Jump to content
FAS Goran
@bane@

Razni blogeri, vlogeri... / YouTube auto-moto kanali

Recommended Posts

Meni jednom prod'o neispravan blic. U stvari poluispravan. Kad sam ga pitao što ga je uopšte poslao kad je znao da je neispravan, reče da nije (znao, ne da nije neispravan). Al' dobro, primio ga nazad i vratio kintu, ne mogu da kažem ...

 

Kako bilo, na dizajn zoni svi znaju zna da je Canon i Crapple fan, tako da ga niko ne shvata previše ozbiljno. Ali dok se to ima u vidu, može se ponešto i naučiti od njega, prilično je verziran glede foto tehnike ... 

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/24/2019 at 10:41 PM, werp690 said:

Toliko ljudi u ovoj zemlji nema pojma i ne razume se u automobile da ja mislim da doticni ima sasvim dovoljno posla.Ako neko daje 5-6000eura za automobil(a ne razume se ni malo) sto da ne da i doticnom 150e da ovaj juri,trazi i garantuje za taj auto koji mu doveze(pitanje je koliko i sta garantuje),uradi mi veliki servis(dodatno naplati ali to svi placamo),nadje majstora koji ce to da mu odrzava i ovaj ga pozove kada sve bude gotovo.Ne ulazim u to koliki je lik bolid,kakve savete daje ali ne sumnjam da ima posla i to vise nego sto mi mislimo.

Ima i prilicno agresivnu reklamu,kampanju na net.u.Drustvene mreze,sajtovi,ulaze prilicno on u sve to....

U potpunosti bih se sloio sa tobom.

 

 

Pa koliko samo ljudi ne zna točak da promeni!?!?!?! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma lik je dileja. I oni koji mu plaćaju su još veće dileje.
A ovaj komentar za modusa je posebna priča. Pa moj je dizelaš pa nije bučan a benzinac jeste.
Nego me zanima, dal on ima otvorenu firmu za konsalting?

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, knezevic76 said:


Nego me zanima, dal on ima otvorenu firmu za konsalting?

Aha, kao što i Dule ima registrovan plac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pljačka čista. To svako od nas može da nalupeta o nekom autu bilo šta, malo izgugla neke testove i to je to. 

Onaj nesrećnik što mu plati dobije odgovor, i on je srećan. 

Ma pametan je on, potroši 20 minuta da napiše odgovor i uzme 3 soma. Nađi posao u Srbiji gde ćeš za to vreme da zaradiš više. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitao sam taj tekst... Taj neko traži 100e da pođe sa tobom da pogleda kola...

Pa ja ne znam da li je on normalan šta piše čovek...? :blink:

Prijatelj, komšija, majstor...svi imamo nekoga ko bi nam pomogao za džabe u takvoj situaciji. 

Što je najgore, zbog ovih šarlatana će stvarno i doći vreme kada ćeš nekome morati da daš cifru da bi pošao sa tobom da pogleda kola...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je on napravio sajt i navalio sebe, to bi bilo skroz legitimno!

Ali čovek konstantno pljuje druge - niko ništa ne zna sem njega!

Blokira svakog ko iole drugačije misli!

Ja da želim na taj način da mi neko traži auto, kad bih video stranicu punu hvalospeva, odustao bih odmah!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahaha, kakav expert. Iz mog iskustva najmanje problema, tj skoro nikakvih sam imao sa motorima. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lik se nalupetao za medalju. Pola stvari koje je naveo su netačne. I onda ljudi veruju tome šta pročitaju... 

Ne mogu da verujem da je nekome draže da da tom šarlatanu 3-4 hiljade za pitanje, nego da progugla malo ili postavi pitanje na forumu gde će mu vlasnici tog modela dati mnogo bolji i konkretniji odgovor. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...