Jump to content
FAS Goran
nstyner

Leto 2018 / 2019 / 2020 / 2021 / 2022 - Grčka

Recommended Posts

Na vreme si reagovao. Svaka cast. Dobro je da je sve ok...
*ebes letovanje :( moj buraz vec jedno 5 dana kod Neosa, nisu videli ni gde je plaza, deca se druze po sobama...strasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzas, jbt :( .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao danas u Nikiti.Vreme je ok, sija sunce, bilo malo vetra ali se smirio.Juče na našoj granici oko 15h neki zastoj pa smo čekali nekih sat ipo, a jutros na Dojranu oko 9h,iako je subota prošli za 15min tako da stvarno nema pravila! More je trenutno mutno u Nikiti ju, sutra idem na lagonisi plažu pa javljam utiske! Meriva služi vrhunski ;)! U Makedonija na pumpama i marketima  svuda računaju 60 denara za jedan evro! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaa znaš koje valjaju :lol:! Ići ću i do Kalamitsija i Toronija jedan dan, a usput i Porto Koufo da obiđem! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad krenes ka Neosu iz Nikitija prva plaza desno, prodjes kapiju pored puta, malo se spustis i biras gde da stanes. Ako imas srece moze ceo dan auto u hladu da bude

Voda odlicna i nije neka ogromna guzva

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obišao Lagonisi, Koviou i Agios Loanis. 

Na Lagonisiju sam bio u nedelju i od novosti je da se ulaz ne naplaćuje što je bio slučaj prošle godine. Plaža je ok, ali u nedelju nije bilo onog plavetnila što odlikuje ovu plažu, malo je zamućena voda ali verujem da se izbistrila u međuvremenu! Agios Loanis lepa, čista, voda bistra, jedino je kapija na koju smo ulazili prošle godine zaključana pa mora da se skrene ranije za plažu Kasti pa levo prema Agiosu. Danas posetili Koviou, vrh čisto, bistro, voda ok, jedino je gužvaja pored magistrale za parking pa poranite! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno. Cudno za tu kapiju obicno je otvorena. Da, koviou jeste zeznut za parkiranje ali vredi cimanja. Isto je zeznut silazak sa puta kod Koviou jer je visoko pa treba paziti.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Visok je silazak prilično! Sa spuštenim puntom sam isterao sve iz auta i laganica sastrane, a meriva je višlja i ide bez problema ali opet morate pažljivo! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desno od Torona imaš 10-ak plaža, zaliv za zalivom, Eke su divlje, neke imaju apartmane, taverne isl... jedino sto ideš zemljanim putem uz more... desno od Torona kad gledaš u more...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Agios Loanisu sve kapije za kola zaključane, jedino male za pešake otvorene pa smo malo tabanali.:lol::wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje putno osiguranje uzimate za Grcku?

Ja se nisam udubljivao nikad do sad, svratim u Dunav, potpisem, platim.

Sad me nesto ljudi iz okoline upozoravaju da su osiguranja izbacila iz polisa neke uobicajene stvari, pa ono, da se ne iznenadim neprijatno.

Tipa - alergije i ujedi insekata, suncanica, cak i upale usiju... Ono sto najcesce i moze da bude problem.

Nikad ga nisam upe, nadam se da i necu.

Edited by Smireni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...