Jump to content
FAS Goran
dellas

BMW 320d (Chapter 4)

Recommended Posts

Stigli snezni dani, dugo cekani :) Taman malo testiram jednog, malo drugog. Na zalost nisu gume u istom stanju pa da dobijem realno poredjenje. Karavan bi trebao biti nesto bolji jer je tezi pozadi, sa druge strane ima sire gume 225, dok limuzina ima 205. Ali defitinitvno se bolje ponasa limuzina jer su gume ganc nove, a na karavanu su 3. sezona. Ali oba auta jako dobro idu po snegu, bez kontrole nista, ovako samo gas i ona sve radi sta treba. Izlazio sam sa oba na gardos po neociscenoj kaldrmi bez vecih problema.

 

20180302_091855.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao sam se pametan juce da namontiram letnji set, epilog sneg danas :o Nadam se da ce kratko potrajati ovaj hladni talas, pa da namontiram i lip spojler koji sam kupio za gepek.

 

IMG-20180318-_WA0007.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :) I jos jednu stvar sam zaboravio koja mi bode oci, klesta ofarbana u crveno...planiram da ih ofarbam u crno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf ni ja nemam stomak za crvena kljesta, pih. Ma stavi 17 i vozi se ko covek a fino izgleda i dalje, kapiram da moze 225 45 17 sto ti je dzabe guma...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa E46, Dellas!
Budući da imaš iskustva sa više modela trojki, reci mi da li je zaista tolika razlika u udobnosti između 16" i 17"?
Vozio sam (kratko, probna vožnja) 320d limuzine sa 205/55/15 i coupe 320cd sa 225/45/17. Razlika u udobnosti je bila velika.
U kupeu sam osetio svaku neravninu, svaku rupu...volan je bio mnogo krući. Vlasnik kupea navodno nema sportsko vešanje.
U limuzinama koje sam probao osećaj udobnosti je bio bolji. Mekše prelaženje preko rupa, ležećih policajaca, neravnina. Ni limuzine nisu imale sportsko vešanje već redovno.

Da li je razlika do limuzine - kupea, ili je do dimenzija točkova?
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno ja je nisam toliko primetio...225/45/17 je po mom misljenju idealna guma, nije skupa, ima lezanje, a opet nije previse nizak profil. Vec na 18 se oseti osetna razlika. Nisam nikad imao coupea da bih znao da li je tvrdji sam po sebi, vrlo moguce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klesta svakako ofarbaj dal crno dal neka siva...

 

Za 225/45/17 se slazem potpuno!:) 

na 7.5-8J legne top, nema sta da se razmisljas u voznji,a opet daleko je lepse za videti u odnosu na broj manje felne

sa profilom 40 sam i ja prilicno razliku osetio :) Mada ja bi mu to oprosio :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Veselje" je malo krace trajalo, felna koja je bila malo "seljacki" zavarena je odmah popustila i pocela sa ispusta, epilog 55eur kod rokija.

20180320_175851.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Teraj kod Nemanje na Žarkovo

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk



Moze kontakt tog Nemanje, ko zna kad ce zatrebati. Sry za off


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre svega da pohvalim alu roki, jeste 55eur ali su ljudi "izlili" novu felnu, pokazali su mi slike sta je to bilo i kako je to "seljacki" neko pre zavario, to je za zatvor.

@djomla Gde si me video? Negde u plesu sa letnjim na ovom snegu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videh te na semaforu gde je nekad bila lakat krivina, Novosadski
Svi su išli sporo, tako da ne znam kakvi su ti plesni potezi 🕺

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreca pa je meni prednja vuca pa ne plese toliko :D Isti slucaj sa letnjim gumama.Jedva udjoh u garazu,pao onaj mokar sneg preko behatona morao sam sa zaletom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...