Jump to content
FAS Goran
cinquecento

P: Alfa Romeo 147 2.0 twin spark tng

Recommended Posts

Ako te uhvate sa tim motorom platis kaznu,uzmu motor ,a sasiju dobijes nazad.Jbg nelgalan auto po nasem zakonu.Bolje carini motor pa prodaj ili ga prodavaj u delove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam kontakte da ti dam za tehnički (1000din ne moraš ni da voziš kola kod njih) mada su mi rekli da je bolje da ocarinim motor. Jedan čovek mi je rekao da kažem da je bio slupan da su brojevi oštećeni pa da mi u SUP-u udare nove brojeve.


Zakonsko :thumbup: ukucavanje novih brojeva na sasiji ili motoru.

Ukoliko je auto regularan a brojevi su necitki iz bilo kog razloga u MUP-u se izvrsava ponovno ukucavanje brojeva i brojevi uvek pocinju sa PUS pa broj....

Edited January 7, 2011 by bglion

Bole prestani da mi teraš mušterije!!!
:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ti teram musterije , pa zbog mene si i dobio prvu pravu ponudu .............. ;)

 

a za tehnicki si sve sam objasnio kako ide kao i za sve ostalo , tako da ja ne vidim ovde nikakvu moju krivicu - EVO NECU VISE - OBECAVAM ............ :D

 

i vracam ti istom merom ljutka (nema sta da se ljutis) , ti skines svog pa cu ja mog -- jbg. ................ :P

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vas će neko da uhapsi i skine motor iz auta jer vam se brojevi motora ne podudaraju sa saobraćajnom na alfi iz 2003 godine. 

Edited by cinquecento

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi sta pises ovde jer polako prelazis granicu , drugarski savet ............ nikad ne znas sta ko gleda a i snima .............. pusti ti ukradena vozila na miru , lepo sam ti i ja rekao gore u nekom postu a i drugi , sredi ti to lepo sam i prodaj za OK lovu ili u delove sto je 650e i ok cena za to (delove) ;).

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, cinquecento said:

Ljudi u Beogradu voze nove automobile od 50 000 eura kradene a vas će neko da uhapsi i skine motor iz auta jer vam se brojevi motora ne podudaraju sa saobraćajnom na alfi iz 2003 godine. 

A šta misliš kakva se kola prodaju na carinskim licitacijama i kako su tamo završila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si :mellow:

 

e za ovo ti vracam jedan LIKE.

 

porazmisli sta ti je bolje i nema ljutnje kada ti drugi kaze neki savet ............ od mene sve najbolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/7/2018 at 10:11 PM, cinquecento said:
Imam kontakte da ti dam za tehnički (1000din ne moraš ni da voziš kola kod njih) mada su mi rekli da je bolje da ocarinim motor. Jedan čovek mi je rekao da kažem da je bio slupan da su brojevi oštećeni pa da mi u SUP-u udare nove brojeve.

Zakonsko ukucavanje novih brojeva na sasiji ili motoru.
Ukoliko je auto regularan a brojevi su necitki iz bilo kog razloga u MUP-u se izvrsava ponovno ukucavanje brojeva i brojevi uvek pocinju sa PUS pa broj....
Edited January 7, 2011 by bglion

Bole prestani da mi teraš mušterije!!! default_biggrin.png

 

Da bi ukucao PUS broj motora u saobracajnu, taj broj koji sad imas ne sme da bude citljiv, vestak mora da utvrdi da su brojevi korodirali. Ne znam samo na osnovu cega si ti mislio da kazes da je bio slupan i da hoces novi broj, kad je ocigledno da je drugi blok unutra. Te fore, tehnicki na nevidjeno za crvenu i ostalo nece jos dugo prolaziti.
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega moje misljenje je da ces vise dobiti u delovima da prodas.Felne,plin,enterijer,itd... Steta,auto bas izgleda perverzija...Mislim da bi ti se isplatilo da das za 600 glava sa nekim celicarama. Tesko da ce neko uzeti da ga uradi i vozi "regulare" previse ulaganja... Gledam alfu i prosto me zao koliko lepo izgleda.

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/8/2018 at 6:48 AM, dejan_ns said:

Da bi ukucao PUS broj motora u saobracajnu, taj broj koji sad imas ne sme da bude citljiv, vestak mora da utvrdi da su brojevi korodirali. Ne znam samo na osnovu cega si ti mislio da kazes da je bio slupan i da hoces novi broj, kad je ocigledno da je drugi blok unutra. Te fore, tehnicki na nevidjeno za crvenu i ostalo nece jos dugo prolaziti.

Ne mora samo zbog korozije da bude nečitljivi, postoje i druge stvari koji mogu da budu uzroci da se brojevi ne vide jasno. Pokažem slike pre farbanja na primer? Te fore za tehnički će prolaziti dokle god cigani registruju dijane, jugiće i ostale krševe koji ne mogu da prođu normalno ulicom a ne tehnički. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, pokazes slike pre farbanja i sta onda? Moras dokazati sta se desilo sa blokom motora i koji je razlog PUSovanja motora.

Svemu ce doci kraj, kao sto su smislili za folije tako ce uvesti i kamere na tehnickr preglede.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...