Jump to content
FAS Goran
dellas

P: BMW 320d Touring

Recommended Posts

Na prodaju je moj BMW 320d touring, u pitanju je e46 FL model proizveden 28.11.2002. sa neverovatnih 186k km koliko pokazuje i na BMW Scaneru, zvuci neverovatno ali i prodavac mi je garantovao prilikom uvoza, kaze da je farbao krilo i branik (ja sam ih ponovo farbao) ali da je prava kilometraza. Imam sve papire od uvoza, ja sam prvi vlasnik u SRB.

 

Stanje enterijera 10/10 - za te godine, bez mane

Stanje eksterijera 9/10 - leva strana ima ogrebotine od kljuca, desni rub jedno malo ulubljenje sa parkinga, hauba dve tackice - ogrebotine, ogrebotine po felnama. Auto je ceo bez trunke korozije, dosao je sa juga Italije i potpuno je zdrav limarijski.

Stanje mehanike 9/10 - za zamenu su zadnje plocice i prednje gume u narednom periodu, inace ne trosi ulje ili vodu i ide jako dobro, na dyno testu je izbacio 143ks i 317NM, potrebno je i napuniti klimu jer sam menjao hladnjak. Po dogovoru mogu i ja sve da sredim.

 

Sve u svemu za svoje godine dobar primerak. Od opreme ima full kozu, tempomat, mf sport volan, bmw bussines muziku sa auxom, 4 el.podizaca, digitalnu klimu, 17" style 44 felne, zastitu od kradje i dr.

 

Na autu je nov set kvacila , ugradjen pre 5000km, zamajac je dobar, turbina isto, nema lufta u diferencijalu, prenosu i slicno.

H&R opruge su na njemu, ali mi je majstor spakovao i stare pa nije problem vratiti ga na stock, kome smeta visina.

 

20180205_184235.jpg

20180205_184241.jpg

20180205_184251.jpg

20180207_084911.jpg

20180207_084948.jpg

20180207_085008.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

 

Cena 3350 eur uz mogucnost dogovora

063636689

 

 

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crvena navlaka, max speed preko pancevca...to je to :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasno, a jos gore je sto ljudi prihvataju da ih uzmu.

 

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

 

 

 

Cestitam i na kupovini i na prodaji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko znam, tj cuo sam od nekih advokata, ko sacuva sve dokaze moze lagano da tuzi drzavu iako je mali iznos u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ko je lud ovo da kupi, gle kakav je :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...