Jump to content
FAS Goran
Smireni

Vožnja autoputem u suprotnom smeru

Recommended Posts

BMW sa nemačkim tablicama vozio pod punim gasom u suprotnom smeru kod Velike Plane

 

Screenshot_2018-08-25 (VIDEO) VOZAČI OSTALI ZABEZEKNUTI BMW sa nemačkim tablicama vozio pod punim gasom u SUPROTNOM SMERU k[...].pngScreenshot_19.jpg

Klik OVDE za video snimak

 

Vozače koji su se juče oko 15 sati našli na auto-puta ka Nišu u delu između Lozovičke česme i Velike Plane iznenadila je ruta belog BMW-a nemačkih registracionih tablica koji se ''opušteno'' kretao u suprotnom smeru.

''Nisam mogao da verujem kada sam video da se auto kreće u suprotnom smeru i to velikom brzinom. Kada sam ga sustigao, video sam da se u njemu voze dva muškarca od oko 30- ak godina i da se smeju, najverovatnije onome što rade'' - rekao je A.M. koji je snimak ustupio Blicu''. On navodi da niko od vozača nije reagovao na čudnu vožnju već su svi prolazili kao da se ništa ne dešava. ''Nisam obavestio policiju, ali sam svratio na pumpu u Velikoj Plani i zamolio radnike da ukoliko patrola svrati kažu šta se danas desilo.'' Gde je stigao i dokle je vozio BMW u suprotnom smeru na auto-putu još nije poznato.

 

preuzeto sa - blic.rs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pijana medicinska sestra vozila autoputem 11 kilometara u pogrešnom smeru

 

pogresni smer uk.jpg

 

Jedna britanska medicinska sestra je pod uticajem alkohola u pogrešnom smeru vozila više od 11 kilometara autoputem, izbegavajući vozila koja su joj dolazila u susret, pre nego što se polukružno okrenula i vratila u odgovarajuću traku. Emma Marshal Davies je policiji priznala da je pila vino pre nego što je sela za volan svog Volkswagen Pola, i zatim se autoputem M4 uputila kući. Priznala je krivicu nakon što je alkotest pokazao da je imala duplo veću koncentraciju alkohola u krvi od dozvoljene. Osuđena je na 12 meseci društveno-korisnog rada i novčanu kaznu od 1.000 evra.

 

preuzeto sa - Auto Blog

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jeba ga i ti kuda ides, tu nekim ulicicama se zavlacis :D:D:D 

 

Za Bele Gabrica (prvu ulicu), znam da stanari jako pizde, sto moraju okolo, pa cesto izignorisu, ali oce murija da stoji na pocetku, tamo gde si ti usao, pa da lovi :D  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas, idem bas u pravcu gde znak pokazuje, samo smetam :D Ne znam vec kuda da idem, ako idem prometnim ulicama onda se svi otezu, ako idem sporednim nekim ulicama onda su ovakvi supci za volanom... Danas i juce, 1.5h provedeno po gradu, izgubih volju da zivotom dok stignem kuci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...