Jump to content
FAS Goran
zrnke

Opel Insignia 2.0 160 COSMO-ELITE

Recommended Posts

Ekstra potrosnja. Moracu i ja da izmerim buku ali to sve zavisi od guma i velicine istih.

A situacija od sinoc. Zena se raspada od bolova u glavi. Odem na prvi sprat soba pet kazem sta se desava, riba za kompom sedi i svira kurcu verovatno bleji na fb, kazem ako mozete samo da me pomognete, tek ce ti plavusa glupaca VMA je dezuran. Ja sa ceraka na klinicki po onom snegu pa na VMA. Poserem joj se usta.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, zrnke said:

Na 160 ima malo buke od vetra, kao da je zeza aerodinamika

Welcome to the cLub  :devil::devil::devil:

 

 

B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna potrosnja.

Bas je povoljan taj nosac. To je neki na menjacu, ili?

Sta se desilo sa crevom interkulera pa ste ga zamenili?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena v.servisa skoro kao zamena lanca na N47, a znamo sta se sve tu radi...Ali najvaznije je da si ti kao musterija zadovoljan :)

 Auto je odlican, skoro sam imao priliku da provozam u firmi jedan restyle u totalnom fullu, 4x4, odlican auto za taj novac.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odlicna potrosnja.
Bas je povoljan taj nosac. To je neki na menjacu, ili?
Sta se desilo sa crevom interkulera pa ste ga zamenili?
 


Prilikom provere creva, majstor oseti rupicu bukvalno kao da je iglom probuseno, skine crevo, i vidi da je s unutrasnhe strane napuklo. Bukvalno bi se pri pri nekom sledecem opterecenju otvorilo skroz, tako da je odmah zamenjeno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kakve primedbe imate na cene delova? Po meni je covek odlicno prosao za tu klasu, sve je bukvalno u ceni kvalitetnih delova koje uzimam za Stilo (i to najcesci 1.9 JTD), vecina stvari je cak i jeftinija, verovali ili ne. Ja sam cak prijatno iznenadjen s' obzirom da je noviji/veci/luksuzniji auto u pitanju. Sto se tice cene radnog sata (ili rada) majstora i poredjenju sa drugim profesijama, o tome mozemo nasiroko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna stvar koja mi upada u oči kod svih Merivi koje sam gledao na fotkama a i uživo jeste nijansa tamniji prednji branik,jutros gledam koleginu Astru j ista situacija a čini mi se da i na Insigniji postoji razlika u nijansi.Da li je u pitanju kvalitet plastike,neki ugao gledanja..... nije mi jasno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cesta pojava. Na Astrama J.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena kompletnog servisa sa delovima je odlicna imajuci u vidu sta je sve radjeno...

A za doticni servis i majstore imam sve pohvale i preporuke posto sam tamo odrzavao Vectru C dok sam je vozio i mogu reci da je kompletna usluga i iskustvo u velikoj meri ispred nekih ovlascenih servisa koji inace stvarno deru sa cenama a i odradjen posao je pod znakom pitanja...

Ja bih kod njih odrzavao i Deltu koju trenutno vozim ali ljudi rade iskljucivo Opela:)

 

Nego nisi napisao koliko te je izasao auto ako nije tajna, naravno bez ovog servisa?

Mozes i na PM...

 

Pozdrav

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sutra da ne može ovde da je oglasi, uz klupski popust za članove, za 5850 a njega izasla 4300 sa ovim preskupim servisom :)

Evo najjeftinija je 2750 na PA Doduse desni volan ali se to lako zameni kad se rade rubovi i sajtne na tom proizvođaču :P

 

Edited by bglion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve vi znate.. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrh auto, cena malog/velikog servisa/dodatnih delova/dodatnih radova/kontrole/i kojekakve mamine mame je sasvim u skladu čak i ispod proseka

za tu klasu i takav servis.

Voleo bi da ovaj hirurg otvori auto kuću/auto servis pa da vidim koliko bi on naplaćivao radni sat. Dobronamerno bi voleo, nisam sarkastičan ni zloban.

 

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigurno bih bolje ziveo..., realno mislim da deru na svemu. Danas sam slobodniji i otici cu do drugara koji drzi servis.Izlistacu sve ove delove i cene ka majstorima. Gledacu najskuplju i srednju varijantu.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/5/2018 at 8:43 AM, zunto said:

...realno mislim da deru na svemu...

 

Ja to ne sporim, i ja mislim, pogotovo kad treba da platim, a gore sam rekao da su cene koje je zrnke platio skroz u proseku za tu uslugu i za te delove.

Kupio polovan auto od cca.10heur i dao još 500 za SVE što je trebalo i što nije trebalo da mu auto bude max ispravan i proveren. Ispravno postupio.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/5/2018 at 8:43 AM, zunto said:

Sigurno bih bolje ziveo...emoji4.png, realno mislim da deru na svemu. Danas sam slobodniji i otici cu do drugara koji drzi servis.Izlistacu sve ove delove i cene ka majstorima. Gledacu najskuplju i srednju varijantu.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 

I, koja je cena na jugu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne stizem da odem jer sam djak pesak trenutno i jurim auto za sebe. Javljam vec u toku nedelje

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko misli da skupo placa servise neka proseta do obilznjeg BMW ovlascenog i proveri cenu malog servisa za makar 2.0d. Serija 3 je preko 350e, a veci motori i klase idu daleeeko dalje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Litar zimske tečnosti za stakla u Delti je 740 dinara... sa popustom

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeftiniji je litar rakije.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...