Jump to content
FAS Goran
nstyner

Leto 2018 / 2019 / 2020 / 2021 / 2022 - Grčka

Recommended Posts

A sto ne bi placao obicnom dinarskom karticom? Kurs po kome ti zamene pare je skroz prihvatljiv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Kassandri, i na celom Halkidiki vreme je loše, oblačno i povremena kiša. Ja sam u Siviriju, bili smo sa preke strane u Afitosu, pa da Furke, u suštini nije baš za kupanje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, shomispc said:

A sto ne bi placao obicnom dinarskom karticom? Kurs po kome ti zamene pare je skroz prihvatljiv

Mislis visom sa dinarskim racunom ? Pa ne znam ,jet onda gubim duplo na kursu. Fok konvertuje u eure pa iz eura u dinare. Ili se varam :/ 

Hvala vam na odgovoru,krecem rano ujutru placam eurima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, nema direktne konverzije osim u evro.. Ali i tada je razlika tipa 5 dinara :)

Ja sam placao svuda tako i uglavnom bude skoro isto kao srednji kurs..

 

Srecan put :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primaju euro,sitne kovanice do 50 centi

Sada se pogodilo lose vreme za ovaj period,mi smo bili od 22. 5 do 1. 6 vreme je bilo ekstra,nikad se vise nismo kupali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su obračunali oko 62-63, a da 1€  računaju 63 denara, reče mi radnik na Lukoil pumpi, na kojoj sam platio karticom.

Inače....kiša razbija. ;)

 

IMG_20180626_123800.thumb.jpg.e27154b3022e4dd7a75554e9f0adf4d0.jpgIMG_20180626_123750.thumb.jpg.82ffea7df58706ced13647934ec8c217.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde je bio pljusak kao kad su kod nas hile poplave. Inace ,svuda su racunali 1€ 60den. Tako pise i na pumpi cena benzina je 72 den ili 1.2 centa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katastrofa, lepo sam rekao da ne treba da se ide na more, al sam popustio, radi mira u kući. 

Danas su neki iz našeg hotela išli do Soluna, i hvatao ih je akvaplaning na putu. Drugi su išli u Hanioti, i jedva se vratili zbog bujice na putevima. 

Mi smo u Siviriju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/26/2018 at 9:06 PM, zunto said:

Izgorese Srbi u Cosmos a gospodje do ise boju...

Ili Cosmos ili Lidl. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema pravila više kad ići na more nama je početkom juna 11 dana bilo extra u Paraliji... burazer radi preko leta u C.G.na pedalinama 15 dana je dole kaže loša  zarada a vreme više hladno nego toplo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima pravila, uvek od sredine avgusta pa do polovine septembra, vreme se stabilizuje, nema oluja i nevremena, može kiša da padne, i verujte nema greške, niti sunce prži kao u junu julu, klimu retko palim u smeštaju.

Takođe skoro da nema greške ceo juli, ali uglavnom nepodnošljivo vruće i noću i danju,

Prednost dajem čitavom septembru, zbog drastično manje turista, uglavnom stabilnom vremenu, u ukupnum temperaturama vode i vazduha, nižim cenama, a pri kraju septembra i velikim rasprodajama svega i svačega, (zatvaraju butike radnje do sledeće sezone)

Jedino što je školarce teško moguće upasovati u septembar.

 Septembar mame, tate sa bebama, oktobar gerantologija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par fotografija iz Sivirija od danas, dok nije padala kiša, koja je opet počela :(

 

IMG_20180627_123315.jpgIMG_20180627_121326.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...