Jump to content
FAS Goran
Ticma

P: Alfa Romeo 159 ti Q4 2.4 mJet

Recommended Posts

Prilicno ne zelim da bacam pare zato sto se za sumu od 10-12k moze kupiti dosta dobar auto, ja svakako ne gledam godine starosti vec nesto kao i do sada, interesantno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktuelno i dalje, za forumase dogovor oko cene.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

9000€ fiksno, kuva se nesto novije


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktuelno
Ponudite nesto dogovoricemo se, treba mi mesto u garazi

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna od 4 rate npr?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva odmah, druga kad umrem :D
Jbg mora da se probije led. Evo odmah Rile ponudio vecu, dok proradi srpski inat samo...bice ti odlicno :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na rate, na invalida... :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde ajde jos malo

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ticma, kao da ne znaš kako se prodaju automobili sa motorom većim od 2L? Okačiš lepo oglas na staklo iznutra, sa napomenom (krupnim slovima): obezbeđena registracija na invalida. Video sam nekoliko lybri 2.4JTD sa takvim oglasima u autu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahah ma znas kako, ne ciganise mi se nesto neka ga registruje ko kako hoce.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paa marketing, treba da učimo od najboljih. Kada ti dođe kupac ti mu objasniš da može da se registruje na invalida, ali da on treba da ga nađe :hrhr:, a da je obaveštenje istaknuto da se lakše privuku potencijalni kupci :D

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima logike ali, dosta mi je kupaca koji dodju gledaju i uhvate se za neku glupost i popiju mi mozak, na primer ima crtica na vozacevom sedisti na bubregu ili ima tackica a brusenom aluminijumu na centralnoj konzoli zamisli, neko nosio privezak na kljucevima... a neko da kaze e imam toliko para ajde da pricamo, jok, svi bi da gledaju, kazu kako je dobar auto i to je to...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema narod para, evo citam, 50k polovnjaka uvezeno u 2018. a 30k ljudi ode godisnje ode iz Srbije. Imas ponude koliko hoces ali nema ljudi da pazare. Pogotovu veca registracija... Nego cekas godinu dana pa kad naleti za 30% niza cena jos ako je karavan -10%

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kazem ja lepo, neka neko ponudi nesto realno pa i da pricamo, svakako uzimam nesto debelo ispod cene pa mi i nije zao da spustim

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, Bumblebee said:

Ma nema narod para, evo citam, 50k polovnjaka uvezeno u 2018. a 30k ljudi ode godisnje ode iz Srbije. Imas ponude koliko hoces ali nema ljudi da pazare. Pogotovu veca registracija... Nego cekas godinu dana pa kad naleti za 30% niza cena jos ako je karavan -10%

A uvoze se kola kao da svaki punoletan stanovnik jednom godisnje menja auto. :D

Edited by ултрас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvoze se kola,zato sto bi svi da se bave preprodajom auta.Vecina budu vozila od 400K+km.Za Ticmin auto,jednom ce se javiti pravi kupac,doci,videti i kupiti auto.Kome god da pomenes,2400cc,209ks jos q4  ,vecina ce reci,lepo je to al trosi mnogo,pa registracija itd itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je u kompleksima, vrlo retko možda 1% kupaca u Srbiji hoće da da toliko para za jednu Alfu...Prodao bi ti to brže da je neka druga marka u pitanju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nudili su mi i B6 i A4 i A6, E60, Golfa 6... ne znam sta sve ne od tih pravo dobrih vozila a svi se gnusaju Alfe na internetu

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...