Jump to content
FAS Goran
akiro

Fiat Grande Punto - body kit / Abarth branici

Recommended Posts

Na slici se bas vidi da je difuzor dodat na postojeci branik...

Po meni je ipak vizuelno prihvatljivije da se uzme modifikovan branik, ovo mi deluje nekako neozbiljno, mada o ukusima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve se to gitom popravi da izgleda kao jedno :-)

Abarth je fabricki sa difuzorom..ali ima prosirenja ona na rubovima tako da ne pije vodu na obicnom Grandu. 

Treca opcija je samo ovaj NFS Underground stage 2 bodykit i tu se prica zavrsava :-)

Edited by radomir.g

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad ujuris abarth branike, uzmes i te plastike sa strane i onda izgleda bas kako treba...

Meni se jedino abarth kit svidja na grandeu, ovo ostalo mi je na ivici kiča...

Ipak su Italijani neprevazidjeni sto se estetike tice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lufti Pa to ja pitam, gde moze da se nabavi? Pretrazio sam ceo internet, nema nicega, samo na KP onaj plavi body kit ima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi

Gledam po netu, i mnogo mi se svidjaju abarth branici za grande putno, ako se uopste tako zovu. Moje pitanje je gde se kod nas mogu naći branici za njega koji nisu stock? Hvala unapred na odgovoru. 

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel trazis konkretno abarth branike za gp ili bilo koje branike koji nisu fabricki? Abarth konkretno su retki i skupi. Kad kazem retki, za 16 godina sam samo jednom nasao i prednji i zadnji da prodaju u paru i cena je bila smesna, 300e (tesko da ce se to opet desiti za nasih zivota) ali eto, moguce je. Ti su jos bili sa eva abarth ali bez plastika oko rubova i abarth pragova koji inace kostaju koliko i sami branici i po pravilu ih u srbiji nema nego raskupusaju auto negde u inostranstvu i mrzi ih da skidaju ta prosirenja iznad tockova i pragove jer generalno i nemaju pojma koliko vrede. Moze to i da se napravi ali je cimanje i nikada nece izgledati kao fabrika. Tu i tamo iskoci samo zadnji abarth branik za nekih 250 do 300e. Custom made branika tj kitova ima vise i obicno ljudi uvezu citav gp pa mozes da skines sve sto treba ali nisu ni prineti po lepoti fabrickim...  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bio siguran kako da se izrazim, nisam gledao nuzno Abarth branike, nego generalno neke branike koje bi unapredile izgleda gp-a. Ovaj moj je Giugiaro, tako da je meni već prelep, ali sam vidjao neke po netu sa naknadno dodatim branicima koji izgledaju kao avioni. Interesuje me gde ljudi nabavljaju te neke "tuning" delove ako ih tako mogu nazvati. Nisam ni siguran da bih nešto menjao u ovom trenutku, vise me kopka kakve su opcije. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Srbiji ih skidaju sa automobila koji su uvezeni za rasturanje, prati oglase na pa i kp, mozda nesto iskoci. Imas i 3 facebook grupe bas za gp/evo i tamo kace. Mozes i da gleas na ebay-u ali je to skuplja varijanta zbog dostave...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekad je novitec radio te dodatke i za jeftinije talijane sad su se preorijentisali samo na ove skupe, ferari, maser, lambo.

 

meni je recimo ovaj njihov branik bio ok, diskretno preradjen original a opet daje agresivniji izgled

fiat-grande-punto---.jpg

 

im jos uvek stranih firmi koje rade tako neke detalje poput squadra sportiva kod nijh vidim da moze da se nabavi ovaj novitec paket, ili nrp Lester je poznata firma koja se bavi tim stvarima za razne marke automobila

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...