Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Trofeo

Koja su kola to bolja od Moskvič...oooovaj Nemca :)

Recommended Posts

@vagenovac Golf  i alfa 159 ,bmw 3,audi a4 etc,nisu ista klasa  ;) Mozemo pasata porediti :D  Alfa 159 je pucala na direktne rivale bmw,audi,merc.. Ali corak bio :D 

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po prodanosti mislim da nije merodavno porediti.Bmw Nemacka pravi pa samim tim ce da daje neke povoljnosti svojim drzavljanima,dok alfu Italija pravi.A rekao bi da je standard u Nemackoj veci dosta.Jednostavno kao sto je vec neko rekao 159 ili je volis ili ne.Volece je onaj ko voli da se poigra u krivinama i onaj ko voli sportsko vesanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi u pravu.:D Raspitaj se malo i pogledaj statistike koliko bmw prodaje u Nemackoj a koliko po celom svetu.Ukupna prodaja bmw-a u nemackoj je oko  13%.Kolika je alfina prodaja u Italiji koliko po celom svetu? Hoces da kazes da bmw ima meko vesanje i da se bmw lose vozi po krivinama? Bmw je tata upravo za krivine itd kakva alfa,hahaha evo moram da se nasmejem. Alfu mozes da volis ali da je bolja od bmw-a ili Audija itd to nikad nije bila niti ce biti. Ni Italijani nece da je voze nego voze bembare,mecke,i audijeve ;) To je surova realnost. Necu da kazem da je alfa krs ali porediti alfe sa bmw-om,meckom,audijem,mislim da je to presmesno... Sto se tice te 159 sa 200 soma prodatih primeraka za 7 godina naspram .3.6 miliona koliko je bmw prodao seriju 3,mislim da ne treba vise polemisati :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam rekao da je bolja od bmw.Mecku nije niko pomenuo.Mecka je mecka.Ne znam sta trazi audi pored bmw i mecke,po meni klasa ispod.Jesi probao 159 pa da pricas da ne moze sa bmw 3 da se poredi u lezanju?Moze itekako i mislim da je alfa tu bolja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Audi je sad ako ne i na vrhu te piramide ;) Ja pricam uopsteno u toj klasi kojoj pripada i mecka sa svojim c segmentom mada bi mogla i e :D Sto se tice mecke bas im se i ne gadjaju godista sa tom alfom 159 ali to nije ni vazno :D  Naravno da jesam,zato ti i pricam ;) Ne kazem da je alfa krs ali pored bmw-a nema sta da trazi. Iskreno bas taj e90 sedan mi se i ne svidja nesto ali cinjenice su cinjenice... edit: Mozda jos moze samo sa opelom malo da se "kosi" jer je opel kao opel jedna grobina od auta,mada i tu je mrtva  trka :D  Nisam vozio insigniju pa ne znam,ali da je opel grob to stoji... vozio sam se u novijim opelima i sto se tice kvaliteta materijala opel se dosta popravio... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za audia i vw necu da diskutujem,samo cu da kazem iz mog iskustva i iskustva drugara.Ovako necu ni voditi diskusiju zato sto ih ne volim i nikada ih necu voziti.Imao do sada dve ponude za zamenu za a4 i passata b5.5 uz neku smesnu moju doplatu.Neka fala.

U kolima je nisam vozio nesto mnogo puta ali u kombiju jesam vec godinu dana skoro svaki dan.I stalno se poigram sa njom pa cak i u centru grada.Ali evo ako bude bila koja 159,izazvacu nekoga sa e90 da ga operem ,pravo kadinjaca idemo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minutes ago, danijel55 said:

U kolima je nisam vozio nesto mnogo puta ali u kombiju jesam vec godinu dana skoro svaki dan.I stalno se poigram sa njom pa cak i u centru grada.Ali evo ako bude bila koja 159,izazvacu nekoga sa e90 da ga operem ,pravo kadinjaca idemo :D

Nisam razumeo sta si hteo reci?aha za zadnju vucu pricas,ahahahaha. Pa mrka kapa,zavisi na kakvog e90 naletis,pazi na nekog m-a da ne nabasas,axaxaxax

