Jump to content
FAS Goran
Smireni

Vožnja autoputem u suprotnom smeru

Recommended Posts

Evo od kad vozim ovako nesto nisam video.

 

Danas od Beograda idem ka Simanovcima, posle ukljucivanja obilaznice, a pre rampe, i u trenutku dok vozim preticajnom, primecujem da mi u susret ide auto. PRETICAJNOM!!

 

Sva sreca, imao sam vremena da zavrsim preticanje i da se vratim u srednju. Suludo!!!

Gledao sam na netu snimke, ali kad ovo dozivis....

Sta je u glavi tom coveku, ja ne znam. To nisu male stvari, tu se gubi glava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ovoga ima? Aha, pa da se spremim....

 

Da te neko pita - Sta je najgore sto mozes da uradis na autoputu? To je.

 

Ne mogu da nadjem opravdanje.

I da se ukljucis u pogresnom smeru - za sta treba da budes KOMPLETAN idiot pored svih znakova.

 

Vozi pravo pa se iskljuci na sledecem, jbga, vozices 20-30km bez veze. Sta je - tu je. Neces to?

Ok, vrati se izlaznom rampom u rikverc polako skroz uz bankinu. Idiotski, ali valjda nece niko poginuti.

 

Resio si ipak da vozis pogresnom stranom?

Pa sto ne zustavnom, majku mu?!!!

 

PRETICAJNOM? Pa to je ubica.

 

Bas je tripozno za mozak kad ukapiras da ti auto ide zapravo u susret, jer si "programiran" da svi idemo u jednom smeru.

Samo sam rekao - Daj Boze da ne vidimo ovo na vestima danas.

 

Zena sedi pored mene, u soku. Lik je proleteo.

I posle nekog vremena kad smo se povratili, i izvikali. Koja li je kazna za ovo? Je l' zakonodavac ovo predvideo uopste? Ili je nasilnicka voznja?

 

 

Edited by Smireni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se desilo noću. Obilazim kamion i nešto neštima. Neobično da farovi nikako ne prekidaju da sijaju zbog bankine između traka. 

Kamiondžija prvi skontao i pobegao u zaustavnu traku pa onda legao na kočnicu, tad ukapiram šta se dešava i pređem u zaustavnu i ja. Pratio sam vesti tu noć al izgleda da je pretekao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au... A pitao sam se sta moze ludak gore da uradi na autoputu... Pa moze nocu to da uradi. To je gore.

Edited by Smireni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne postoji način da se dovoljno čuvaš. I oni onomad odoše na posao u najfensi zgrade u NY, pa im uleteše dva aviona u kancelarije i izgibe ih 3000. To ni u najluđim snovima verovatno ne bi sanjali...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekima treba dati samo građevinska kolica da voze, što ovima koji pogreše smer što nekima koji bi da se igraju kukavice.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grešimo svi, jbg. Preciznije, ovima koji pogreše pa nastave.
Deki, prazna kolica, nikako sa malterom.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se vracao jedno 2-3 puta u toku moje vozacke karijere  kad omasim 50-100 metara,zaustavnom u rikverc sa sva 4 jbg.  Ne znam da li se neko seca one opklade nekih likova pre vise godina kad su se kladili da vozi 200km/h u kontra smeru?

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je i meni palo napamet

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

U čemu je problem? Pa bolje ja da se zakucam nego neka porodica....

11 hours ago, Trofeo said:

 Ne znam da li se neko seca one opklade nekih likova pre vise godina kad su se kladili da vozi 200km/h u kontra smeru?

Bilo je toga više, to je takozvani "srpski rulet", ti što voze preticajnom u kontra smeru upravo ovo i rade, a ko zaluta ide zaustavnom sa sva 4...

Edited by lajsna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...