Jump to content
FAS Goran
cane

P: BMW 520d E60 2006

Recommended Posts

E ovako, nisam jos kacio auto na PA, da probam prvo ovde mozda usrecim nekog kolegu forumasa :)

Auto se HITNO prodaje jer mi je iskocila prilika za nekretninu koju ne bih da propustim.
U Junu sam kupio auto od poznanika, platio ga 8000. Od tad presao 4000km, koristim ga kao drugi auto, ono za svoj cef :) cak i decu izbegavam da vozim njime.

Do danas sam ulozio preko 2500eur da bih auto doveo u TOP stanje. Realno jedino potrebno je bilo servis alternatora jer je brljavio, sve ostalo opet moj cef i ulaganje u nesto sto sam mislio da cu voziti dosta dugo.

- Nov Set kvacila i zamajac

- 2 dizne NOVE (nije bio nikakav problem, nego cisto da bi na dijagnostici bile sve nule a ne nule i jedinice :) )

- Komplet veliki servis (Vibro remenica alternatora, svi kaisevi i spaneri) Lanac na M47 dizelu je moze se reci vecan, za razliku od novijeg N47 motora

- Sva 4 grejaca i modul-relej grejaca, separator uljnih para komplet sa kucistem, sredjen usis, povadjene klapne, ocisceno i pregledano sve zivo

- Servis alternatora i alnasera

- Nov EXIDE Premium akumulator 100Ah 850A

- Novi amortizeri i solje amortizera SACHS
- Farbanje branika i haube, prednji je bio istackan od kamencica, zadnji zagreban na par mesta a hauba je imala tragove srafcigera prilikom kradje znaka i par rupa od grada (imam slike pre i posle)

- Vakuum izvlacenje rupa od grada sa krova i gepeka, radio u HDT servisu, profi stvarno, nista se ne primecuje

- Farovi sredjeni kod kolega Yuhice, kao novi su, sa sve keramickom zastitom i h7 Osram Laser sijalicama

- BMW ZHP originalna rucica menjaca placena sa carinom 90EUR, volan sredjen kod Sove 80EUR (i stari je bio ok ali sad je bas ekstra - fabrika, isto moj cef a ne da zamaskiram nesto)
Bilo je tu jos gomila sitnica po 20-30-50eur ne mogu ni da se setim

Auto od zastite ima originalnu iglu-klin, izmesten OBD i alarm. Imam 2 kljuca, presao je 232K km i pravi je merak voziti ga. Od opreme tu je velika navigacija sa mapama cele Evrope 2017, M Volan, webasto, tempomat, senzori za kisu i svetla, oboriva zadnja klupa 60/40

Enterijer je bas dobro ocuvan, ni jedan dugmic nije pohaban, sedista kao nova.

Sve pod haubom je radjeno u servisu BMW Radic, originalnim BMW delovima.

MANE:

- Moglo bi se reci da place za opremom, mogli bi da se nabace kozni enterijer i xenoni, to mi je sledece bilo u planu da ubacim ali nisam stigao.

- DPF je izvadjen kod proslog vlasnika, vecini je ovo ustvari prednost ali ja volim kad je tu sve fabirkana, medjutim tako je kako je, cini mi se da je uradjeno pedantno, nikakve probleme ne pravi, dijagnostika radi normalno nije ona fora kad pogase sve greske pa se cesi kad imas problem a dijagnostika kaze sve OK :)

- Jednoslojno poliranje bi mu dobro doslo, i to sam planirao na prolece ali nisam stigao. 

 

CENA ZA FORUMASE je 8000EUR - priznacete dobra cena za mazen i pazen auto registrovan do aprila.

Cena sa novim zimskim gumama SAVA ESKIMO HP2 je 8300EUR (gume presle 50 km)

Cekam da se prolepsa vreme da ga slikam lepo, za sad samo ovih par fotki sto imam u telefonu

 

Kontakt: 063558130

 

 

 

 

bmw1.jpg

bmw2.jpg

bmw3.jpg

bmw4.jpg

bmw5.jpg

bmw6.jpg

bmw7.jpg

bmw8.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hocu, cim stane ova bljuzga, usran je spolja sad. Hvala svima :)
Zamalo nedavno da ga zamenim za x5, i odustanem, reko greota da ne uzivam malo u ovim ulaganjima i eto ti ga sad... nema veze ako mi prodje ovo, mozda dogodine bude i f10 :)

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala vi :) probacu sa vecom cenom do aprila, pa cu da spustam, tad odprilike treba da iskesiram toplotnu pumpu za gajbu :)

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverovatno je da je tih par ljudi sto je zvalo, samo zanimalo kakve su gume, nista drugo nije bitno. Letnje su bile pred kraj zivota. U to ime, danas montirane 4 nove letnje gume Tigar UHP. Malo ima o ovoj gumi po netu, jos je nov model, nisu stigli ljudi da istestiraju. Ja sam za sad primetio samo da je udobniji auto sad jer su prethodne gume bile run flat. Ajmo narode, bmw ko dusa, jos malo pa nestalo :)

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odee, moze lock. Steta sto nije ostao na forumu, ali uzeli ga fini ljudi. Prvi koji su ga videli

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dešava se da tako bude, prvi kupac koji dodje da pogleda auto, obično ga uzme. Barem je moje iskustvo takvo.

Neka je sa srećom i tebi i njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...