Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Cilj mi je i dalje ne ići na veliki auto, ali ipak sa 5 vrata. I naravno, da je pristupačan, nehavarisan i sa ne prevelikom km. To ofarbano krilo se meni učinilo da je samo neka senka ili tako nešto. U suštini mi i nije bitno. 

Ovo za potrošnju verujem da je tako ako se bas tera u obrtaje. Drugar sa 1.4 Sportingom kaže da mu je po gradu potrosnja oko 8l. (Po NS) bgd-sigurno više...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam model je odlican, nizak, krut, odlican odziv na gas, ima i sport mode, i nema sanse da ga vozis umereno, stalno trazi gas. Nekako mi se cini kad i pokusas da ga vozis lagano, nikako ne ide :)

Videces, prava mala zabava. Budi oprezan, bas bas je tvrd, narocito na zadnjoj klupi, za duzi put je katastrofa nazad za putnike. Ako nemas porodicu, ovo je odlican izbor. Srecno. 

Bas me intreresuje da ga pogledam, posto mi je zena iz SD, neki vikend do leta cu sigurno biti tamo.

Edited by ficoman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko da od Minija ima nesto tvrdje, nizak, tvrd, krut...

Vozim se juce u svom C max-u (posle pet dana voznje u Miniju), i gledam oko sebe, sve se mi se cini da se tokom voznje ljulja kao brod, nema skakanja preko lezecih, nema nicega sto je kod Minija normalna pojava.

 

Zanimljiva ova Panda, i po meni model iz ove generacije je puno lepsi od aktuelnog modela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, baš tako ga svi opisuju. Zabavan auto. Ko zna, možda je posle 10god, omekšao, pa je udobniji. :P

ps.

@ficoman

I moja je žena iz SD :),ali ja sam 99% vremena u NS već 7 godina. U SD sam ponekad vikendom. U svakom slučaju, pusti poruku na PP i ako se potrefi, idemo na probni krug. :thumbsup:

Edited by gile smederevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta je bilo sa onom Alfom, nisam ispratio?  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je 'ciao bella" pre nedelju dana. Prodao sam je. Lepo sam je isprobao, uzivao, sad ozbiljno trazim "Magare 2". 

Videcemo sta ima ova "aleva paprika' da ponudi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnja leva felna izgleda kao da je prosla kroz pustinju i prasumu odnosno kroz tundru, izgleda da ozbiljno bacaju so  u svici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, valja Mito. Gde ne valja? :wub:

Ali, pošto skupljam pare za avans za stambeni kredit, onda ipak idem na soluciju da dam više para odmah, da mi malo umanje čitav iznos. Tako da ću ipak morati da se zadovoljim nečim jeftinijim. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo sam danas pregledao letnji set i malo se razocarao jer su ipak ful farbane u crno, tj nisu onim Plastidipom,pa da mogu samo da se ogule. Ovo je skroz ofarbano, tj celo felne 100%. Znam samo da moram da nadjem nacin da im vratim sjaj nekako. Da li  polirati ili samo providni lak, pa polir...iskreno nikad se nisam mnogo bavio felnama...

Sto se guma tice-dimenzija je zesce zjbn 195/45 R15, pa u firmi nemam nista od novih...niiista. Dve mogu jos ffino da se voze, a dve su za reciklazu. Nesto mi se taj Uniroayal Rain Sport 3 i ne svidja, pa ce garant na prednje tockove nesto drugo. Ako moze da stane /50...mozda i sve 4 nove...moram da probam. 

 

0-02-05-e4bd36023ab653e084ea742744fb21f0ee3810f22781166fb84663b799b0ce39_full.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa felna, a da li je farbati u sivo ili ostaviti kako jeste pa probati sa nekim lakom ili čime već da joj povratiš sjaj napisaće neko drugi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ps-Je l mogu da zamolim promenu naziva teme u- Fiat Panda 100HP  Rossonera 

@Axic Pa, ostavicu je garant u crnoj boji. Ako nista drugo-lagano smirglanje, pa nova crna boja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/10/2018 at 11:56 PM, gile smederevo said:

Postoji problem na motoru, ali o tome će već biti vesti uz detaljno predstavljanje.

 

9 hours ago, gile smederevo said:

ps-Je l mogu da zamolim promenu naziva teme u- Fiat Panda 100HP Rossonera

 

Može promena naziva teme KAD detaljno predstaviš auto...   :P

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, gile smederevo said:

ps-Je l mogu da zamolim promenu naziva teme u- Fiat Panda 100HP  Rossonera 

Zavrseno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Milutinac said:

Mora da moze 195/50. Jer i razlika nije neka velika, vise onako vizuelno...

/50 je  bucka u odnosu na /45. Uporedjivao sam vec. Makar imam s tim  imam da se igram na poslu. :) Vec sam nekako smislio da zadrzim ove dva Unirojala, a da napred dodam neki Viking Protech2 ili tako nesto ''poeticno'', a da me ne izuje s cenom.(oko 5500 po komadu)  Meni omiljeni Hankokk je 7500/kom...:crybaby:  

Drugar ima na Sportingu 195/50 pa cu da pozajmim komplet tockove da probam. Ko zna, mozda Mile i bude u pravu... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda ce neke na gume na rate da se pazare :laughing: Adm zabrana na ko zna koliko rata...

Al, idemo redom. Prvo problematika oko agregata...pregled ostalih sistema...suva mehanika u pecini kod @Boza_ns  

 

Evo kompleta posle malo ribanja i poliranja. Drugar ,friski Fiatista , se prihvatio posla da malo ubije vreme.

 

0-02-05-61c0ecf3a4d57e41513844e6a1620934a6dac5836572d38ec9f470a0d2705e89_full.thumb.jpg.9c8a13e69a5eae4e9af0949303a649a8.jpg0-02-05-bc3afd2041edfaa6f77ecac6a5ce7ea3acd12ed0c612d32e1dac6335df0d4208_full.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/21/2018 at 10:36 PM, gile smederevo said:

.....

0-02-05-61c0ecf3a4d57e41513844e6a1620934a6dac5836572d38ec9f470a0d2705e89_full.thumb.jpg.9c8a13e69a5eae4e9af0949303a649a8.jpg ......

 

...Bavaria....:cool:

 

Stigla Panda koliko vidim.

Kakva je, zabavna, tvrda...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, i ja pitao drugara što ne nudi to pivo kad dodjem...nego ga čuva! 

Nije još stigla u NS. Ja sam samo felne uzeo iz auta da ne "dobiju noge"  na carini... biće naravno više o autu kad stigne. Znam da će neki delovi morati malo da se osveže kod farbara. Crvena boja i sunce su učinili svoje...

 

IMG_20180318_124517.jpgIMG_20180318_124459.jpgIMG_20180318_124405.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ove plastike crne bi mogle da se urade (imaju farbari posebnu boju za njih, kao i za crne stubove), i biće k'o nova...spremna da je Sunce ''prži'' još duuugo, dugo. :thumbsup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Signor direttore, 

 

Nije da nisam razmišljao u "tem" pravcu. Da ih poskidam i sam ih naprskam onim Bumper sprejom. E sad, sta farbari imaju specijalno za to-voleo bih da znam...:huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...