Jump to content
FAS Goran
nstyner

Leto 2018 / 2019 / 2020 / 2021 / 2022 - Grčka

Recommended Posts

5 minutes ago, dekirs said:

Ne znam u koju ces kasetu sad staviti telefon emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Pokusavam u gornju kasetu ispred suvozaca, ali nesto nece da se otvori :stuart: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeh.. to je bio auto, milion ostava, pa onda iznad prekidaca za svetlo ostava za naocare.. Sad moram da ih drzim u frizideru ispod naslona.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, dekirs said:

Ne znam u koju ces kasetu sad staviti telefon emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

 

Oko vrata na onu uzicu :D

Imas pravo Ivane! Jos pogotovo kako nema Alvirka pojavilo se sto nekih patrola, te autorepublika, te autoanaliza, te ovaj teodorovic, te ovaj te onaj. Stvarno kao da idemo na Kamcatku a ne dokle god ide e75 na jug pa ili levo ili desno majku mu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Ivan said:

Pokusavam u gornju kasetu ispred suvozaca, ali nesto nece da se otvori 

Probaj srafcigerom, razmrdaj malo! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, Ivan said:

Pokusavam u gornju kasetu ispred suvozaca, ali nesto nece da se otvori :stuart: .

 

Koja? Ona koja u 1/1 posto slucajeva skripi i cvrcka??? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj Milutine... I ti si nazalost znaci jedan od onih koji misle da je Stilova tabla novogodisnja jelka, po defaultu :).

4 minutes ago, Milutinac said:

pojavilo se sto nekih patrola, te ovaj te onaj. Stvarno kao da idemo na Kamcatku

Upravo to i pricam. Bar da vidis nesto novo, nego se svake godine vrti jedno te isto, srecom pa postoji postoji daljinac ili "X", bar u mom slucaju.

Pa ides na par stotina km i par sati voznje od kuce, a ne na mesec. Valjda slabo generalno i putujemo, pa je to ne znam ti kakva udaljenost i problem...

Na stranu sto je meni licno uzivanje da se sam snalazim i uzivam u dozivljaju nove destinacije. Peske, autom, nebitno...

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, Milutinac said:

 

Oko vrata na onu uzicu :D

Imas pravo Ivane! Jos pogotovo kako nema Alvirka pojavilo se sto nekih patrola, te autorepublika, te autoanaliza, te ovaj teodorovic, te ovaj te onaj. Stvarno kao da idemo na Kamcatku a ne dokle god ide e75 na jug pa ili levo ili desno majku mu...

E to bi voleo, da idem na Kamčatku kolima :)

2000g  smo se vratili iz Sankt Peterburga kombijem, ruskom Gazelom, putničko-teretna varijanta. Išli smo preko Belorusije, Ukrajine i Mađarske. Obeleo sam, iako sam bio 18 godina mlađi. Prosečna potrošnja na tom putu dugom 2700km je bila 15 benzina :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Ivan said:

E moj Milutine... I ti si nazalost znaci jedan od onih koji misle da je Stilova tabla novogodisnja jelka, po defaultu :).

 

Kad budem video prvu koja nije - prestacu da verujem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo, offtopic kod dekija u temi :D

 

Ide li ko na sitoniju ove godine? (Osim dekija :D

Rezervisao sam Sarti od 1.8 do 11.8 i kontam da ću u odnosu na prošlogodišnju Lefkadu da se odmorim ko čovek ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam trenutno blizu Sivirija....Nea Skioni

 

15274398388322131588260.thumb.jpg.5f498179c2c388224b5fa39fd52408f4.jpg

 

Makedonci napravili auto put,sada je milina za voznju,ima par dugih tunela od po 1,2 1,3..km,mnogo brze se prolazi makedonija!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo mali savet za nikanu :)

 

Udjes na sajt, pogledas sta ti se svidja i onda posaljes mail direktno vili i ustedis 10ak evra dnevno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam tako ove godine rezervisao vilu Fotini house, jedino sto mi nisu tražili nikakve pare za rezervaciju pa mi je malo sumnjivo, ali Bože moj, valjda me neće ispaliti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uvek proverim i na forumu Putovanja Info da li je neko već boravio u smeštaju koji me interesuje,kakvi su vlasnici za saradnju,iskustva...

Može puno da pomogne!;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kopao sam gde sam stigao, niko ništa loše nije rekao a na nikani imaju najviše pozitivnih ocena :) 

Al opet, ja sam bre baksuz :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam za koje cene dogovarate i za koliko osoba ,za jun i septembar 2 do 3  osobe za toliko sam pitao nisam nasao nista ispod 20 e dan za sobu,tako da tesko se isplati ici kolima u junu i septembru jer su agencije skoro duplo jeftinije last minut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo par slika iz Paralije,inače sve plaćeno 11 dana smeštaj i prevoz 80 e plus 20 e osiguranje ovo je cena 1 dan pre polazak toliko ima agencija da više ne plaćam ništa unapred a to unapred bude min.50 % -100 % skuplje,rekoše mi ljudi nekima naplaćuju onu taksu 5 e po sobi za vile i 10 za hotele a njima nisu ništa tražili ovi što su platili nisu dobili nikakav račun tako da znate,koliko su lupali na tv za carinu sve ok bar za autobuse,bilo je dosta kamiona da stoje, uglavnom idemo sredinom juna sad sam morao u ovom terminu zbog žene inače kao i preko interneta uglavnom je 20 e po apartmanu ili sobi

 

SAM_0035 [1600x1200].JPGSAM_0046 [1600x1200].JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paralija i Olimpic Beach su među najpovoljnijim destinacijama,čak i u sezoni može da se iskopa smeštaj za 30-tak evrića!

Meni se lično ne svidjaju,no sve je stvar ukusa.;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam više hteo da uporedim cene preko agencije i kolima u junu i septembru jer je cena skoro 3 puta razlika,inače skoro svuda je bila ista ponuda, Lefkada, Parga po 40 e,Skijatos 60 e sa trajektom, Halkidiki 50 e, olimpijska regija po 40 e. Zato sam pre 3 god i prestao da idem kolima klinac više neide snama tako da je jul i avgust otpao sada dvaput idem u junu i septembru da žena može išao bi i 3 puta jer je povoljno,sad da sam kolima došao soba bi koštala 200 e 10 noći plus gorivo, putarina oko 150 e = 350 eura ludilo isto to preko agencije po 40 e i osiguranje po 10 e =100 e za oboje sve realno dodje 3 puta jeftinije. Karta do Katarini 1.7 e.sećam se iz Stavrosa pre 3 god karta do Soluna bila je 3.4 e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...