Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Reparirana zadnja klesta,zamenjena kociona tecnost TRW5.1 i zamenjene plocice TRW (bilo djubre od ITNa), a diskovi morali na obradu jer je desni tocak blokirao pre par dana pa su nastali manji risevi 

Sreca u nesreci, da tocak nije blokirao ne bi video distancer koji je u problemu

Zategnuti su krvnicki pistoljem verovatno i na dva mesta su se pojavile pukotine...


dist5_zpsgymo397c.jpgdist4_zpsd6lsjwce.jpg

dist3_zpsgwsflk9l.jpgdist2_zpshvne35hh.jpgdist1_zpsofuq4tes.jpg

 

inace sredisnji prsten sam ja sredio zbog novonastale situacije :D

 

Naravno ovo nisam vratio na auto.. u planu su neki drugi tockovi, pa cu videti dal ce mi distanci uopste i trebati :)

 

Montiran unutrasnji samopotamnjujuci retrrovizor,al nisam to povezao

cekam slobodno vreme pa da to sredim i zamenim antenu jer me redovno izbacuje iz takta

 

Znak na masci je il sam spao il ga je neko "pozajmio" tako da nece biti fotki dok to ne dovedem u red :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre petnestak dana otisao da napunim klimu al je hladnjak bio "malcice" u problemu...

 

hladnjak1.thumb.jpg.d917f1ed966adc873efcde2d18fc2dd8.jpghladnjak.thumb.jpg.266d6e73b4dd481612e5e13d56d3467d.jpg

 

Kupljen nov, sve sredjeno.. ceh nekih 100 evropskih

ali `ladi za sve pare :D

 

Drugar mi preporucio coveka za kog sam kasnije skapirao da ga masovno hvale po forumima

covek me ostavio bez teksta! Skoro nisam otisao nesto nede da zavrsim,a da sam se sa tako pozitivnim utiskom vratio kuci...

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majstor Dule radi na Altini, a broj je 063-545-182

...sve necu da reklamiram, al prosto mi zao da ne podelim tako pozitivno iskustvo :rolleyes:

@MS PK

zelembac otis`o al vredi :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja razmisljam, oterao bih auto do nekog ko se razume.

Da vidim je l' nesto nije u redu, ili je to samo tako na ovom auto, pa to mi je - sto mi je.

Ne hladi nesto carobno, pogotovo sad kad je bilo 36-7. A oterao sam u aprilu da se prekontrolise i dopuni, iako nisam imao problema.

Nije to - to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar sto mi je preporucio majstora je menjao na A4 kvacilo kompresora klime i radio servis 70e

ja sam sa vektrom prezadovoljan, a i poslao sam jos jednog drugara koji je samo servis odradio na ibizi (3000din)

na sva tri auta klime nisu davale znake zivota, a sad rade perfektno...

Covek je neverovatno kulturan i prijatan, uvek je guzva ali sve mozes da se dogovoris :)

Edited by Stefan

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 i takođe preporuka za Dušana sa Altine, već sam kačio u temi o klima servisima. Tako da, bez da se misliš skokni do njega, sad kad su kiše ne bi trebalo da ima gužvu. Naravno, prvo ga zvrcni.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, nisam bio licno, ali cuo sam i ja par preporuka za tog coveka...

10 hours ago, Stefan said:

...sve necu da reklamiram, al prosto mi zao da ne podelim tako pozitivno iskustvo :rolleyes:

Slobodno prokomentarisite, ostavite kontakt i cene, ako mislis da ima potrebe mozes i u generalnoj tehnickoj temi. Politika foruma je takva da je to dozvoljeno kako bi ljudi imali informacije - naravno, sve dok ne prelazi u otvoreno i konstantno reklamiranje ili komercijalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/16/2018 at 1:12 PM, Stefan said:

...u planu su neki drugi tockovi, pa cu videti dal ce mi distanci uopste i trebati :)

Kako ide sa planom? :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikako :lol:

..imao sam u planu neki meckin tocak,al se izjalovilo

 

Hocu da promenim amortizere u nekom narednom periodu,

u planu su eibach opruge i neki bilstein il kayaba jer mi se ne dopada kako se ponasa na ovim gewindama

 

Registracija ide za neki dan tako da bi to bilo to za ovaj mesec :D 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kombinacija za punoletni 18+ tocak propala i ovi tockovi ostaju do daljnjeg...

Prednje gume su se istrosile ko sapun (michelin primacy 3) pa sam ko jeftiniju i privremenu zamenu uzeo dve tigar uhp 

 

Pre par dana je regsitrovana i ko sto sam vec spominjao u temi oko novog tehnickog

zbog gewindi sam imao problem sa "tehnickom ispravnoscu" :lol:

 

43566685371_637eb7fe94_c.jpgvectra c by Stefan Petkovic, on Flickr

28679292147_3d72a6c58b_c.jpgvectra c by Stefan Petkovic, on Flickr

42662013495_edc0a258b2_c.jpgvectra by Stefan Petkovic, on Flickr

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa gewinde max gore i na kukanje :lol:

GTS ovaj moj je imao kao kupljen nov "spustenu sasiju", to je u doplati

sportsko vesanje koje podrazumeva -15mm u odnosu na obicnu i sa ovako podesenim gewindama to je jos nekih 10mm dole

 

Prvo su hteli da me olade.. kao nije to sportski neki auto pa da moze da prodje i ja sad pricam tu moju pricu kako to ustvari jeste neka "sportsla" verzija

levo desno, daj saobracajnu

i kad je ocitao pise lepo Vectra Sport.. kao aj sad, al vidi za sledecu god da vratis na standard

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi sve lomovi prolaze,a ovo da ne prodje,nema smisla.A i ne vidim kako ugrozavas nekoga ako spustis auto,jedino ugrozavas karter :D Mada sve ce to kroz par meseci biti po starom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro su naplasili ove na tehnickom, pa sad vracaju i sta treba i sta ne

uglavnom, vektra samo moze jos malo dole, gore nikako :P

 

Edited by Stefan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezda prosla al lisica nije :lol:

vectraslo.jpg

U Madjerskoj je omlatih sa nekih 120-130kmh

i kako je moglo biti ovo nije lose :)

 

Na nekih 1300km sem lisice sve perfektno

auto me odusevio kakav je na putu (koliko me nervira po gradu toliko me sad odusevio ako ne i vise)

a famozna potrosnja meni neverovatnh 5l (po bordu) ovako mozda nesto malo preko al u svakom slucaju ekonomicniji auto nisam imao 

 

Edited by Stefan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako je na vektri, kod mene na Astri je ispred prednjeg levog tocka bio ECU, mozda ne bi bilo lose da proveris da se nije nesto ostetilo slucajno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra bi trebalo da uzmem branik i do vikenda da ga montiram, pa cu isproveravati sve sto je ispod

ja se nadam da nema nekih "iznenadjena"

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zrnke

svaka cast idiotu koji je smislio lokaciju za ECU :popo:

Na Vektri je inace ispred desnog tocka... 

 

 

Auto sam morao brzinski da spakujem i sad izgled nije neka sreca al je bar kompletan 

 

 

IMG_8987.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...