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam samo ko ovde lupa...Alfa nikad nece moci da se meri sa bmw-om,audijem...itd... Vozio sam i jedne  i druge. To sto sad vozim lesa to je druga stvar :D Argumentovano i iz licnog iskustva tvrdim.To je moje misljenje... I dok sam ziv alfa za mene auto nikad nece biti,ne samo alfa vec svi ti italijani osim premium brenda kao sto je jedan ferrari itd..Shvatite da te alfe niko u svetu nece i to je to. Oni se trude ali ih niko nece...Nema sta da traze pored jednog bmw-a ,audi-a itd...Mogu da naprave spejs satl to je alfa i to niko nece end of story...Pitanje je zasto ih niko u svetu nece? Svi su ludi verovatno i ne znaju da je alfa najbolja,hahaha. imaju svi po najmanje 10x bolju prodaju od alfe ne duplo nego po 10x i vise :D Ajte ljudi manite se alfi vise :D Opet kazem nije to los auto ali daj batalite te price kako je alfa bolja od jednog bmw-a mislicu da se sprdate :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trofeo ako ne volis alfu ne treba o njoj ni pricati.Po Nemackoj se voze 159.Ne moze da parira audiu 2.0tdi kad mu odu dizne,uljna pumpa i pukne blok motora.Toliko o audiu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, danijel55 said:

Trofeo ako ne volis alfu ne treba o njoj ni pricati.Po Nemackoj se voze 159.Ne moze da parira audiu 2.0tdi kad mu odu dizne,uljna pumpa i pukne blok motora.Toliko o audiu.

Nije da je ne volim cak mi je simpaticna ta 159 ali te price ne piju vodu kolega :) Porediti jednu alfu sa bmw-om audijem je presmesna stvar... I reci kako je alfa 159 bolja u krivinama od bmw-a,pa ja i dalje mislim da se ti sprdas :D Alfe bre nece ni italijani da voze a kamoli Nemci,naletis na neku tu i tamo :lol:

@rkoma1986 NIsmo pristrasni bar ne ja ;) Raspolazem samo sa cinjenicama to sto drugi pokusavaju da velicaju ovu 159 i porede je sa bmw-om, to je njihov problem ;) 

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek ce vaziti:

Prednja vuca < zadnja vuca < 4x4

 

Treba uzeti u obzir da nije svaki Audi quattro, niti svaka 159 q4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uraaa, ponovo imamo "zanimljivu" temu, posle dužeg vremena, od kako je zamrla tema dizel vs benzin :D

Neka svako vozi ono šta mu se sviđa, zar nije tako? 

Evo uzmite mene za primer, pore tolikih bmw, OOOO, VW..., ja sam zabidžio da kupim lancia delta, i to ili 1.4tjet od 150ks, ili 1.9 mjet twin turbo od 190ks.

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za audi cu reci 2.0tdi svi znaju koji su problemi bili.Sramota za taj brend.Druga stvar kolega,ja sam rekao alfa 159 vs bmw serije 3 e90,a ne generalno za sve bmw.Ja sam veliki obozavaoc bmw i alfe.Tako da nema razloga da uzdizem ili alfu ili bmw,samo kazem kako je realna prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, danijel55 said:

Za audi cu reci 2.0tdi svi znaju koji su problemi bili.Sramota za taj brend.Druga stvar kolega,ja sam rekao alfa 159 vs bmw serije 3 e90,a ne generalno za sve bmw.Ja sam veliki obozavaoc bmw i alfe.Tako da nema razloga da uzdizem ili alfu ili bmw,samo kazem kako je realna prica.

Imali su problem sa diznama to stoji mislim do 2008 sa onim simensovim i to pogotovo kod nas gde je krs gorivo,ali to je reseno i ispravljeno.Svaki auto ima neku manu ;) 

Ti si smrtno ozbiljan da alfa 159 bolje pegla krivine od e90 bmw-a?

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih rekao da je samo sa diznama,uljna pumpa cak je i turno znao da zvekne na male kilometre.Ako su to po tebi mane samo,onda ne znam sta diskutujemo vise.Hoce da pegla bolje od bmw e90 koji nosi dizel motor.E90 od 163 2.0d ima mi burazer iz Nemačke,vozao sam ga.Takodje vozio alfu 1.9 i 2.4.2.4 je posebna prica,ide ubija.Koci ekstra,put od dolova do Starog Tamisa pa do Panceva 210 kmh bez ikakve muke.Da je bio moj auto i vise bi bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sednes u serinu 5 ili 7 da.Serija 3 jok.

Sto se tice zastupljenoati,koliko je delta i thesis zaatupljena na putevima?Mozda nisu kvalitetne ili su lose?Pustite se te price.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@danijel55  Morace ovi sto driftuju da se presaltaju na seriju 7:whistle: Tezis je tako dobro prosao na trzistu da je ja mislim jedva 16000 prodato za 8 godina :lol: Inace mnogo mi se svidja tezis i rado bih je posedovao jednog dana :)  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...