshaoct 9781 Posted November 12, 2023 VreleGume: Renault Austral E-Tech Najbolji Renault ikada napravljen? Quote Share this post Link to post Share on other sites
moron 5904 Posted October 25, 2025 Sedoh danas pozadi u dve verzije Australa, sa i bez panorame. Primetna razlika u količini raspoloživog prostora za trup i glavu ( pozadi ). Napred je skroz OK i u panoramcu. 2 1 skile86, Ivan and IDzO reacted to this Quote Share this post Link to post Share on other sites
skile86 620 Posted October 25, 2025 Znam da se mnogi nece sloziti, ali meni je panorama jedna od losijih doplata, narocito kad se uzme u obzir cifra za istu. 1 moron reacted to this Quote Share this post Link to post Share on other sites
knezevic76 10016 Posted October 26, 2025 Meni , više od panorame, bode oči (ne)preglednost pozadi.Panorama je bukvalno stvar ličnih afiniteta.Sent from my SM-S926B using Tapatalk Quote Share this post Link to post Share on other sites