Jump to content
FAS Goran
Danko77

Kako jednostavno skinuti folije sa stakala?

Recommended Posts

Pozdrav dugari, 

Evo ovih dana policija brutalno kažnjava vozače koji imaju folije na staklima, kazne su brutalne pa me zanima kako jednostavno i bez mnogo cimanja ukloniti folije sa stakala.

Gledao sam razne trikove na jutubu ali me zanima vaše iskustvo. Servisi traže 40e za tu uslugu što nije malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fen i strpljenje.Ako pozuris,prvo moze da se iscepa folija,a posle je teze skidati parcice.Pored toga,ako zuris,ostaje lepak na staklu.Skidaju ga svim i svacim,sta ti dodje pod ruku,od medicinskog alkohola do benzina.Najzeznutije je skidanje folije sa stakla gde su grejaci.Tu se mora biti bas skoncetrisan i skidati foliju sa leva nadesno ili obrnuto,nikako odozgo ili odozdo.Ja sam skidao sebi,a posle i drugima za manje novca.Pored toga,servisi ne daju garanciju da se nece ostetiti neki grejac.Tako da to ne ocekujes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova metoda sa kesama za smeće mi se najviše sviđa samo ne znam čime naprskaju staklo? 

 

 

47 minutes ago, pedjabj said:

Fen i strpljenje.Ako pozuris,prvo moze da se iscepa folija,a posle je teze skidati parcice.Pored toga,ako zuris,ostaje lepak na staklu.Skidaju ga svim i svacim,sta ti dodje pod ruku,od medicinskog alkohola do benzina.Najzeznutije je skidanje folije sa stakla gde su grejaci.Tu se mora biti bas skoncetrisan i skidati foliju sa leva nadesno ili obrnuto,nikako odozgo ili odozdo.Ja sam skidao sebi,a posle i drugima za manje novca.Pored toga,servisi ne daju garanciju da se nece ostetiti neki grejac.Tako da to ne ocekujes.

Meni već ne radi pola zadnjeg grejača jer kad je lik lepio nije obratio pažnju a možda su i stari, kako se oni opravljaju jel se leme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas temu i o tome, koristi se tecno srebro i to samo za krace prekide.

O svemu je nasiroko pisano, pronaci ces pomocu Search foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...