Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: Audi A3 2.0TDI 2008 S-Line

Recommended Posts

Auto je pravo 2008 i na svim staklima su mu osmice, ima dva kljuca i pravi je S-Line.

Ide na ime kupca sa placenim porezom i homologacijom koja potvrdjuje da je 2008 a ovo kazem jer ima mnogo oglasa gde trgovci namerno podmlade auto na oglasu pa kad odete tamo onda ispadne da je stariji godinu dana ili cak i dve. I ovo nije pljuvacina nego realna slika danasnjice cime se ljudi bave da bi privukli kupca.

I zamislite,na autu je i katalizator i DPF koje inace ne skidam nikad  ako ce raja da veruje a plus su nove Dunlop gume na autu sto je neverovatno jel da s obzirom da trgovci ocerupaju auto  pre nego sto ga stave na oglase.

 

Kontakt telefon je 063/10-20-110 a sto se tice cene ona je 7600 i moze dogovor oko nje.

 

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG

5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG

9.JPG10.JPG11.JPG12.JPG

13.JPG14.JPG15.JPG16.JPG

17.JPG18.JPG19.JPG21.JPG

22.JPG23.JPG24.JPG

 

 

Edited by neshaoct
skinuto sve nepotrebno za oglas

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Dule 021 said:

 a plus su nove Dunlop gume na autu sto je neverovatno jel da s obzirom da trgovci ocerupaju auto  pre nego sto ga stave na oglase.

Nije da je nesto spec bitno, ali na kolima nisu Dunlop vec Goodyear gume. :-)

Inace, lep primerak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bi ja sve popamtio na kom su koje gume.:D

Imam jos dosta kola i na dosta njih su extra gume pa sam pobrkao a te Dunlop su bile na  jednom autu sto sam ga prodao pre neki dan i takodje su bile  kao nove.

Cetkica za zube ili nesto drugo al bitno da kupac bude zadovoljan izgledom svog novog  polovnog ljubimca.

A ona NASA tehnologija za ciscenje  koze jos nije otkrivena iako sam postavio pitanje kako se cisti ta prljavstina kad udje u pore koze.:rolleyes:

Nije bitno cim se radi nego krajnji rezultat  ako me razumes.

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minutes ago, skile86 said:

Nije da je nesto spec bitno, ali na kolima nisu Dunlop vec Goodyear gume. :-)

Inace, lep primerak.

 

Kakav danak neiskustvu mladog preprodavca polovnih automobila :D

 

Vrati Dunlop gume :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vraticu ti ih kad dodjes da kupis auto.:D

Imate gospodine bolesnu mastu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta "NASA", se u perionicama zove dubinsko pranje, ali izgleda da jos nisi skontao ni zasta se koristi cetkica za zube, i ako joj sam naziv kaze, ukicaj zubi u guglu pa ukucaj sedista....
Nedaj boze da ukucas cetka za ciscesnje koze koja je od konjske dlake, pa ti bi se frapirao sta sve postoji...
mislim bzv je da peres sediste gde je necije dupe bilo pa onda ujutru operes zube.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo vam samo dokazuje da ja ne tretiram kola kao vecina i da to sam radim tako da moja kola nisu dubinski oprana i nije im opran motor.

Poliranje  radim kako kad tj kad je bas potrebno i to iskljucivo na tamnim bojama  a evo npr ovaj Audi iako je taman je bukvalno samo opran spolja a vi mislite sta hocete  i eto mogu da se kladim u njega  da voda nece biti u kapima na njemu nego ce se razlivati sto je dokaz da nije poliran.

E sad to sto je lep i dobar  to ce zadovoljiti pravog kupca a vas  koji to niste i ne treba da brine jel tako?:sleeping:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da.

Ako ti imas para na bacanje ,ja nemam.

Vi samo gledate to iz svog  ugla  a ne gledate iz mog da kad bih ja na svaki auto davao 50€ da bi vama zasijale okice do sad bi ustedeo skoro dve garsonjere.

Ovako ja ga malo doteram a onaj ko hoce da mu se sija nek plati sam.

Posteno jel tako?

A i bolje po kupca jer vidi realnu sliku auta koji kupuje a ne sjaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cisto pitanje.
Sta mu je sa zadnjim brisacem?
Na malim slicicama izgleda lepo, posto TT ne otvara velike.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije radio kad sam ga slikao i kasnije se  upustim u istragu zasto je to tako i  riknuo je osigurac  koji sam zamenio i sad je sve u redu.

Tako je dosao a evo i slike sa oglasa iz Italije  gde se to takodje vidi.

 

IMG_1018.PNG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema km, nazire se nešto na slici, nema kw/KS, piše nove gume ne piše dot...

Ništa konkretno nema, sem da je baaaaaš dobar, da je SLine i da bolji po toj ceni sa tom km ne postoji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesho imam ja broj targe  a ovo na slici nisam ja fotosopirao  jer ja kad nesto radim ja to radim lepo a ne ovako bezveze.

