Jump to content
FAS Goran
zrnke

Alfa Romeo 159 vs Opel Insignia vs BMW E90

Recommended Posts

1 hour ago, danijel55 said:

Ja poznajem Dada Bmw.Sto drzi Bmw otpad i servis u Gornjem Milanovcu.Kad god sam svaratio kod njega uvek puno dvoriste Bmw-a.E sad to je ono,kupis 2002 godiste presao 150k km za 3500e :D

Pa on je tu zaradio dobre pare, plus sto uvek radi zamene kola i tu zaradjue.Ja znam x likova koji su od njega uzeli,menjali po nekoliko kola kola.A samo znam da i on kaze da Bmw 3 od 2016 ili koje god bas ima par dobrih mana na motoru,pucanje lanca i ostalo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljne pare je napravio.Ali i ima i nekih delova ,koje niko skoro u Srbiji nema.Pametan lik i veliki zajebant.Uvek sa njim neka sprdnja,al steta sto je slupao onu njegovu 5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, mene i dalje zanima konkretno 2.5 tdi od 174ks, sta nije ok sa tim motorom. Vidim ljudi kazu zna da bude los ali nisam siguran da li misle na onaj pre 2007 od 163-4ks posto koliko sma se kao raspitao niko ga ne kudi nesto posebno, klasican pumpa dizna motor...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko znam nema nekih mana, a ide sasvim fino ali nije za neko potezanje po gradu, vise je za uzivanje na auto putu


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene konkretno zanima neko ako je vozio kako ide generalno me zanima sa tim motorom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mislis ako je neko vozio, pa vozim ga vec 10 meseci skoro, ide odlicno, brdo ne oseca ni kada je prepun auto, snage ima uvek bukvalno...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek vozi zverinu 159 q4 2.4.Ja sam vozio 159 2.4 ali nije bila q4.Auto ima snage na pretek.Kao sto kaze ticma,sedelo 2 ili 5 ne oseca se.Potopis gas samo lepi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mozete da poredite dva automobila koje deli generacijski jaz, licno mislim da je puno stvari na strani Insignije

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opel Insignia, godište 2018, nov auto sa dobrom opremom, cena oko 30k evra. Privuče ljude npr. ovo:

 

IMG_20180326_141338.jpg

 

Stvarno lepo to izgleda. Onda se proba kako radi navigacija na centralnom displeju.

Pre toga, poređenja radi, ovako radi Navigacija na Fiatu Tipo koji je oko 10+k evra jeftiniji od Insignie:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/73964-fiat-novi-tipo-mišljenje-iskustva-saveti/&do=findComment&comment=1436650

 

Koliko god na Tipu radi kao i na današnjim telefonima u smislu brzine odziva displeja i glatkoće rada, toliko navigacija na Insigniji predstavlja povratak na displeje sa telefona od pre jedno 6-7 godina...i to na jeftine Alcatel telefone iz tog doba :D X puta se dogodi da displej uopšte ne reaguje na pokrete prstima. Bilo šta iole brže od pokreta (npr. ''šetanje'' mape levo-desno), displej uopšte ne registruje nego sve stoji kao da ne ''šetate'' prst levo-desno. Sve mora polaaaaako da se radi, koči se prilikom većeg odzumiranja mape...

 

 

Naravno, upotrebljiva je, može da se koristi, sigurno se čovek i navikne posle par dana. :thumbup:

Ali, ostaje da ''premium'' Insignia treba još da se potrudi da stigne jedan običan Fiat Tipo u ovom aspektu barem. Ako se traži na čemu su uštedeli u Opelu kod nove Insignije, sigurno su na ovome (kvalitet displeja, brzina procesora).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...