Jump to content
FAS Goran
3.14jan

P: Lancia Lybra SW 1.9JTD 2001 110ks

Recommended Posts

Prodajem Lancia Lybra SW 2001. godiste 1.9JTD 81kw/110ks, enterijer bez koza, BOSE ozvucenje. Auto je uvezen iz Italije 2009 kada sam ga i kupio. Uvezen je sa 240 846km, a sada je skoro na 300 000. U 2017oj sam radio veliki servis, menjao remenicu radilice, krpio crevo za servo ulje. U 2016 je radjen mali servis i zamenjen set kvacila, zamenjen alternator i akumulator i kupljene 4 nove Wintera gume. Na krovu se lak skinuo i postoje po 1-2 udubljenja mala na krovu i haubi od grada i motoric od klime za duvanje u telo i noge treba da se zameni. Slike auta su bez sredjivanja... Cena 1700e

SMS na 063/7074333 ili na viber

 

P.S. Ako neko zeli mogu postaviti slike i kada je "gospodja" nalickana

IMG_3338.JPG

IMG_3344.JPG

IMG_3345.JPG

IMG_3346.JPG

IMG_3347.JPG

IMG_3348.JPG

IMG_3349.JPG

IMG_3350.JPG

IMG_3351.JPG

IMG_3352.JPG

IMG_3353.JPG

IMG_3354.JPG

IMG_3355.JPG

IMG_3356.JPG

IMG_3357.JPG

IMG_3358.JPG

IMG_3359.JPG

IMG_3360.JPG

IMG_3361.JPG

IMG_3364.JPG

IMG_3365.JPG

IMG_3366.JPG

IMG_3367.JPG

IMG_3368.JPG

Edited by 3.14jan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu bolje ti te. Mogo bi i od totija momka da napravis

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahhaha tako ti je sa "gospodjama", srede se i izgledaju bomba a kada se probudis mislis da si mesecario hahahah

STvarno, ko je provoza odusevi se, jedino je estetika malo zeza....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako izgleda ide sa librama. Ne interesuju se ljudi, ali se onda pojavi kupac sa parama u dzepu koji dolazi da se uveri uzivo da je ok auto i kupuje odmah ako jeste. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) 

Ja presao sa libre na mladje, ali svima preporucim libru ako planiraju auto u tom rangu i generaciji. 

Prosledicu i link za ovaj oglas ako cujem da ima zainteresovanih. 

Srecno! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Passat b6. Kupio po preporuci, ali je presudio prostor u kabini. Ne mogu u mnogo kola da se smestim komotno, a da nije klasa(i cena) audija a6 i sl. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pasat 6, kazu Italijana koliko ima nekih problemcica i problema. Pogotovu dizne. Kakvi su tvoji utisci? Godiste i motor?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U najnezgodniji period prodajes auto.Nova bila i praznici,pa odmori i ljudi se istrosili.Inace ako ti je za utheu drugar prodaje,golfa 5,passata cc i audia a4,od decembra i niko nista.Proslu golfa 5 okacio i bio 30min na oglasima i javio se kupac i prodata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je nekako i bilo, u novembru kada sam izbacio i bilo je kupaca, nego ja malo odugovlacio kako bih zavrio neka duga putovanja i naravno ljudi nisu mogli da cekaju :D

Ja kao prodajem a molim Boga da je ne prodam hahahaah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idemo skidka ili ti popust

Nova cena 1400, razlog najava reparacije letve volana. Mislim da je popust i vise nego da pokrije zahvat, plus sam registrovao auto krajem januara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...