Jump to content
FAS Goran
nstyner

Leto 2018 / 2019 / 2020 / 2021 / 2022 - Grčka

Recommended Posts

Ove obelezene smo mi odredili da obidjemo ali smo na istocnoj strani bili na Milopotamos plazi i jos nekoliko okolnih...po meni je to sve isto, ja nisam ljubitelj tih plaza gde se prvo spustas kolima 20 min do parkinga pa jos 456 stepenika do plaze, tako da smo do nekih dosli kolima, videli i odlucili da se vratimo na zapadnu obalu gde su kafici i tusevi na samoj plazi a ne  kilometar u brdu. Prvih osam slika u prethodnom postu su te plaze na istocnoj strani...

Da bi presao iz Kala Nere na istocnu stranu, do prve plaze ti treba 40 min minimum, tako da se ne isplati ici cesto preko brda. A i ove plaze na zapadnoj strani su sasvim ok. Za odmor kakav ti trazis, Kala je pun pogodak...

P1100174.JPG

Edited by lufti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini ,mislio sam reci zapadna obala. Istocna mi je daleko ,ne bih bas voleo da se vozam sat vremena do plaza . Vidim da ima obelezenih plaza i na zapadnoj obali na tvojoj karti ,pretpostavljam da  dobree. Hvala na pomoci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokotrljah se juce do Pelopneza,pustena je u rad putarina odmah po ulasku u Grcku 1,80e.Put kroz MK nesto bolji nego prosle godine,stoji im gotov auto put a ide se nekim vukojebinama,i u MK je putarina 3x80den.Grci su na Ignatia Odos pustili u pogon i trecu putarinu do Ioanine,prema Lefkadi,Kefaloniji i Zakintosu na Ionoa Odos, sad ima pet putarina u proseku po 3e +- ,gorivo je nesto malo skuplje nego prosle godine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je rađeno bilo šta na deonici od Evzonija do Soluna - s obzirom da naplaćuju putarinu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ništa našao, ni na engleskom, ni na ruskom. Uveli su dodatni porez, ili taksu, na najlonske kese, 4 evro centa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci sad je samo pravo za ovaj novi deo AP kroz Mkd. Pre nedelju dve su pisali da da se prolazi ispod nadvoznjaka, bilo upetljano skroz.
Inace svaka im cast ovaj taj novi deo izgleda sjajno.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel' isao neko u skorije vreme za Italiju kolima?
Ja razmisljam da  za odmor napravim turu od 3-4000km da nadoknadim sto se Leon nije dovoljno vozio u prvoj godini :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, da produvaš mašinu :)

Sećam se da je, čini mi se Mihajlović, išao u Italiju pre par godina, i napisao je odličan putopis. Vodio je Lybru u zemlju rođenja, u njenu otadžbinu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, dekirs said:

Znaci sad je samo pravo za ovaj novi deo AP kroz Mkd. Pre nedelju dve su pisali da da se prolazi ispod nadvoznjaka, bilo upetljano skroz.
Inace svaka im cast ovaj taj novi deo izgleda sjajno.

 

0-02-01-7549315213c05b918b2bc5a82e78fd0e60614c0f44f0cc0589d054039fb0cee8_f7b4f51c.thumb.jpg.7098c7d527d8205309be7c7d06744cee.jpg

 

Neka ovo^ ovde, pa ce nam neko vec vremenom potvrditi kako je zaista. Mada moram i klip pogledati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate mili, smorise, ali smorise vise sa ovim patrolama i uputstvima za Grcku i Crnu Goru. Koliko vidim, sad ce pored TV-a da nas obavestavaju i vloggeri, bloggeri i sl...

Razumem da se kratko naglasi, ove godine je promenjeno to i to - OK. Ali prica je kao da su ljudi retardirani i ne mogu da maknu par stotina km od kuce.

Prosto mi je milina kada vidim da se prikaze neka druga destinacija, a ne da se svake godine vrti jedno te isto po 100 puta.

Uzivancija mi je da probistrim put pre polaska i bacim telefon kasetu, da uzivam u putu, predelima, snalazenju na novim mestima... Navigacija samo bas kad mora - i to gde je zamrseno, guzva i prolazim prvi put. Mada, trudim se ni tada.

Zato, Igore - Vai via Italia :) . Bio sam i ja, ali zadnji put autom ima nekoliko godina, tako da ti i nisam bas od neke pomoci... Cekamo slike, da uzivamo ;) .

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, igor0511 said:

Jel' isao neko u skorije vreme za Italiju kolima?
Ja razmisljam da  za odmor napravim turu od 3-4000km da nadoknadim sto se Leon nije dovoljno vozio u prvoj godini :D

Evo ga:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...