Jump to content
FAS Goran
Latinn

Fiat Bravo 1.9 MJTD SPORT

Recommended Posts

Pozdrav ljudi, da predstavim svoj novi automobil. U pitanju je Fiat Bravo 2008 sport verzija sa 150ks, kupljen pre mesec dana. Za sada je ekstra, ima sitna ulaganja ali otom-potom, od opreme ima sve sem grejanja sedista i tempomata ne znam jel tempomat moguce ugraditi naknadno? Fabricka navigacija, el. retrovizori, multi volan, itd...576176b558c6e89deb33fcd9440da1a7.jpg5da481172b83786a7bdb8c919e851790.jpg

 

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep bravo.

Lepo mu stoje ove emotion felne ( jedva cekam leto ) :D 

Mislim da su ovo fabricka stakla pozadi ista takva imam i ja.

Tempomat je moguce ugraditi, mene je izasao 40e ( 30e rucica i 10e ugradnja ) ali sam vec imao instalaciju. Inace je oko 60e sve ukupno sa izvlacenjem instalacije.

Sto se tice rucice, moja je sa alfe 147 jer je uza u onom delu gde se kaci pa je lakse da se plastika obradi. Inace na njega ide rucica od stila koja je debela i ne moze nikako da se namesti sa plastikom, tj plastika da se obradi i da lici na nesto. Postoji mogucnost da se nadje plastika na otpadu sa brava koji je vec imao tempomat, prosle godine kada sam ugradjivao to je bila nemoguca misija :D Inace, ova od 147 stoji kao da je predvidjena za njega, ko ne zna nikad nece provaliti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu, jesu, necu nista dirati sto se tice stakala, ugradicu tempomat kad dodje vreme nije hitno sa original rucicom cu naci, kontaktiracu vas za uputstva gde ste radili i sve detaljno kad dodje vreme, od estetike cu da zatamnim zadnje farove i prednji jedan moram menjati, napukao je, od nedelje mali servis i da se pregleda komplet, ekstra vuce, sve radi i kada skupim pare zamenicu original navigaciju android multimedijom! Slikacu ga jos pa postavljam! Hvala!

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока

Evo jos malo slika, malo je pohaban volan i rucica ali nista strasno! 74d55e99c80d6bab4a82aa5eec743f9f.jpg742850c457d1e69ffd1ae3021acee653.jpg

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim se sto da menjas original navi za neku drugu al sad kad videh.. i ja bi :D
Bas lep bravo, u zdravlju da te sluzi!

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da te lepo i verno sluzi ;)  .

Sta mu ePer kaze za godiste, obicno ovi beli cajgeri i losija koza volana i menjaca budu na 2007? Pozadi nema kacket koji ide u Sport paketu, da nije nesto cackano/pakovano oko zadnjih vrata? Planiras li veliki servis ili je vec uradjen?

3 hours ago, Latinn said:

od opreme ima sve sem grejanja sedista i tempomata

Posto mnogi (narocito prodavci po oglasima) vole da se frljaju sa "ful" i "full fullova" opremom - fabricki je isao i sa OEM ksenon farovima sa prskalicama, prednjim i zadnjim parking senzorima, senzorima za kisu i svetlo, tempomatom, panorama krovom, koznim enterijerom sa grejacima sedista, Blue&Me sa navigacijom, fabrickim alarmom, TPMS sistemom za pracenje pritiska u gumama, itd. itd...

Prvom mi ne bi trebala gomila tih stvari na autu (ni funkcionalno, ni kao potencijalni problem), ali evo jedne takve retke zverke, pa sacni:

 

Sto se tice tempomata, lako za ugradnju, jeftino i odavno sazvakano u nasem "Uradi sam" podforumu ;) :

 

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da te lepo i verno sluzi   .
Sta mu ePer kaze za godiste, obicno ovi beli cajgeri i losija koza volana i menjaca budu na 2007? Pozadi nema kacket koji ide u Sport paketu, da nije nesto cackano/pakovano oko zadnjih vrata? Planiras li veliki servis ili je vec uradjen?
Posto mnogi (narocito prodavci po oglasima) vole da se frljaju sa "ful" i "full fullova" opremom - fabricki je isao i sa OEM ksenon farovima sa prskalicama, prednjim i zadnjim parking senzorima, senzorima za kisu i svetlo, tempomatom, panorama krovom, koznim enterijerom sa grejacima sedista, Blue&Me sa navigacijom, fabrickim alarmom, TPMS sistemom za pracenje pritiska u gumama, itd. itd...
Prvom mi ne bi trebala gomila tih stvari na autu (ni funkcionalno, ni kao potencijalni problem), ali evo jedne takve retke zverke, pa sacni:
[/url]  
Sto se tice tempomata, lako za ugradnju, jeftino i odavno sazvakano u nasem "Uradi sam" podforumu  :
 
 
 
Moguce da je cackano stvarno ne znam, gledao sam jos jednog koji ima kacket nazad, wrc verzija, ima opremu koja mi je potrebna sem tempomata koji cu ugraditi, hvala!


Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока

Da nije auto kojim slucajem kupljen u Krnjesevcima?
Jeste druze, u Ugrinovcima, a oglas je bio iz Krnjesevaca. Kako znate?

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam upucen o tom ePer-u kako mogu da proverim svoj auto, znam samo da mogu da gledam kataloske delove...

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ePer-u lepo mozes da vidis sve generalne podatke o autu, mesec i godinu kada je proizveden i listing opreme sa kojom je izasao iz fabrike.

Takodje, kupusajuci auto u delove mozes da vidis sve o detaljima koji idu na njega. Mada to je samo elektronski katalog delova, a vrhunska stvar za samostalne radove - eLearn.

2 hours ago, Latinn said:

Kako znate? emoji3.png

Iznenadices se kada vidis sta sve ovde moze da se sazna i procita - riznica znanja i korisnih podataka za ljubitelje ne samo FL automobila ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da te sluzi dobro i mnogo kilometara da predjes.

Obavezno pregledaj staje klapni,jeste malo posla al da ne razmisljas o tome kada bude kasno.

 

16 hours ago, CHERRYLAND said:

Pratim svaki bravo koji izadje na oglasima posto i sam trazim dobar primerak.Jesi uspeo da ga kupis bar za 3700?

Jesi gledao ovaj iz Vrsca?

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11650849/fiat-bravo-19mjtd-za-punto3

untitled.thumb.jpg.fb760c57d7278ccb38fffcdf4aae44a8.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Milutin-NS said:

Lik je na oglasu napisao prodajem bravo WRC

I stavio cenu od 6.5 soma, koja se vrlo brzo otkotrljala na 4.99 .

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, vladac81 said:

Da te sluzi dobro i mnogo kilometara da predjes.

Obavezno pregledaj staje klapni,jeste malo posla al da ne razmisljas o tome kada bude kasno.

 

Jesi gledao ovaj iz Vrsca?

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11650849/fiat-bravo-19mjtd-za-punto3

untitled.thumb.jpg.fb760c57d7278ccb38fffcdf4aae44a8.jpg

Sutra ću ga pregledati pa javlja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ga sreo pre par dana na putu kod Panceva,delovao mi je na prvi pogled ok skroz.

Treba i ja da idem za Vrsac sutra ili prekosutra pa rekoh da islikam i pogledam ako nekog zanima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2.2.2018. at 8:38 PM, Danilo1 said:

image.thumb.png.3f22e0f8c9b8ecb021ac4ffe3003266f.png

 

ako te pun nanese pogledaj i njega, izgleda fino :)

 

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11763462/fiat-bravo-19mtj-sport

 

 

Pogledao je danas drug iz Niša crnog bravca.Kaže da je dobar limarijski, nije oštećen, fino radi bez ikakvih vibracija. Gume su nove diskovi polu potrošeni. E sad dok ne odem sa dijagnostikom ne mogu ništa više reći. 

 

 

On 2.2.2018. at 12:45 PM, vladac81 said:

Ja sam ga sreo pre par dana na putu kod Panceva,delovao mi je na prvi pogled ok skroz.

Treba i ja da idem za Vrsac sutra ili prekosutra pa rekoh da islikam i pogledam ako nekog zanima.

 

Pregledan danas.Prava kilometraža, kupljen nov, sve je ok sem jedne dizne koja i nije u nekom problemu. Zamenjeno kvačilo bez zamajca, ima vibracije pri paljenju i gašenju. Pločice nove diskovi su za zamenu. Treba odraditi veliki servis. Estetski ima dentova po krovu i po koji na vratima, i zagreban je kod poklopca od rezervoara. Po meni mnogo para! 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, CHERRYLAND said:

sve je ok sem jedne dizne koja i nije u nekom problemu

Koja je korekcija te jedne problematicne? Gledam mladje, a pre neki dan smo kacili jednog kome je jedna dizna bila za remont - na hladnoj masini sa korekcijom 5.5, kada se zagreje malo jace od 3. Tolerise se do oko 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Ivan said:

Koja je korekcija te jedne problematicne? Gledam mladje, a pre neki dan smo kacili jednog kome je jedna dizna bila za remont - na hladnoj masini sa korekcijom 5.5, kada se zagreje malo jace od 3. Tolerise se do oko 2.

E pa onda je ok 1,2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...