Jump to content
FAS Goran
Nikola 1.6

K: Fiat Grande Punto

Recommended Posts

Kupujem GP bez nekih velikih ulaganja, cena do 2500-2600. Od zahteva ☺: 4 vrata, dvozonska klima, da ne mora registracija odmah. Motori u principu svi osim 1.2. Pesak sam vec 5-6 godina I auto.uzimam za sebe, ne za preporodaju. Pre kupovine bih uz saglasnost vlasnika auto odvezao kod majstora na proveru. 

Ponude saljite u inbox ili kacite ovde, moze I na mail npravdic@gmail.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budi realan, za 1000e vise ces mooooozda naci to sto trazis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za 2700 prodao letos gp-a u sport paketu opreme.. krenuo sam sa 3 i nesto, medjutim, dva meseca je stajao u oglasima, a meni se vec zurilo, stigao novi auto.. tako da mislim da moze da se nadje dobar i ispod 3000.

E da, bio je trovratni, ajde da mu to uzmemo za minus

Edited by rkoma1986

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada sam bas gledao i istina je... nazalost..(po prodavce)

ja cu mog zapaliti umesto da ga prodam! mada ga jos ne prodajem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako, ne zuri mi se nigde. Vec dugo sam pesak tako da mi mesec-dva ne znaci nista :)

Gledao sam na autoscout24, cene dobrih primeraka su oko 1900-2000. S obzirom da van sajta moze da se nadje i za jefitinije cene ce lagano da padaju kod nas.

Primetio sam da kod nas cena krene sa sad lupam 3300, padne na 2700 i posle toga nestane sa sajta. Kazem ne zuri mi se, pored GP gledam jos Astru, 147 i Ibizu pa sta iskoci da valja za te pare :)  

Zvezdo ako cemo realno za 3500 bih radije uzeo neku e46 nego GP ili bilo sta od gore navedenih :)

Edited by Nikola 1.6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bas toliki avion.Fali mu prostora unutra i enterijer je zastareo.Osim ako nije m paket u pitanju sa navigacijom i lajsnama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enterijer da bi izgledao dobro ne treba mu mutimedija i ostale svetlece gluposti. Uopstalom sta imaju punto mk2b,klio 2006,206 i ostale igracke od multimedije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To stoji.Ali sve zavisi ko za sta koritsit auto,recimo za posao i grad punto 1.3mjet je savrsen.A za 3500e,ne verujem da ces uzeti tacnu 320d.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji neka sansa da nadjes to sto trazis, ali jedino da budes aktivan I ti da lovis, jer kao sto kazes polupristojni primerci koji iole lice na nesto nestaju vec za 2700 cak I sa 3v.
Moj GP je otisao dalje u familiju pre skoro dve godine, daleko ispod cene I na odlozeno, kada ga vec poklanjam, da bude makar nekome mom.
Jer npr. 2 seta felni sa premium gumama, uradjen v.servis, registraciju I generalno natprosecnu opremu I stanje se ne ceni ili jos gore trazi, al po ceni najlosijeg iz ponude.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...