Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
mpantic

P: Lancia Nuova Delta 1.6 MJTD 2010. god

Recommended Posts

Prodajem moju Lanciu Deltu 1.6 MJTD 120KS , automatski tiptronik menjač, 2010 godište.

Auto je u odličnom stanju, kod mene je 4 godine, servisna knjižica, računi......

Ima dva ključa, vodi se na mene i može da se pogleda kod mog druga na placu (preko koga sam ka pre četiri godine i uvezao).

 

Link ka oglasu na polovniautomobili https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11915772/lancia-delta-16-mtj-120ps

 

U oglasu su kontakt podaci placa, a moj broj je 0669007766, ali zbog posla nisam uvek u mogućnosti da se javim.

 

Cena je 6500E.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quote

 

>>> Prilikom postavljanja oglasa na FLCS Forum obavezno je staviti sliku (slike) predmeta oglasa.
Na postavljenim slikama mora biti konkretan predmet oglasa koji se prodaje, a ne neka slika ''istog takvog'' pokupljena sa interneta.
Slika predmeta oglasa treba da bude takva da je moguće sa nje videti detalje predmeta oglasa. Drugim rečima, nema slika felni sa 20 metara, mobilnog na stolu u drugoj sobi ili sl.

Slike se moraju postaviti istovremeno sa otvaranjem teme (postavljanje oglasa). Nema opcije ''slike ću kasnije/sutra/posle.''

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na korekciji. Evo i slika.

 

Inač ovo je auto koji sam vozio 4 godine i o čijem održavanju sam se informisao uglavnom ovde na forumu.

 

Od kada sam ga kupio, zamenio sam jednu lajsnu aluminijum boje na vozačevim vratima (ubio sam se dok sam našao), redovno su rađeni servisi (delom kod mog druga kada nisam bio u Beogradu, a u Beogradu je rađeno u Goran servisu), urađen je veliki servis, servis menjača, zamenjeni prednji diskovi, dihtung kartera, servisi klime, sve po standardima.

 

Čuknuo sam ga 2016. u zadni desni ćošak i od tada vozim tako, jer mi ne smeta, a i u parkiranje po BG je postalo pakao. Prednju tablicu mi je neko malo iskrivio jedne noći, najverovatnije prilikom isparkiravanja, pa je sada vezana što se takođe vidi na slici.

 

Uzeo sam drugi, noviji, auto i to je razlog prodaje. Auto je proveren, ko uzme neće se pokajati.

 

01-Desna.jpg02-Leva.jpg03-Leva.jpg

04-Desna.jpg05-desna.jpg05-leva.jpg05-sediste.jpg

06-unutra.jpg07-unutrasnjost.jpg08-unutrasnjost.jpgostecenje-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, meni se ovaj svidja. Jel ima problema sa tim menjacima kao kod crome? Pisem ti na viber.

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto me je više ljudi pitalo u vezi menjača, moje iskustvo je pozitivno. Nisam imao problema sa menjačem, a servis menjača je uradjen kada sam uzeo auto, zajedno sa velikim servisom.

Automobil ne trosi ni kap ulja od od servisa do servisa, a pre nekoliko meseci zamenjeni su mu prednji diskovi.

Moguć je svaki vid provere automobila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo snizenje cene za forum 6400e. Auto je registrovan do kraja septembra.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos malo snizenje 6350e za forum. Napomimjem da auromobil ima uradjen i mali i veliki servis. Enterijer je kao nov, imam original patosnice koje su dosle sa njime a u njemu su fiat plasticne original za zimu.

Auto trosi od 6 do 7 litara po gradu, ima odlicne kleber zimske gume a dajem i komplet letnjih.

Za sve sto je radjeno kod mene postoje fislalni racuni.

Kontakt 0669007766

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje je aktuelan oglas. Cena ide još malo dole 6300E.

 

Moj telefon je 066/900-77-66

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena ide još malo dole, jer mi je stigao drugi auto, a prodaja ide sporo. 

 

Nova cena je 6200E

 

Napominjem da je auto registrovan do oktobra, vodi se na mene, svi servisi su urađeni i dobijate dva seta guma.

 

Beograd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzabe Panticu, Srbenda nema para da da malo vise u startu i da postuje ulozeno i stanje auta pri kupovinj, vec sto jeftinije da kupi, pa ih makar posle kupovine popravke kostale duplo vise. Najgore je kad se zuri sa prodajom, jer onda nema ti druge nego da spustas cenu i da ga "poklonis" nekom. 

Da ne spamujem srecna prodaja, po meni odlican autic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Automobil je i dalje aktuelan. Napominjem da sam ja vlasnik i da je kod mene 4 godine.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mpantic s obzirom da je auto na placu da li bi mogla da se sredi sa drugarom neka kombinacija staro za manje staro? :D

 

Ja bih pogledao Deltu za roditelje, ali mi se niposto ne ulazi u pricu oko prodaje kola 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto samo stoji na placu, ali ga prodajem ja. To znaci da bi ja trebao da uzmem taj "stari" auto.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako god, dogovorili bismo se vec lako ukoliko te zanima uopste.

Inace, u pitanju je Astra 1.4 2006god, kupljena nova u Srb, sa 170 000km.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...