Jump to content
FAS Goran
bit

Fiat Stilo 5v 1.9 JTD 2004

Recommended Posts

Šta bi ovo moglo da bude, stvarno ne znam

 

b7bbb7bb3ddf964e11bdf739a8a0dc11.jpg930d69ca1e86623364989795323c92c5.jpg5384630626e866abc062b6ba0fd26844.jpg

I ovo ni to ne znam šta je i za čega služi
Na desnom kraju šoferke
 

796a4c469692263cfc150ac13eb5881c.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) ima neke žice, jbm li ga, da nije nešto za detektovanje pucanja šoferke ili termometar...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U međuvremenu dok ne dobijem rešenje od gore, mogu predstaviti svoju FAP mašinu, htedoh to pofino, al ajde, stariji snimak, biće povremeno i novog.

 

 

 

 

Imam još dve mašine, mondea mk2 i liberty biće i oni malo prikazani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio takav, sad je u fulu, kupljen tako, sve povareno gume stavljene,ovo je treći dan po kupovini, iz velikog poljoprivrednog gazdinstva, Pejićevi salaši odražavano tehnički ali prljavo., stajao 3 god, kao nepotrebno vozilo.

Ja ga uzeo za pčelinjak.

Džak soje bio u kabini, u rasutom stanju

Biće snimaka sa 75km/h to je 2000O/min

 

Uzeoto, a u životu nikad bilo kakav kamion nisam vozio....
Mrcina 12000cc pola sata lera 2-3 l .
Šta god hoću, ne znam, zovi penzionere bivše žile kucavice sfrj da umoče malo ruke

Share this post


Link to post
Share on other sites

De bre to je milina kamion. Pitaj sta te bude zanimalo, mada nema tu sta da se pokvari, bukvalno :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo nemoj da se zateknes na jutarnjoj rosi sa njim a da su na njemu letnje gume... 100% ostajes tu gde jesi...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu to ti vazi za sve kamione. Kad se natovare i optereti vucna osovina, druga prica, ali zato bus, jos po snegu dobitna kombinacija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo blatnjavi stilo, fordić što čeka presu i mondeo mk2 koji prelazi 2000 km/g

 

b6f6946f7c538d88d7ccd07ac3527fef.jpgdde22ea54a44b714f89206838d7769e0.jpg

58338321b8c1b567a2f38011f7b6eb7b.jpg0f792c4e6b348103025c3494b5e81e0c.jpgbdd0659ce7abff6d15616d713f55e645.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prinova od novembra nije još vožen niti reg, stoji u šupi, nadam se biće lepe vožnje bez problema velikih s proleća liberty 125 2001g u dosta dobrom stanju za g, uzvukao sam ga iz neke garaže potpuno prašnjavog. Upalio provozao utovario. Samo da se skinem sa kineza 50cc

 

9669343011b013e93e3265496b0f401a.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni probao, greda desna zadnja je propala, a njeno saniranje košta oko 400e, ne isplati se  onda ako se to radi ima tu još posla nekih 200-300 e što dovodi na cifru od oko 6-700 e što je totalno bacanje novca.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morao je skidati komplet sve, gasni sistem rezervoar komplet zadnji trap i pitanje je šta bi tamo još našao, zbog grede propao i amortizer. Uglavnom to je ta cifra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

25 tog isteklo 8 meseci vozačke apstinencije na b kategoriju, ustanem osmeh na licu, idem na kafu autom...

Kvrc ni da okrene, samo kazaljke plešu, opisah to već u nekoj od tema, napunim aku, očistim kleme, noć pala...

Sutra,

idem danas na tu kafu, upalim auto preparkiravam se po uzanom dvorištu zgrade prelazim preko malo podignutog betona, čujem škrguće, ma ajde, nije to ništa, prvi ležeći blizu zgrade opaaa, ovo je nešto, produžim do majstora, pogleda pukla opruga, ostavi auto dođi sutra...

Sutra, auto gotov popodne, stilo se digao za sigurno 5cm ako ne i više napred...

znam guma nova da je malo pustila kaže mi to i majstor, odem kući.

E danas ajde na tu kafu da odem muči me već, kad ja do auta prednja leva skroz na zemlji... Vadi dizalicu, loša, ključ za odvrtanje neupotrebljiv, odem kupim racnu produžetak i 17ticu, zamenim gumu, spakujem se i kod vulkanizera.

Sutra neću na kafu!!!

 

Послато уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam jedini maler sa gumama u januaru :D Meni u preticanju zvekne zadnja leva,pri tome ga malo ziznuo samo auto krenu da baca levo-desno.Stanem,da montiram copavac,kad mesto na kome treba da udje sapa od dizalice,zaledilo,obijaj led,stavi copovac ,do vulkanizera,nema spasa gumi. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ... Na stilu sam u dva meseca imao dva defekta guma, prvo prednja desna na starom setu, sad prednja leva novi set.

Eskort sam vozio 22g niti jednom nisam imao gumin defekt, pa u poslednje vreme 5g nisam ni nosio rezervni točak jer mi smeta u gepeku, u fazonu kome se još buše gume gas boca na njegovom mestu.

 

Kako može tako da pukne trenutno u vožnji.

U ovu moju se zabio šaraf za drvo, sigurno nekih 4cm dužine, uradio popravku na toplo, vulkanizacijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...