Kilometre ce da dobije onaj ko nazove i koga auto interesuje.

 

@andreja.micovic

Jel  ti to umisljas ili imas fatamorganu?

Gde sam ja napisao u oglasu da je auto baaaaš dobar i da bolji sa ovom cenom ne postoji?

Ako je tebi vazniji DOT guma  od auta onda shvatam neke stvari ...

To je ono o cemu ja pisem ,pretpostavke i nagadjanja  su odlike  vecine ljudi a to vam svakako nije dobra vrlina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dule 021

 

Bitno da si ti u opisu oglasa popljuvao ostale prodavce izdvajajući sebe kao najpoštenijeg a osnovnu stvar - kilometražu nećeš da napišeš jer šta, auto ima preko 250000 i niko neće da zove ako je tako napisano? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gde sam ja to popljuvao ostale prodavce?

To sto sam rekao da na oglasu podmladjuju kola i za po dve godine?

E pa pratite malo oglase pa cete se uveriti u to.

Pre neki dan pricam sa uvoiznikom i kaze covek da ne veruje sta rade beogradjani  sa njegovim kolima jer  na oglas stavljaju  ne jednu nego dve godine da su mladja kola i on se cudi kako imaju OO za tako nesto.

Pise na oglasima npr 2007 a u nekim od opisa pise da je auto na homologaciji 2006 a da je prva registracija  2007. 

Pa zar to nije onda 2006 godiste?

Nemoj mi samo reci da  volis da kuois auto koji je 2006 a prva mu je registracija 2007.

Zar ne mislite da takva kola ubijaju cenu onim kolima koja su pravo 2007 godiste?

To sto nisam stavio kilometre je zbog  zlih jezika na ovom forumu jer sta god stavio  oni ce da opleve po njoj.

Pravi kupac ce da nazove i dobice tacnu informaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

13.JPG

Evo ovde se vidi km 186kkm, levo datum 15.11.2017., doduše to je promenljivo (mislim na datum).

Za gume sam pitao pošto nove gume smatram novim ako su dot 17 i ako uz njih daješ i garantni list od kupovine. Kao što i dobiješ kad kupiš nove gume 2-3 godine garancije. To što neke gume imaju korektnu šaru, premazane onom zaštitom  za gume i sijaju a stare su 2-3 godine ne znači da su dobre gume. 

Samo sam hteo da ti ukažem da upotpuniš oglas činjenicama jer sem godišta i modela, ništa značajno o konkretnim kolima nema. 

 

Edited by andreja.micovic

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/6/2018 at 11:19 AM, Dule 021 said:

sto se tice cene ona je 7600 i moze dogovor oko nje

i

Screenshot_18.jpg

 

 

@neshaoct i @Irena HGT (neko će pre videti) Nešo zar nije ideja foruma da ljudi koji obitavaju na njemu imaju popust na kupovinu predmeta koji se nalaze na oglasima? Da ne bude da komentarišem cenu ili slično, koliko sam pratio oglase na forumu, svako ko je kačio auto/felne/gume/zvučnike/frižidere... je stavljao cenu za forumaše koja je bila sa nekim, nekad simboličnim popustom za članove foruma. I sam sam tako kupio felne od Borka, na kp su bile  120, ovde 99 eura. 

 

Od prvog posta ovog oglasa me je interesovalo što nije naveden ovaj nivo detalja kao na PA, ili bar link ka oglasu na PA. I to je bila praksa do sad, uglavnom su ljudi stavljali i link ka PA, KP, halooglasi ili šta već. 

 

Ne ulazim u to šta Dule radi/ne radi sa kolima i na ono što se provlači kroz trenutno 3-4 teme, znam da je ranije imao oglase na ovom forumu sa linkom ka PA i sa cenom za forumaše koja je niža od PA. Po svemu ovome, skuplji auto ovde nego na PA. ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@andreja.micovic

 

4 minutes ago, andreja.micovic said:

...zar nije ideja foruma da ljudi koji obitavaju na njemu imaju popust na kupovinu predmeta koji se nalaze na oglasima?

Da, za komercijalnu prodaju.

Duletova prodaja automoibla je naravno komercijala, tako da će @Dule 021, verujem bez ikakvih problema, da na FLCS Forumu uvek ubuduće napiše cenu koja je niža od one na PA. Evo, počećemo od ovog Audija. :thumbup: 

Nek' Dule napiše tu cenu, a ja ću da stavim i tu cenu u prvi post. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek treba da plati oglas ili sekciju na forumu jer se komercijalno bavi preprodajom automobila. Sta je za njega 50 ili 100 eura mesecno troska, kad je uspeo po svom priznanju dosad preproda vise od 1500 automobila. Treba i ovaj forum od neceg da se finansira....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...