Jump to content
FAS Goran
Milutinac

P: Fiat Bravo 2.0 MJet - uvoz Austrija

Recommended Posts

Fiat Bravo Sport verzija,2010 januar 159000 stvarnih na satu, uradjena gumica uljne pumpe uradjen semering radilice ulje u menjacu na 120000 km....

veliki servis zupcasti i mikro remen zajedno sa vodenom pumpom i sve tri remenice (altenator klima radilica)uradjeno na 144000...

Prednje kocnice ATE stavljene i nazad TRW 

 

Na autu su swirlflaps otvorene programirane ali su unutra, dpf i agr su ugaseni i agr je blindiran...

Auto je mapiran custom map ali snagu mogu da vratim na fabricka podesavanja

8 Tockova alu felge i zeljezni zimski...

 

Ako nekoga zanima posto je Sport verzija trazena nek se javi

 

5000 eur cena

 

Usput poklanjam uz auto nov zapakovan set kocnica prednjih diskovi plocice ferodo neotpakovano....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno ne bavim se prodajom i izvozom kola posto zivim i radim u Austriji,ali prodao(izvezao)tri automobila iz austrije u srbiju nekoj rodbini uzoj...znam kako ide i znam neka 2 speditera sto to sve sredjuju....kazu unapred u euro na ime kupca...troskove....Bravo imam 2 kom a najvise ih prodajem treba mi karavan hitno...dobio sam jos jedno dete....imam i 2007 1.9 multijet prodajem(90ps)verzija retka....Do koliko para trazis auto?

nije problem ako trebas pomoc neku

Edited by zalik

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa do nekih 3500 da bude.. Raspitujem se sad o svemu, carina, registracija, odakle da se uveze itd pa za neko vreme da uzmem sebi jedan..  Ako imas neki pouzdan sajt, znacilo bi mi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Danilo1 said:

pa do nekih 3500 da bude

Ako je ovo cifra koju ukupno mislis da das, uracunaj i troskove uvoza, AMSS pregleda i sl. (takodje i zaradu prodavca, ako ne uvozis sam).

Onda otvori AutoScout, Mobile.de i vidi sta moze (tacnije ne moze) da se nadje za te pare.

Ne daj Boze da jos podrazumevas dizela, pa jos Sporta ;) . Mozda moze neka izakana mrcina pocetnog godista, sa kojom ne dobijas skoro nista, sem potrebnog ulaganja...

Pa ce ti biti jasno zasto kod nas po oglasima uopste nema npr. dobrog i lepo opremljenog Sporta s kraja produkcije (2013-2014), kakav sam za sebe ranije planirao (naravno tada 3-4 godine star). Takav auto preko ohoho kosta, jednostavno se ne isplati da ga uvoze i sa takvom cenom i placenim dazbinama ponude kod nas...

Dobar i ocuvan auto mora i da se malo vise plati...

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa planirao sam 2007-2008 i da ga ja uvezem.. Koga god znam da je uvezao Brava (Sport ili ne) nalazili su za smesne pare preko, nisu bili u salonskom stanju ali su bili korektni, bar njih mogu da prepoznam koji je ok a koji nije (isti je kao stilo da se ne lazemo, kada se malo bolje pogleda - trap(stilo 2006) motor, menjac elektronika itd).. 
3500-4000 da me izadje sve

Plus, koliko sam cuo, docice odredjena kolicina euro 4 iz Nemacke koji se polako zabranjuju tamo

a i iskreno bih najvise voleo ovakav kao sto kolega prodaje, samo jos neke felnice fabricke :) 

Edited by Danilo1

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 minutes ago, Danilo1 said:

Plus, koliko sam cuo, docice odredjena kolicina euro 4 iz Nemacke koji se polako zabranjuju tamo

Samo nas cekaju da pohrlimo preko, da za bagatelu nakupujemo dobrih i mladih kola od domacina koji jedva cekaju da ih se otarase i predaju nam kljuceve djubreta koje im zagadjuje okolinu.

Naravno, uz dva kompleta tockova i guma sa dobrom sarom ;) .

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam za tebe auto licno moj 2007 1.9 multijet 8 ventila  90 konja nije sport ima digitalnu klimu ,zupcasti pumpa mikroremen svi spaneri i 3 remenice uradjeno na 160000

sad ima 170000 ori kilometri ima sve tehnicke preglede zadnjih par god,kocnice prednje nove ATE....

2 nosaca motora nova,Dpf Agr ugaseni (agr plocicom zatvoren dodatno)uradjen je tune 165ps 340 nm

Cinsoft cuvena Poljska tuning kuca za Fiat Alfa Lancia....

Tehnicki u top stanju....ima par ogrebotina laksih....(2)

2850 cijena auta,imas 650 eur svih svih davanja do registracije...

70 eur puta do Novoga Sada Pa ako hoces solidan

auto javi se.... imas i Aluminijske felge 17 dajem ti 8 tockova 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...