Jump to content
FAS Goran
cika_kole

Nuova Bravo & Nuova Delta - ugradnja 2DIN aftermarket navigacije/multimedije

Recommended Posts

Ne, razliciti su okviri totalno.

Od oblika, do toga sto kod Delte u okviru imas i dugmice za centralno, maglenke i ASR (koji su na Bravu sa strane).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi mi u životu ni u smrti palo na pamet da tako nešto kupim... :lol:

 

Treba mi za Golf 5+

 

Kum pazario auto za ženu, u dolasku je, pa hoće da mu ja to 'završim' u NS dok on čeka table. 

 

Znači treba mi pouzdan prodavac i majstor za ugradnju zajedno sa rikverAc kamerom. Da ne mrdnem malim prstom a da sve fercera kako Bog zapoveda. Imaš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@PremieRacing

Imao je Danilo nekog drugara, koji je ugradjivao bas te Androide za Vagene, cifra je bila vrlo korektna, nesto preko 200 evropejca. Ista ta je sljakala i u njegovom bivsem Bravu. Za rikverc kameru se doplacivalo nesto sitno.  Doduse BG je u pitanju, Borca mozda...

Evo tagovacu ga @Danilo1, pa ako ga ne mrzi neka ti on pojasni iz prve ruke. Da ne prepricavam, posto kako sam matoriji sve me manje interesuju ekrancine :D .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Ivan said:

...Da ne prepricavam, posto kako sam matoriji sve me manje interesuju ekrancine

 

Budućnost nam je baš svetla što se toga tiče...

 

 

btw, hvala.  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  

5 minutes ago, PremieRacing said:

Budućnost nam je baš svetla što se toga tiče...

Kukam ja odavno, na onoj temi da li je bitniji motor ili ekran :D . A @totti je tamo dezurni da mi cacka zivac, posto je on ljubitelj preterivanja sa istim :stuart: .

Isto mislim i za ovo pomodarstvo sa Crossoverima, ali sto ti kazes - to nas sve ceka, a uz elektrifikaciju i autonomnu voznju, da ne off-ujemo ovde... Nema na cemu ;) .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzabe, jbt... Jos mu reci da je sa ugradnjom :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne uklapa se ta od brava. Možda da usečeš okvir od te deltine blende.

 

i šta je problem sa klimom?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/9/2021 at 5:55 PM, Mijailović P. said:

Srećno!

Mada, ja bih pre svega rešio tu ček-ček lampicu :D i klimu. ;)

Lampica me mrzi, sitnica je. A klima radi ok, ne znam na sta si mislio?

Ako si mislio na pahuljicu, to je obavestenje o ledu na putu.

Edited by Evolution

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok, evo i ja bi u Deltu ubacio android multimediju, sa DAB radiom i prednjom i stražnjom kamerom. I naravno da nije skroz na touch nego da ima volumenski potenciometar. Spala knjiga na dva slova: 

Erisin 8715 8" DSP CarPlay Android 10.0 DAB+ GPS Car Stereo CD for VW Amarok Caddy EOS Golf 5/6 Passat Polo T5 Touran Skoda Yeti
https://a.aliexpress.com/_mtDmFUx

 

https://www.ebay.com/itm/Autoradio-9-Lancia-Delta-Android-10-4gb-64gb-commands-Driving-navigator-sd-/124016317982?mkcid=16&mkevt=1&_trksid=p2349624.m46890.l49286&mkrid=724-127637-2357-0


Uređaji su isti, na ebay-u se dobije i maska. J

edino mi na aliexpressu kažu da ovaj uređaj ne može raditi u Fiat/Lancia autima radi canbus dekodera (pa nebi radile kontrole volana, podesavanje svjetline ekrana prema farovima kada su upaljeni).

 

Ima li netko iskustva kako to spojiti da radi kao kod ovih talijana sa ebay-a?

 

Trenutno stanje u autu.

 

IMG_20200330_172322.thumb.jpg.9fe89352e77df1d284b7625ee6632cc9.jpgIMG_0867.thumb.jpg.4f0d470326561b69acb8b4dcdf5217ef.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nedo2905

 

Ako sam dobro razumeo, treba ti ovo:

On 3/1/2018 at 4:50 PM, cika_kole said:

Aktiviranje MF komandi volana za multimediju - seme vaze za sva vozila iz grupacije Fiat/Lancia/Alfa, tako su mi Italijani rekli. Na slici u fajlu je spulna volana od Stila, a ja sam povezao moju Deltu tako da radi sve po toj semi (zice su 99% iste boje za te konekcije).

Uputstvo za povezivanje komandi:

- na italijanskom, u PDF formatu: Comandi al volante.pdf

- na italijanskom, u DOCX formatu: Comandi al volante.docx

- prevod na srpski, u DOCX formatu: Komande MF volana.docx

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, to sam vidio u prvome postu teme. Samo kako znati da li to funkcionira i za ovaj uređaj koji namjeravam kupiti? Jer koliko sam shvatio u tom postu je za ovaj pumpkin ili to nema veze s markom uređaja nego samo je li android

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nedo2905

 

Baš pre neki dan je drugi član Foruma povezivao ''neku 2din multimediju'' (tako je napisao), i koristio je to isto uputstvo...jedino je imao i treću žicu koju treba da poveže na masu...pogledaj tu diskusiju od ovog posta pa narednih nekoliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može li preporuka koji canbus adapter da kupim i gdje? Znači da ne radim prepravke na žicama MF volana, nego da se android uređaj poveže na can magistralu auta i bodycomp?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...