Jump to content
FAS Goran
dellas

P: Citroen C5 Exclusive 2.0 163hp automatic

Recommended Posts

Brat prodaje njegov auto, u vlasnistvu od neke 2013 godine (mislim da je bio i predstavljen na forumu), prvi vlasnik u Srbiji.

 

Auto od opreme ima sve sto C5 moze da ima - xenone koji prate put, navigaciju, polukozne kadice elektropodesive u svim pravcima sa lomljenjem naslona, novija generacija motora 2.0 HDI 163hp sa automatskim menjacem, hydroactive vesanje sa podesavanjem visine i tvrdoce, 18" alu felne, automatsko zatamnjivanje svih retrovizora itd itd.

 

Odlicno stanje, registrovan i kasko osiguran do septembra. 

image.jpg

 

Evo ga link od slicnog auta sa istom opremom na testu:

Nalazi se u mazdinom salonu i tamo moze da se pogleda, a za sve informacije mozete zvati i mene.

 

7900 eur

 

Link sa PA

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11423723/citroen-c5-20-hdi

063636689

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam gledao ovaj test i pomislio kako je dobar auto. Dal je istina ovo sto kaze za potrosnju da je po gradu oko 7l, to mi je malo neverovatno, pogotovo sto je automatik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto.. Gledao juce, zanima me samo koja je cena odrzavanja ovog hidro sistema i uopste celog auta ?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, rkoma1986 said:

Juce sam gledao ovaj test i pomislio kako je dobar auto. Dal je istina ovo sto kaze za potrosnju da je po gradu oko 7l, to mi je malo neverovatno, pogotovo sto je automatik

Nije istina trosi 9-10l u gradu.

13 minutes ago, dekirs said:

Isto.. Gledao juce, zanima me samo koja je cena odrzavanja ovog hidro sistema i uopste celog auta ?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 

Konretno na ovom autu je zamenjena neka gumica na amortizeru cini mi se i to je sve za ovih 8 godina, nema nikakvih dodatnih troskova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha.. Brine malo samo sta se desi kad taj sistem zakaze na polovnjaku.. ne verujem da je jeftino :D

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam iskreno, ja sam cuo da se jos uvek drze i oni prvi modeli iz 2001-2 godine, taksisti ih masovno voze. Mislim da je to zaista kvalitetno odradjeno. Ne bih da pricam o udobnosti, meni je e39 bio neudoban posle voznje ovog C5, jednostavno auto je nenormalno udoban.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice hidraulike, odrzavanja skoro pa i nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klosari ubijaju cenu? Jel makar dodju licno ili onako dzukacki preko telefona nude par soma manje :D

 

p.s. sto se tice hidraulike kazu da se potencijalno mogu samo neke "bombe" koje i nisu tako skupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Standardno - Druze, da ti ja iskreno kazem, nema sanse da to prodas za te pare, nego.... (cena 25-30% manja)

 

Kad to cujem....

Ne treba dobrocinitelju i prosvetitelju!!! Samo ti sevaj dalje dok ne naletis na nekog ocajnika koga je muka naterala.

Sad ti ne bih prodao iz inata!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguc je dogovor oko cene za forumase (naglasite kad zovete).

 

Ako ne ode uskoro moracu Duleta da angazujem da sastavi oglas :)

 

Sto je najgore, auto je pre par meseci kada sam ga oglasio na 8400 eur bio kaparisan na 8000 i covek ne dobije kredit, ja naravno nisam hteo da zadrzim kaparu zbog malera i eto malera vec sam na 1000 eur manje....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...